Oto jak naprawić błąd aktywacji Abbyy Finereader

Abbyy Finereader to świetne narzędzie, jednak wielu użytkowników zgłosiło błąd aktywacji Abbyy Finereader. Przyczyną tego problemu jest najczęściej źle skonfigurowane oprogramowanie antywirusowe i zapora ogniowa, co oznacza, że ​​oprogramowanie nie może połączyć się z serwerami Abbyy.

W tym artykule omówimy kilka metod rozwiązania tego problemu, aby móc ponownie korzystać z Abby Finereader. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem.

Jak naprawić błąd aktywacji Abbyy Finereader nieudany? Najpierw sprawdź połączenie internetowe, ponieważ Abbyy Finereader wymaga stabilnego połączenia internetowego do aktywacji. W przypadku problemów z połączeniem uruchom ponownie router. Jeśli to nie zadziała, zmień ustawienia Zapory systemu Windows Defender i upewnij się, że Abbyy Finereader ma dostęp do Internetu.

Jak mogę naprawić błąd aktywacji Abbyy Finereader nieudany?

  1. Upewnij się, że masz połączenie z Internetem
  2. Zmień ustawienia zapory

1. Upewnij się, że masz połączenie z Internetem

Choć może to zabrzmieć jak logiczna rada, wiele problemów tego typu zgłoszonych przez użytkowników rozwiązano po prostu przez zrestartowanie routera lub ponowne połączenie z Internetem.

Aby zrestartować router, najpierw musisz go zlokalizować w domu. Po wykonaniu tej czynności naciśnij przycisk Moc przycisk, odczekaj 30 sekund i ponownie włącz router. Po ustanowieniu połączenia sprawdź, czy nadal występuje błąd aktywacji Abbyy Finereader.

Aby sprawdzić, czy twoje połączenie internetowe działa na twoim komputerze, możesz po prostu sprawdzić ikonę Łączność sieciową znajdującą się na pasku zadań, obok zegara.ikona internet pasek zadań Aktywacja Abbyy Finereader nie powiodła się

Jeśli ikona połączenia internetowego znajduje się na pasku zadań obok wykrzyknika, oznacza to, że występują problemy z łącznością z Internetem. Aby rozwiązać problem, kliknij prawym przyciskiem myszy Połączenie Wi-Fi / Ethernet ikona i wybierz Rozwiązywanie problemów.

Windows otworzy okno rozwiązywania problemów, które poprowadzi Cię krok po kroku. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a następnie sprawdź, czy problem został rozwiązany.

2. Zmień ustawienia zapory

W systemie Windows:

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy Przycisk Start > Ustawieniaustawienia wygrywają + menu X Aktywacja Abbyy Finereader nie powiodła się
  2. Wybierać Aktualizacja i bezpieczeństwo.aktualizacja i bezpieczeństwo Aktywacja Abbyy Finereader nie powiodła się
  3. Wybierać Zabezpieczenia systemu Windows.zabezpieczenia systemu Windows Abbyy Finereader może't activate
  4. Kliknij Ustawienia zapory ogniowej.
  5. w Windows Defender Security ustawienia kliknij okno Pozwól aplikacji przez zaporę ogniową.zezwolić aplikacji przez zaporę aktywacja Abbyy Finereader nie powiodła się
  6. Kliknij Zmień ustawienia.zmień ustawienia Aktywacja Abbyy Finereader nie powiodła się
  7. Szukaj Abbyy Finereader na liście kliknij na nią i zaznacz oba pola dla Prywatny i Publiczny.

Uwaga: jeśli nie możesz znaleźć Abbyy Finereader na powyższej liście, wybierz opcję Zezwól na kolejną aplikację .., a następnie przejrzyj komputer w poszukiwaniu pliku wykonywalnego.

W oprogramowaniu antywirusowym innej firmy:

bitdefender

W zależności od marki i wersji używanego programu antywirusowego może to mieć wpływ na proces aktywacji Abby Finereader. Aby wyeliminować możliwość spowodowania problemu, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy ikonę programu antywirusowego znajdującą się w urządzeniu pasek zadań, i zatrzymaj usługi ochrony na krótki czas.

Po wykonaniu tej czynności zalecamy ponowną aktywację Abby Finereader i sprawdzenie, czy problem został rozwiązany.

Jeśli szukasz szybkiego i niezawodnego programu antywirusowego, który nie będzie w żaden sposób kolidował z twoim systemem, możesz spróbować Bitdefender.

  • Pobierz Bitdefender Antivirus 2019

W tym artykule zbadaliśmy dwie metody, które mogą pomóc naprawić błąd aktywacji Abbyy Finereader na dobre, więc koniecznie wypróbuj je oba. Daj nam również znać, czy te metody pomogły Ci, korzystając z poniższej sekcji komentarzy.

Link do głównej publikacji