Oto jak rozwiązać problemy z czarnym ekranem Gears of War 4 na PC

Gears of War to popularna seria gier zarówno na Xbox, jak i na PC. Mówiąc o tej grze, wielu użytkowników zgłosiło czarny ekran podczas próby uruchomienia Gears of War 4 na swoim komputerze. To może być duży problem, a w dzisiejszym artykule pokażemy, jak trwale rozwiązać ten problem.

Gears of War 4 to świetna gra, ale użytkownicy komputerów zgłaszali z nią różne problemy. Mówiąc o problemach, oto niektóre z najczęstszych problemów zgłaszanych przez użytkowników:

 • Gears of War 4 ulega awarii podczas uruchamiania, awaria ekranu powitalnego — Czasami Gears of War 4 może ulec awarii podczas uruchamiania z powodu brakujących aktualizacji. Aby rozwiązać ten problem, pobierz najnowsze aktualizacje dla systemu Windows 10.
 • Gears of War 4 utknął na ekranie ładowania komputera — Twoja karta graficzna może czasami powodować pojawienie się tego problemu. Aby rozwiązać problem, upewnij się, że Gears of War 4 jest skonfigurowany do korzystania z dedykowanej grafiki.
 • Gears of War 4 na PC — Ten problem może wystąpić, jeśli sterowniki nie są aktualne. Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj najnowsze sterowniki i spróbuj ponownie uruchomić Gears of War 4.
 • Gears of War 4 PC nie chce się uruchomić — Ten problem może pojawić się, jeśli nie masz włączonej funkcji uprawnień offline w Microsoft Store. Po prostu włącz tę funkcję, a problem z Gears of War 4 powinien zostać rozwiązany.

Czarny ekran Gears of War 4 na PC, jak to naprawić?

 1. Upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje
 2. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej
 3. Spróbuj pobrać inną grę ze sklepu Microsoft Store
 4. Upewnij się, że jesteś zalogowany w aplikacji Xbox za pomocą prawidłowego adresu e-mail
 5. Upewnij się, że do uruchomienia gry używasz dedykowanej grafiki
 6. Włącz funkcję uprawnień offline
 7. Zresetuj pamięć podręczną Microsoft Store i uruchom wymagane usługi

Rozwiązanie 1 — Upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje

Jeśli podczas próby uruchomienia Gears of War 4 pojawia się czarny ekran, być może problem dotyczy twojego systemu. Czasami pojawiają się pewne usterki i pojawiają się w systemie, co może prowadzić do tego i wielu innych problemów.

Aby rozwiązać problem, zaleca się aktualizację systemu Windows 10 do najnowszej wersji. Proces ten jest dość usprawniony w systemie Windows 10 i w większości przypadków system Windows 10 automatycznie instaluje brakujące aktualizacje. Zawsze możesz jednak ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji, wykonując następujące czynności:

 1. Otworzyć Aplikacja ustawień. Najszybszym sposobem na to jest użycie Klawisz Windows + I skrót. Po otwarciu aplikacji Ustawienia przejdź do Aktualizacja Bezpieczeństwo Sekcja.
  aktualizacja i zabezpieczenia Gear of War 4 Czarny ekran
 2. W prawym okienku kliknij przycisk Sprawdź aktualizacje przycisk.
  sprawdź aktualizacje gears of war 4
 3. System Windows sprawdzi teraz dostępne aktualizacje i pobierze je w tle.

Po pobraniu aktualizacji uruchom ponownie komputer, aby ponownie je zainstalować. Po zaktualizowaniu systemu do najnowszej wersji sprawdź, czy problem nadal występuje. To proste rozwiązanie działało dla wielu użytkowników, więc wypróbuj je.

 • Rozwiązanie 2 — Zaktualizuj sterowniki karty graficznej

  Czasami czarny ekran może pojawić się w Gears of War 4 z powodu twoich sterowników. Sterowniki karty graficznej mają kluczowe znaczenie dla multimediów i gier, a jeśli sterowniki są nieaktualne, mogą wystąpić różne problemy. Aby rozwiązać ten i inne problemy, użytkownicy sugerują aktualizację sterowników karty graficznej.

  Aktualizacja sterownika karty graficznej jest stosunkowo prosta i możesz to zrobić, odwiedzając witrynę producenta karty graficznej i pobierając najnowsze sterowniki dla twojego modelu. Jeśli jednak ten proces wydaje się nieco skomplikowany i nie wiesz, jak to zrobić poprawnie, zawsze możesz użyć narzędzi innych firm, takich jak TweakBit Driver Updater aby pobrać sterowniki.

  To narzędzie skanuje komputer i informuje, które sterowniki są nieaktualne, i umożliwia ich automatyczną aktualizację za pomocą kilku kliknięć. Po zaktualizowaniu sterowników karty graficznej sprawdź, czy problem nadal występuje.

  Rozwiązanie 3 — Spróbuj pobrać inną grę ze sklepu Microsoft Store

  Jeśli podczas próby uruchomienia Gears of War 4 na komputerze pojawia się czarny ekran, być może to obejście może ci pomóc. Pamiętaj, że jest to tylko obejście, więc musisz powtórzyć to za każdym razem, gdy wystąpi problem.

  Według użytkowników możesz je tymczasowo naprawić, próbując pobrać inną grę ze sklepu Microsoft Store, a następnie anulować proces pobierania. Jest to dość proste i możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

  1. W pasku wyszukiwania wpisz sklep. Teraz wybierz Microsoft Store z listy.
   sklep Microsoft Search Gears of War 4 czarny ekran
  2. Teraz spróbuj pobrać dowolną bezpłatną grę ze sklepu Microsoft Store.
  3. Rozpocznie się proces pobierania. Poczekaj około 10 sekund, a następnie kliknij przycisk strzałka w dół ikona obok zdjęcia profilowego. Teraz kliknij X przycisk, aby zatrzymać pobieranie.
   anuluj pobieranie sklep Microsoft Gear Gear of War 4 Black Screen

  Po wykonaniu tej czynności proces pobierania zostanie zatrzymany. Teraz możesz spróbować ponownie uruchomić Gears of War 4 i powinno zacząć się bez problemów. Kilku użytkowników zgłosiło, że ta metoda działała dla nich, ale należy pamiętać, że jest to tylko obejście.

