Oto jak możesz odzyskać usunięte filmy na PC

Filmy usunięte z komputera z systemem Windows zniknęły na zawsze. To znowu jest dobrowolne działanie, do którego często uciekamy się w celu zwolnienia miejsca lub usunięcia niechcianego bałaganu. Ale znowu zdarza się, że usuwamy filmy, które są dla nas bardzo ważne. To mogą być cenne chwile minionych dni, które być może chcielibyście zatrzymać na długo.

Wyobraź sobie, że musisz stracić któryś z takich filmów. To okropne, ale jest nadzieja. Ponieważ są pewne sposoby na odzyskanie cennych filmów.

Przywróć usunięte filmy na komputerze z systemem Windows

1. Użyj kopii zapasowej i przywracania

 1. Otwórz Panel sterowania. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „Start” i wybierz Panel sterowania z podanych opcji.
 2. Wybierz System i konserwacja, a następnie Kopia zapasowa i przywracanie.
 3. Kliknij Przywróć moje pliki. Kreator powinien pomóc w dalszej części procesu.

Zanim jednak poradzisz sobie z tym krokiem, upewnij się, że dysk lub nośnik, na którym utworzono kopię zapasową filmów, są podłączone do komputera.

 • Przeczytaj także: Poprawka: Panel sterowania nie otwiera się w systemie Windows 10

2. Przywróć z poprzedniej wersji plików:

 1. Kliknij Start i wybierz „Komputer”.
 2. Wybierz folder zawierający utracone filmy. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz „Przywróć poprzednią wersję
 3. Wyświetlona zostanie lista poprzednich wersji folderu.
 4. Kliknij dwukrotnie poprzednią wersję folderu, który Twoim zdaniem może zawierać wideo, które chcesz przywrócić.
 5. Przeciągnij plik wideo lub folder, który chcesz przywrócić, do miejsca, w którym chcesz go zapisać po zakończeniu przywracania. Może znajdować się na pulpicie lub w innym folderze.

Wykonując powyższe kroki, możesz przywrócić utracone filmy, ale masz największe szanse na odzyskanie plików, jeśli zostały one dość niedawno usunięte lub jeśli komputer nie był używany zbyt często po usunięciu.

Jeśli jednak wykonano wiele operacji odczytu / zapisu, co może się zdarzyć, jeśli komputer będzie używany nawet dość często, istnieje duże prawdopodobieństwo, że usunięte pliki zostały zastąpione. W takim przypadku odzyskanie ich w całości byłoby całkowicie niemożliwe.

Istnieje również zalew oprogramowania firm trzecich, które może pomóc odzyskać utracone pliki. Jednak przy wyborze lub obsłudze takiego oprogramowania zaleca się uznanie użytkownika, ponieważ firma Microsoft może nie zalecać korzystania z niego. W związku z tym wszelkie szkody poniesione w systemie w wyniku korzystania z nich również nie będą objęte gwarancją.

Tymczasem oto pokrewny artykuł, który może ci się przydać:

 • 4 najlepsze zestawy narzędzi do naprawy komputera, aby przywrócić zdrowie komputera
 • Jak przywrócić przypadkowo usunięte pliki w systemie Windows 10
 • Przywracanie systemu nie może wyodrębnić pliku / oryginalnej kopii [FIX]
 • Jak naprawić błąd Przywracania systemu 0x80070091
Link do głównej publikacji