Pobierz aplikację Evernote na Windows 10 [Pobierz link i przegląd]

Jeśli szukasz niezawodnej aplikacji do robienia notatek dla urządzenia z systemem Windows 8, Windows 10, Evernote powinien być jednym z najlepszych, które należy wziąć pod uwagę.

Przekazaliśmy przegląd aplikacji Evernote Touch na Windows 8, Windows 10, którą możesz przeczytać poniżej, aby dowiedzieć się, co ta aplikacja może dla Ciebie zrobić.

Druga recenzja jest tutaj, po przejrzeniu Wikipedii na Windows 8, Windows 10. Teraz czas na przejrzyj aplikację Evernote na Windows 8 i Windows 10, jedno z najlepszych dostępnych rozwiązań do robienia notatek.

Miałem przyjemność rozmawiać z Philem Libinem, CEO Evernote. Korzystam z Evernote na Androidzie, iOS oraz na laptopie i komputerze osobistym i mogę powiedzieć, że jestem z tego bardzo zadowolony. Zobaczmy, co Evernote na Windows 8 i Windows 10 przedstawia.

Evernote gif

Aktualizacja aplikacji Evernote dla systemu Windows 10

W 2016 roku Evernote otrzymał nową ważną aktualizację. Aplikacja zawiera teraz nowe funkcje, takie jak:

 • Wyciąganie notatek przez wybranie „Notatników”, dzięki czemu można je zgrupować w jeden stos
 • Sekcja „kosz” umożliwia teraz łatwiejszy dostęp do usuniętych elementów
 • Lewy pasek boczny można zmniejszyć do cienkiego paska (na wypadek, gdybyś potrzebował dodatkowej przestrzeni)
 • Wprowadzono sekcje „Biznesowe” i „Osobiste”
 • Dodano nowy algorytm „wyszukiwania”, aby ułatwić znajdowanie notatek

Pobierz Evernote na Windows 10

Jeśli więc potrzebujesz aplikacji do robienia notatek zorientowanej na produktywność, Evernote jest właściwym narzędziem dla Ciebie.

Evernote pomaga skupić się na tym, co najważniejsze, i mieć dostęp do informacji w razie potrzeby. Wprowadź notatki pisane na maszynie lub skanuj notatki odręczne. Dodaj rzeczy do zrobienia, zdjęcia, obrazy, strony internetowe lub audio… i wszystko można natychmiast wyszukać. Organizuj notatki w dowolny sposób i udostępniaj je każdemu. Evernote synchronizuje się między urządzeniami, dzięki czemu Twoje informacje są zawsze przy Tobie, gdziekolwiek jesteś.

Przegląd aplikacji Evernote

Aplikacja Evernote

Wiesz, kto jest największym rywalem i przeciwnikiem Evernote, prawda? Tak, własne oprogramowanie OneNote firmy Microsoft, będące częścią pakietu Microsoft Office.

Czy Evernote może być godny rywal w OneNote i inne aplikacje do robienia notatek, czy będą musieli nas przekonać do następnej wersji?

Użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę, że aplikacja Evernote na Windows 8, Windows 10 jest w większości zoptymalizowana pod kątem obsługi dotykowej, więc jeśli nadal chcesz używać myszy i klawiatury, może powinieneś trzymać się wersji komputerowej.

Evernote jest głęboko zintegrowany z nowoczesnym interfejsem użytkownika (nowa nazwa starego metra) i będzie wyglądał bardzo naturalnie, gdy się do niego przyzwyczaisz.

Przyzwyczajenie się do tego może zająć trochę czasu, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Windows 8 i Windows 10, ale z czasem okaże się, że jest dość lekki i szybko reaguje.

Duże płytki wydają się przydatne dla niektórych, podczas gdy inni wolą więcej, mniejsze płytki. Jedną z podstawowych funkcji są gesty machnięcia:

 • Zoom semantyczny — w jakiś sposób jest podobny do funkcji o tej samej nazwie w Wikipedii, pozwala stuknąć i przejść do dowolnej grupy wewnątrz wybranej aplikacji.
 • Pasek aplikacji i pasek nawigacji — obniż paski aplikacji i nawigacji, które pozwalają tworzyć notatki, synchronizować i nawigować do innych sekcji aplikacji.
 • Pasek Charm — pozwala pociągnąć pasek Urok, w którym możesz zmienić ustawienia i przeprowadzić wyszukiwanie.
 • Widok Snap — chcesz zminimalizować Evernote lub udostępnić ekran innej aplikacji? Po prostu przesuń palcem od lewej.
 • Przesuń po obiektach — pozwala wybrać wiele notatek w tym samym czasie.

