Otwórz i edytuj pliki InDesign za pomocą tych 4 rozwiązań programowych

Adobe InDesign to kompleksowe oprogramowanie, na którym wielu użytkowników polega na tworzeniu plakatów, broszur, gazet, ebooków i innych podobnych materiałów.

Jak już zapewne zgadłeś, potrzebujesz specjalnych rozwiązań programowych do otwierania plików InDesign.

Mamy cię objęte. W tym artykule wymienimy jedne z najlepszych narzędzi, których możesz użyć do wyświetlania i edycji plików InDesign na komputerze z systemem Windows 10.

5 najlepszych programów, które otwierają pliki InDesign

1

Adobe InDesign

Oprogramowanie Adobe InDesign, które otwiera pliki indesignJest to w zasadzie oficjalne narzędzie przeznaczone do tworzenia, formatowania i otwierania plików INDD. Adobe InDesign, od Adobe Systems, jest kompatybilny krzyżowo zarówno z komputerami z systemem Windows, jak i macOS.

Jest powszechnie uważany za najlepsze narzędzie do otwierania plików InDesign. I ma największą bazę użytkowników w porównaniu do innych.

Adobe InDesign oferuje szeroki zakres funkcji usprawnionych na jednej platformie, z których każda wykonuje określone funkcje.

Ponadto hostuje wysoce konfigurowalny interfejs, który zapewnia użytkownikom elastyczność tworzenia nowych treści od zera lub importowania ich z zewnętrznego źródła.

Ponadto Adobe InDesign zapewnia niezawodną ścieżkę dodawania dźwięku, animacji i pokazu slajdów do cyfrowych dokumentów lub ebooków.

Mówiąc o ebookach, sprawdź te narzędzia, które pomogą ci uporządkować bibliotekę ebooków.

Inne znaczące funkcje Adobe InDesign obejmują obsługę wielu formatów (HTML, TXT, PDF, XHTML, FLA, GIF, XML, DOC, JPEG, PSD i więcej), automatyczne generowanie zawartości strony, dostosowanie układu, przeglądanie czcionek, automatyczne przejście -referencje i więcej.

Zasadniczo Adobe InDesign to narzędzie dla każdego wydawcy cyfrowego, który chce tworzyć niemal idealne, interaktywne dokumenty, takie jak ulotki, ebooki, plakaty, czasopisma i broszury.

Oprogramowanie jest dostępne w cenie początkowej 20,99 USD miesięcznie.

Kup Adobe InDesign

2)

Adobe InCopy

Oprogramowanie Adobe InCopy, które otwiera pliki projektuAdobe InCopy to kolejne niezawodne oprogramowanie, które otwiera pliki InDesign. Podobnie jak InDesign, InCopy jest również rozwijany przez Adobe Systems, jako jedno z narzędzi w Adobe Creative Cloud. I działa w synchronizacji z Adobe InDesign, aby utworzyć i otworzyć plik INDD. T.

Oprogramowanie jest obsługiwane zarówno w systemie Windows, jak i macOS.

Adobe InCopy, mimo że jest tradycyjnym edytorem tekstu, jest elastycznie zaprojektowany do współpracy z programem InDesign w celu tworzenia interaktywnych i pięknych druków oraz dokumentów cyfrowych, takich jak ebooki, plakaty, ulotki i tak dalej.

Jest to idealne narzędzie do współpracy, które umożliwia projektantom i pisarzom współpracę nad projektami InDesign.

Zasadniczo przy realizacji takich projektów graficy lub twórcy zajmują się projektowaniem layoutu, podczas gdy twórcy treści lub pisarze pracują nad napisami (treściami pisanymi).

Szukasz najlepszego oprogramowania do planowania tygodniowego? Oto najlepsze opcje.

Godne uwagi funkcje Adobe InCopy to: próbki kolorów, sprawdzanie pisowni, śledzenie zmian, szablony, rozszerzenia / wtyczki (Adobe Exchange), obsługa wielu formatów (INDD, ICST, PSET itp.), Szybkie tworzenie hiperłączy i więcej.

InCopy wyróżnia się jako jedno z najlepszych programów do otwierania plików InDesign. Nie może jednak utworzyć INDD jako samodzielnego narzędzia, chyba że zostanie zintegrowane z programem InDesign. Niemniej jednak pozostaje jednym z najbardziej niezawodnych programów, które otwierają pliki InDesign.

Program Adobe InCopy jest oferowany z licencją 4,99 USD miesięcznie.

