Pobierz Comfort Clipboard Pro na Windows

Zapisywanie, organizowanie i uzyskiwanie dostępu do plików lub tekstu w schowku jest ważną rzeczą w wielu różnych przepływach pracy. Profesjonalni użytkownicy wiedzą to całkiem dobrze.

Menedżery schowka są dostępne na różne sposoby i mają różne funkcje, ale trudno jest znaleźć niezawodne i bogate w funkcje narzędzie, takie jak Comfort Clipboard Pro.

To Menedżer schowka premium to jest to, czego szukasz na wypadek, gdybyś potrzebował narzędzia, które zrobi wszystko.

Oprócz standardowych funkcji zarządzania schowkiem, Comfort Clipboard Pro jest wyposażony w zaawansowaną i niezawodną sekcję historii schowka.

Istnieje kilkanaście różnych informacji o skopiowanej treści, w tym szczegółowy obszar podglądu, aplikacje źródłowe i wiele innych.

Ponadto możesz edytować wszystko, co skopiowałeś, obraz lub tekst, z adnotacjami i przenoszeniem fragmentów metodą przeciągnij i upuść.

Jeśli dodamy funkcję automatycznego zapisywania, która zapobiega utracie zawartości schowka w przypadku nagłego wyłączenia, mamy do dyspozycji pełen pakiet.

Masz okres próbny, aby go wypróbować, a jeśli uznasz go za niezastąpiony (co na pewno zrobisz), zakup go jest kolejnym oczywistym krokiem.

Najlepsze narzędzie do schowka
pobierz schowek komfort za darmo
Schowek komfortowy

  • Przechowuje historię schowka
  • Obsługuje wszystkie formaty schowka (tekst, link, obraz)
  • Wklej wiele elementów jednocześnie

Pobierz teraz bezpłatną wersję

Link do głównej publikacji