Planuj i wyposażaj przestrzenie w bezpłatną aplikację do projektowania Planner 5D

Planner 5D to darmowa, przyjazna dla użytkownika aplikacja, która pozwala tworzyć piękne, realistyczne projekty wnętrz i elementów zewnętrznych w 2D i 3D. Masz do dyspozycji ogromną paletę elementów wewnętrznych i zewnętrznych do wyboru, aby zaplanować i wyposażyć dom lub inne pomieszczenia.

Funkcje Planner 5D

Dzięki tej aplikacji możesz wyświetlać swoje projekty wnętrz i elementów zewnętrznych w 2D i 3D zarówno online, jak i offline. Darmowa wersja aplikacji zawiera ponad 150 elementów, a Ty możesz zmienić rozmiar i teksturę dowolnego obiektu. Jeśli zdecydujesz się na zakup pełnego katalogu, będziesz mieć dostęp do ponad 3000 pozycji, które będą dostępne na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10.

Tworzenie realistycznych zdjęć i projektów wewnętrznych / zewnętrznych

Aplikacja pozwala tworzyć własne plany pięter z akcesoriami, meblami, dekoracjami i innymi przedmiotami z katalogu, który jest regularnie aktualizowany. Możesz zastosować setki kolorów i tekstur, jednocześnie zmieniając rozmiar swoich przedmiotów.

Aby stworzyć najbardziej realistyczne zdjęcia, wystarczy wybrać kąt projektu i nacisnąć ikonę aparatu fotograficznego. Po renderowaniu możesz oglądać zdjęcia Full HD swoich projektów.

Wymagania systemowe Planner 5D:

  • System operacyjny Windows 10
  • Zintegrowany dotyk
  • Klawiatura i mysz
  • Wersja 11 Direct X
  • 2 GB pamięci
  • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Możesz kupić zakupy w aplikacji za 9,99 USD do 19,99 USD.

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy wydają się być bardzo zadowoleni z aplikacji, ale niektórzy nie są bardzo zadowoleni, ponieważ aplikacja nie ma funkcji eksportowania i udostępniania ani opcji chodzenia po wnętrzach i sprawdzania, jak wszystko wygląda.

Możesz pobrać Planner 5D ze Sklepu Windows.

Link do głównej publikacji