Kup Adobe InCopy teraz

3)

QuarkXpress

Oprogramowanie QuarkXpress, które otwiera pliki projektuQuarkXpress to jedno z najpopularniejszych programów komputerowych, które otwierają pliki InDesign. Oprogramowanie to zaawansowany program wydawniczy do tworzenia i otwierania dokumentów cyfrowych, takich jak ulotki, książki elektroniczne, gazety i tak dalej.

Jest powszechnie postrzegany jako niezawodna alternatywa dla Adobe InDesign i obsługuje wieloplatformową obsługę systemów Windows i macOS.

QuarkXpress działa na interfejsie użytkownika WYSIWYG — What You See Is What You Get — (wyjście bezstratne), który przedstawia dokładne odwzorowanie wyników. Mówiąc dobrze, QuarkXpress wyświetla wyniki w odbitkach, z podobnym odzwierciedleniem tego, co pojawia się na ekranie (bez utraty jakości).

Ta funkcja sprawia, że ​​QuarkXpress jest doskonałym narzędziem do konwersji wydruków cyfrowych, które jest jednym z najbardziej wymagających aspektów projektowania grafiki.

Inne funkcje QuarkXpress obejmują: generator kodu QR, wyszukiwanie czcionek, filtrowanie i wyróżnianie, import MS Word, natywną obsługę plików PDF, bezstratne powiększanie (do 80x), wyrównanie tekstu, niestandardowe zarządzanie kolorami, obsługę wielu języków (do 35 języków), drukowanie skalowanie (10-krotne zmniejszenie i powiększenie) i wiele innych.

Jedną z najważniejszych wad QuarkXpress jest jego cena. Oprogramowanie jest trochę drogie w porównaniu do innych najlepszych programów, które otwierają pliki InDesign. To kosztuje 399 USD (dożywotnia licencja), z początkową 7-dniową bezpłatną wersją próbną.

Pobierz wersję próbną

Kup teraz QuarkXpress

4

Gwiezdny Feniks

Oprogramowanie Stellar Phoenix, które otwiera pliki projektoweStellar Phoenix jest bardziej narzędziem do odzyskiwania i naprawy niż oprogramowanie InDesign. Chociaż nie można tworzyć rozszerzeń plików INDD, można go używać do otwierania plików.

Jest to szczególnie ważne, jeśli występuje jakakolwiek forma uszkodzenia lub uszkodzenia pliku. Stellar Phoenix jest kompatybilny z Windows, macOS i iOS (mobilny).

To narzędzie jest kompleksowym rozwiązaniem z obsługą kilku formatów plików, w tym INDD. Jest to szczególnie przydatne w przypadku uszkodzenia lub uszkodzenia plików InDesign.

W takich przypadkach Stellar Phoenix ułatwia naprawę i późniejszy powrót do zdrowia. Stellar Phoenix może naprawić różne aspekty pliku InDesign, w szczególności warstwy INDD, odsyłacze, hiperłącza, obrazy i wiele innych.

Inne kluczowe funkcje i funkcje Stellar Phoenix to między innymi skanowanie i sortowanie plików, naprawa / odzyskiwanie programu Outlook, obsługa wielu formatów, wsparcie techniczne, gwarancja zwrotu pieniędzy, bezpłatne aktualizacje, odzyskiwanie RAID i bezpłatna wersja próbna.

Zasadniczo możesz użyć Stellar Phoenix do otwierania plików InDesign, uszkodzonych lub nie.

Należy jednak zauważyć, że Stellar Phoenix nie jest konwencjonalnym narzędziem InDesign, dlatego nie można go używać do tworzenia ani edycji rozszerzeń plików INDD, niezależnie od okoliczności.

Stellar Phoenix jest dostępny z licencją 79,99 USD rocznie.

Kup Stellar Phoenix (dla InDesign)

Pobierz wersję próbną

Wniosek

Pliki InDesign (.INDD) to profesjonalne strony układu, które są bardzo niezbędne w pracach wydawniczych i drukarskich. Jako niekonwencjonalny system dokumentów / plików, do plików można uzyskać dostęp i odczyt tylko za pomocą specjalnego rodzaju programów komputerowych.

W tym artykule przedstawiliśmy cztery najbardziej niezawodne programy, które otwierają pliki InDesign.

Tak więc, jeśli jesteś wydawcą cyfrowym, twórcą lub ekspertem od grafiki, powyższe narzędzia są zalecanym oprogramowaniem do otwierania / czytania plików InDesign (INDD) na twoim komputerze.

Link do głównej publikacji