  Rozwiązanie 4 — Upewnij się, że logujesz się do aplikacji Xbox za pomocą prawidłowego adresu e-mail

  Według użytkowników czasami czarny ekran z Gears of War 4 może wystąpić, jeśli nie zalogujesz się do aplikacji Xbox za pomocą właściwego konta.

  Użytkownicy zgłosili, że jeśli zalogujesz się do aplikacji Xbox za pomocą konta Microsoft zamiast konta Xbox, możesz napotkać ten problem. Aby to naprawić, wystarczy wylogować się z aplikacji Xbox i zalogować się ponownie. Jest to dość proste i możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

  1. naciśnij Klawisz Windows + S. i wejdź xbox. Teraz wybierz Xbox z listy wyników.
   Wygrana w GearBox Gear Gear of War 4't start
  2. Po otwarciu aplikacji Xbox wyloguj się z niej. Aby to zrobić, kliknij Koło zębate ikona w lewym okienku. W prawym okienku kliknij przycisk Wyloguj się przycisk.
   wyloguj czarny ekran Gears of War 4
  3. Teraz kliknij Zaloguj się Jeśli zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto Microsoft, kliknij Nie ty opcja w lewym górnym rogu.
   zaloguj się aplikacja xbox gears of war 4 nie działa
  4. Wybierz Użyj innego konta opcję i kliknij dalej.
   różne konta Gear of War 4 czarny ekran
  5. Teraz wpisz swój adres e-mail i hasło, a powinieneś zalogować się do aplikacji Xbox.

  Po wykonaniu tej czynności sprawdź, czy problem nadal występuje.

  • Rozwiązanie 5 — Upewnij się, że do uruchomienia gry używasz dedykowanej grafiki

   Wiele laptopów i niektórych komputerów PC ma zarówno dedykowaną, jak i zintegrowaną grafikę, co może czasem stanowić problem. Komputer może być skonfigurowany do uruchamiania gry przy użyciu zintegrowanej grafiki, co może powodować pojawienie się tego problemu.

   Aby rozwiązać problem, musisz zmienić ustawienia karty graficznej. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

   1. otwarty Panel sterowania Nvidia.
   2. W lewym okienku wybierz Zarządzaj ustawieniami 3D. W prawym okienku przejdź do Ustawienia programu.
    ustawienia programu nvidia gears of war 4 crash
   3. Znajdź Gears of War 4 na liście. Jeśli nie jest dostępny, kliknij Dodaj przycisk, aby go dodać.
   4. Teraz ustaw Wybierz preferowany procesor graficzny dla tego programu do Wydajny procesor Nvidia. Kliknij Zastosować przycisk, aby zapisać zmiany.

   Po wprowadzeniu tych zmian Gears of War 4 zawsze będzie działać przy użyciu karty graficznej Nvidia, a problem powinien zostać na stałe rozwiązany. Jeśli używasz grafiki AMD, wszystkie te ustawienia powinny być dostępne w Catalyst Control Center.

   Rozwiązanie 6 — Włącz funkcję uprawnień offline

   Według użytkowników, jeśli podczas próby uruchomienia Gears of War 4 pojawia się czarny ekran, być może możesz rozwiązać problem, zmieniając kilka ustawień w Microsoft Store. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

   1. Otworzyć Microsoft Store.
   2. Kliknij Więcej ikonę w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia z menu.
    ustawienia sklep Microsoft sklep Gear of War 4 Crash
   3. Teraz zlokalizuj Uprawnienia offline włączyć i włączyć tę funkcję.
    uprawnienia offline Gears of War 4 wygrał't launch

   Po wykonaniu tej czynności problem powinien zostać rozwiązany, a gra Gears of War 4 będzie działać bez żadnych problemów.

   Rozwiązanie 7 — Zresetuj pamięć podręczną Microsoft Store i uruchom wymagane usługi

   Według użytkowników czasami problemy ze sklepem Microsoft Store mogą wpływać na inne aplikacje i powodować problemy, takie jak czarny ekran w Gears of War 4. Można jednak rozwiązać ten problem, po prostu resetując pamięć podręczną Sklepu Windows. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

   1. naciśnij Klawisz Windows + R. aby otworzyć okno dialogowe Uruchom.
   2. Wchodzić wsreset.exe i naciśnij Wchodzić lub kliknij dobrze.
    okno dialogowe uruchamiania wsreset

   Po wykonaniu tej czynności musisz włączyć niektóre usługi. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

   1. Otwórz okno dialogowe Uruchom i wprowadź services.msc. Teraz naciśnij Wchodzić lub kliknij dobrze.
    uruchom services.msc gears of war 4 black screen
   2. Po otwarciu okna Usługi zlokalizuj Usługa Windows PushToInstall, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Początek z menu.
    uruchomić serwisowy gears of war 4 czarny ekran

   Po wykonaniu tej czynności spróbuj ponownie uruchomić grę Gears of War 4 i sprawdź, czy problem nadal występuje.

   Czarny ekran może stanowić duży problem i uniemożliwić uruchomienie Gears of War 4 na komputerze. Mamy jednak nadzieję, że udało Ci się rozwiązać ten problem, korzystając z jednego z naszych rozwiązań.

Link do głównej publikacji