Pobierz Copernic Desktop Search dla Windows

Możliwości wyszukiwania systemu Windows są raczej ograniczone, jeśli chodzi o profesjonalnych użytkowników. Jeśli potrzebujesz szczegółowego wyszukiwania lokalnego pulpitu, prawdopodobnie szukasz profesjonalnego narzędzia.

Jednym z nich jest Copernic Desktop Search. Jest to jedna z najlepszych lokalnych i serwerowych wyszukiwarek, na jakie kiedykolwiek można się natknąć.

Obsługuje ponad 150 typów plików i obejmuje wszystkie dyski i sieci na twoim komputerze. Dzięki kilkudziesięciu kryteriom wyszukiwania w sekcji Uściślij możesz łatwo zlokalizować pojedynczy plik z błyskawiczną prędkością.

Został zaprojektowany, aby znaleźć najbardziej odpowiednie informacje na komputerze. Dotyczy to plików Office i wiadomości e-mail programu Outlook załączniki, dokumenty tekstowe i pliki multimedialne.

Rekomendacja redakcji
pobierz copernic Desktop Search za darmopobierz copernic Desktop Search za darmo
Copernic Desktop Search

  • Rozpoznawanie tekstu obrazu (na podstawie OCR)
  • Wiele pól wyszukiwania
  • Obsługuje operatory wyszukiwania

Pobierz Copernic Desktop Search za darmo

Jako samodzielna aplikacja tworzy mapę słów kluczowych (indeks), aby odblokować nieustrukturyzowane dane. Wycinki wiadomości e-mail lub treści można znaleźć w pliku PDF. Nawet lokalnie przechowywane pliki w chmurze są dostępne.

Copernic Desktop Search to narzędzie premium oparte na subskrypcji, zawierające wiele różnych pakietów dostosowanych do potrzeb użytkownika. 30-dniowy okres próbny jest łatwy do znalezienia, więc spróbuj i potwierdź jego użyteczność w ciągu kilku minut.

Pobierz Copernic Desktop Search

Link do głównej publikacji