Oprogramowanie skanera Epson dla systemu Windows 10, 8.1, 7

Oprogramowanie skanera Epson to oprogramowanie używane przez skanery Epson i doskonale nadaje się do wyświetlania zarówno wydruków, jak i filmów. Drukarki Epson są zasilane przez oprogramowanie skanujące Epson, które zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad skanerem lub drukarką Epson.

Istnieje wiele zalet i wad tego oprogramowania skanera ze względu na obecność wielu programów skanera na rynku. Oprogramowanie skanera Epson jest jednak wydajne i można je bezpłatnie pobrać ze strony internetowej Epson.

Funkcje oprogramowania skanera Epson:

 • To oprogramowanie współpracuje z najnowszymi skanerami zdjęć Epson.
 • Jest w stanie przetwarzać zeskanowane obrazy i obiekty maksymalnie do 12,2 × 17,2 cala; umożliwia to skanowanie partii do 30 slajdów jednocześnie.
 • Pozwala na najnowsze technologie i sterowniki, które zapewniają wydajność i jakość skanowanego obrazu
 • Moduł skanera i moduł przezroczystości zapewniają przejrzyste, wyraźne obrazy.
 • Oprogramowanie ma łatwy w obsłudze graficzny interfejs użytkownika, który ułatwia początkującym dostęp do funkcji skanowania.
 • Posiada dwie główne opcje oprogramowania filmowego z Epson Scan 2 i dedykowane srebrne szybkie oprogramowanie Lasersoft.

Oprogramowanie skanera epson dla systemu Windows 7 8.1 10

Plusy:

 • Doskonały wybór i skanowanie obrazów
 • Fajna jakość obrazu
 • Do ściągnięcia za darmo
 • Fajny interfejs użytkownika.

Cons:

 • Brak wbudowanego profilu filmowego
 • Mniej funkcji w porównaniu do VueScan i Silverfast

Więcej informacji o oprogramowaniu skanera Epson dla systemu Windows 10, 8.1, 7

Oprogramowanie skanera Epson jest siłą napędową różnych skanerów Epson i trzech w jednej drukarce na przestrzeni lat. Skaner Epson jest zgodny z większością systemów operacyjnych Windows od Windows XP do Windows 10. Oprogramowanie skanera zasadniczo umożliwia komputerowi z systemem Windows dostęp do sterowania skanerem.

 • Ponadto możesz łatwo wybrać potrzebne ramki. Skanowanie Epson steruje dwoma soczewkami obecnymi w skanerze. Te dwa obiektywy stanowią podstawę skanowania. Pierwszy aparat daje wstępnie ustawiony obraz, który stanowi podstawę twojej pracy. Zapewnia to lepszą jakość obrazu i pełne funkcje zawarte w oprogramowaniu do skanowania. Oprogramowanie skanera Epson umożliwia także skanowanie do plików o głębokości 35 mm, średnim formacie i dużych wzorach.

  Czasami oprogramowanie skanera Epson znajduje się w pakiecie drukarki, co ułatwia instalację i użytkowanie oprogramowania. Można jednak zainstalować oprogramowanie skanera Epson niezależnie od strony internetowej, ponieważ można je bezpłatnie pobrać i używać w systemie.

  Istnieją różne wersje, takie jak Epson Scan do użytku osobistego, ale można pobrać program kliencki Epson Scan for Business. Ma więcej funkcji, a użytkownicy mogą jednocześnie uzyskiwać dostęp do różnych zeskanowanych dokumentów.

  Skanowania Epson można także używać w kilku sieciach komputerowych. Jednak przed użyciem go w sieci serwerów i sieci konieczne będzie posiadanie „Epson scan for business”.

  Interfejs użytkownika jest dobrze zorganizowany, dzięki czemu jest łatwy w użyciu dla początkujących. Możesz dokonać modyfikacji swoich ustawień, co jest świetną opcją. Należy zauważyć, że programiści pracują nad ulepszeniem oprogramowania skanera Epson w kolejnych wersjach nowszych wersji.

  Możesz pobrać oprogramowanie skanera z oficjalnej strony internetowej.

  Wniosek

  Oprogramowanie skanera jest jednym z najlepszych, ponieważ Epson używa go do większości swoich skanerów i drukarek.

  Ponadto oprogramowanie skanera Epson dla systemów Windows 7, 8.1 i 10 można pobrać bezpłatnie tutaj, co oznacza, że ​​możesz pobrać wszystkie sterowniki i urządzenia wykonywalne bez płacenia. Jednak oprogramowanie ma ograniczenia, ponieważ działa tylko na drukarkach Epson.

  Przeciętny kserokopiarka Epson kosztuje około 2000 funtów; to jest dość drogie. Tymczasem oprogramowanie skanera Epson to wydajne oprogramowanie. Być może lepiej zdecydować się na tańszy skaner, ale daje dobrą wartość, zapomnij o skanerach, gdy otworzysz się z możliwości.

Link do głównej publikacji