Evernote na komputery z systemem Windows — płynna aplikacja do robienia notatek

Aplikacja Evernote dla systemu Windows 10

W przyszłej recenzji postaramy się skonfrontować aplikację Evernote na Windows 8 z OneNote firmy Microsoft, abyś mógł zobaczyć, który będzie lepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Zabawne jest to, że Evernote ma klasę wiekową 12+. Będzie działać na urządzeniach z Windows 8 i Windows RT. W Evernote na Windows 8, Windows 10 wszystko jest uporządkowane za pomocą notesów i tagów.

Oto jak zespół Evernote wyjaśnia widok Notatnika i Tagów:

Widok notesu wyświetla twoje zeszyty, jak chcesz. Możesz wyświetlić listę w pełni rozwiniętą lub zwiniętą w stosy. Możesz zwinąć lub rozwinąć listę z paska uroków. Wskazujemy również, które z twoich notatników są udostępnione, wyświetlając ikonę wewnątrz udostępnionych notatników. Użyj funkcji Semantic Zoom, aby pomniejszyć listę notatników i przejść bezpośrednio do żądanych elementów. Pasek aplikacji pozwala także dodać nowy notatnik, jeśli chcesz.
—————————————————————————————————
Jeśli do organizowania notatek używasz tagów, spodoba ci się Lista znaczników w Evernote dla Windows 8. W podstawowym przypadku użycia możesz dotknąć znacznika, a następnie wyświetlić powiązane notatki. Aby uzyskać bardziej precyzyjne wyniki, zauważ, że po dotknięciu i przeciągnięciu znacznika, aby go zaznaczyć, niektóre inne znaczniki na liście są wyszarzone, a inne nie. Tagi, które pozostają widoczne, są tymi, których użyłeś wraz z wybranym tagiem. Teraz, jeśli dotkniesz drugiego znacznika, będziesz mógł szybko przejść do listy notatek oznaczonych jednym i drugim.

 • POWIĄZANE: 3 najlepsze aplikacje do robienia odręcznych notatek na urządzeniu z systemem Windows 10

Jak korzystać z aplikacji Evernote na PC

Szablony Evernote

Po pierwszym otwarciu aplikacji Evernote na Windows lub RT najpierw zobaczysz listę przewijaną w poziomie. Tam znajdziesz pasek Nav, App i Charms.

Twoje notatki Evernote mogą przechwytywać tekst, obrazy, wideo, klipy internetowe, strony internetowe i wiele, wiele więcej. Jedną wadą jest obecna wersja Evernote na Windows 8, Windows 10 polega na tym, że możesz edytować tylko zwykły tekst, co oznacza, że ​​bogate formatowanie nie jest jeszcze obsługiwane.

Jeśli nie znasz Evernote, powinieneś wiedzieć, że utworzona, zapisana lub zaktualizowana notatka zostanie zsynchronizowana ze wszystkimi innymi urządzeniami, na których masz zainstalowane konto Evernote.

Jeśli kiedykolwiek napotkasz błąd, zawsze możesz poprosić o wsparcie lub wejść na fora.

Jeśli nie chcesz samodzielnie uczyć się korzystania z Evernote na Windows 8, możesz wypróbować oficjalny przewodnik na stronie. Po ukończeniu przewodnika dowiesz się:

 1. Nawiguj po swoim koncie
 2. Stwórz Edytuj notatkę
 3. Zsynchronizuj swoje konto
 4. Przeglądaj notatki
 5. Organizuj notatki
 6. Szukaj w notatkach
 7. Udostępnij notatki

Co ja osobiście nie podobało mi się w Evernote w systemie Windows 8 Windows 10 był taki, że wiele razy miałem wrażenie, że dużo miejsca nie zostało właściwie wykorzystane (tak jak na poniższym obrazku Notebooków) i że było dużo wolnego miejsca, które można było lepiej zoptymalizować .

Być może dlatego Evernote ma obecnie tylko 3 na 5 punktów.

Evernote na Windows 8, Windows 10 jest zbudowany z podstawowym znaczeniem kafelków i naprawdę wykorzystuje moc systemu Windows 8, Windows 10. Korzystając z Evernote, możesz automatycznie synchronizować notatki między urządzeniami, używać go do badań (używając do tego również aplikacji Wikipedii Windows 8) , a nawet używać go jako wirtualnego whiteborda.

Będziemy aktualizować tę recenzję Evernote na Windows 8, Windows 10, jeśli zostaną udostępnione nowe wersje.

Link do głównej publikacji