Pobierz aplikację Zillow na Windows 10, 8 z Microsoft Store

Zillow to internetowa baza danych nieruchomości używana przez miliony w Stanach Zjednoczonych, a teraz firma wreszcie zdecydowała się wydać oficjalną aplikację Windows 10, 8 w Windows Store. Przeglądamy jego funkcje w poniższym artykule.

Kup, sprzedaj lub wynajmij miejsce z tabletu z systemem Windows 10, 8 staje się proste dzięki oficjalnemu Aplikacja Zillow. Bez wątpienia, jedna z najbardziej znanych nazwisk w branży nieruchomości, Zillow chce teraz przyciągnąć tych z was, którzy posiadają również urządzenie z systemem Windows 10, 8, wprowadzając ich oficjalną aplikację do Windows Store.

Aplikacja Zillow dla systemu Windows 10

Możesz użyć aplikacji Zillow dla systemu Windows 10, 8 do wyszukiwania informacji o nieruchomościach i sprawdzania wartości domu Zestimate. Cechą charakterystyczną tej aplikacji Zillow dla systemu Windows 10 i 8 jest to, że ma ona kafelki Windows Live, które powiadamiają kupujących o zmianach cen, co jest naprawdę fajne.

Czy to dom na sprzedaż? Co to jest warte Gdzie mogę znaleźć wykluczenia? Uzyskaj odpowiedzi na temat wiodącej sieci nieruchomości Zillow, oferującej domy na sprzedaż w całych Stanach Zjednoczonych. Znajdź domy na sprzedaż i do wynajęcia, a także sprawdź wartości na ponad 100 milionach domów w Stanach Zjednoczonych. Znajdź domy, które właśnie uderzają w MLS, lub domy na sprzedaż według właściciela (FSBO). Dodatkowo, Zillow ma oferty wynajmu dla każdego rodzaju nieruchomości: domów jednorodzinnych, mieszkań, domów miejskich, mieszkań i innych. W przypadku właścicieli domów sprawdź wartości domu Zestimate® w ponad 100 milionach domów w Stanach Zjednoczonych.

Nieruchomość wykonana stylowo na Windows 10, 8

Korzystając z aplikacji Zillow dla systemu Windows 10, 8, zyskujesz bezpłatny dostęp do ofert egzekucji z nieruchomości w Twojej okolicy, w tym do egzekucji z rynku nieruchomości, aukcji z rynku nieruchomości oraz nieruchomości będących własnością banku. Szukając kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, możesz filtrować wyszukiwania według ceny, łóżek, łaźni, słów kluczowych i, oczywiście, lokalizacji. W tym celu możesz użyć wbudowanych map Bing, aby przejść do miasta lub miejsca, do którego chcesz się przenieść. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji Zillow zostaniesz poproszony o udostępnienie swojej lokalizacji.

  • POWIĄZANE: 6 najlepszych programów do projektowania wnętrz na PC: Uwolnij projektanta wnętrz

Korzystając z narzędzia Zestimate, możesz zobaczyć szacunkowe miesięczne ceny wynajmu dowolnego domu i mieszkania w Stanach Zjednoczonych. Możesz zapisywać swoje ulubione oferty i wyszukiwania nieruchomości oraz uzyskiwać do nich dostęp za pośrednictwem aplikacji internetowej Zill lub innych urządzeń mobilnych. Korzystam z aplikacji od kilku minut i mogę ręczyć za jej szybkość i dokładność.

Pobierz aplikację Zillow na Windows 10, 8

Informacje o prywatności

Aplikacja Zillow wykorzystuje informacje o lokalizacji, aby zidentyfikować oferty dostępne w Twojej okolicy. Aby uzyskać więcej informacji o typie danych użytkownika gromadzonych przez aplikację, możesz zapoznać się z jej polityką prywatności.

Mówiąc o nieruchomościach, jeśli planujesz kupić lub wynająć nowe miejsce, istnieje wiele dodatkowych aplikacji i oprogramowania, których możesz użyć do zaprojektowania domu swoich marzeń. Tutaj jest kilka z nich:

  • 4 najlepsze oprogramowanie do projektowania ogrodów dla komputerów z systemem Windows
  • Najlepsze aplikacje 3D dla architektów domowych do projektowania domu
  • Jakie są najlepsze aplikacje do projektowania wnętrz w systemie Windows 10, 8?
Link do głównej publikacji