Oficjalna aplikacja Tapatalk dla Windows 10, 8 trafia do Windows Store

Kilka dni temu Tapatalk wydał oficjalną aplikację Windows 10, 8 w Windows Store. Jednak na razie aplikacja jest ograniczona do systemu Windows RT i Windows RT 8.1, ale wkrótce to się zmieni, ponieważ Tapatalk wyda aktualizację w marcu, która zapewni obsługę dotykowych i stacjonarnych urządzeń z systemem Windows 10, 8, a także .
Windows Tapatalk 8
Ci z was, którzy lubią czytać posty na forum, a także uczestniczą w tworzeniu treści na tych forach; prawdopodobnie długo czekali Tapatalk, aby wylądować w Sklepie Windows ponieważ jest to jedna z najczęściej używanych aplikacji na platformy mobilne do uzyskiwania dostępu do forów internetowych. Oficjalna aplikacja Tapatalk dla systemu Windows 8 obsługuje wiele społeczności forum, działających na: phpBB3, vBulletin, xenForo, IPBoard, Simple Machine, MyBCC, bbPress, Kunena, Vanilla i ProBoards.

  • CZYTAJ TAKŻE: Najlepsze bezpieczne oprogramowanie do czatowania w celu ochrony Twojej prywatności w Internecie

Rozpocznij odkrywanie forów internetowych za pomocą Tapatalk dla Windows 10, 8

Aplikacja Windows 8 TapatalkOdkrywaj niezawodne społeczności internetowe i pozostań w kontakcie z ulubionymi forami, gdziekolwiek jesteś, dzięki tej nagradzanej aplikacji mobilnej. Tapatalk to jedyna aplikacja mobilna, która łączy ponad 50 000 społeczności internetowych w usprawniony sposób mobilny. Szybkie i dostępne funkcje pozwalają czytać posty, udostępniać zdjęcia i być na bieżąco z prywatnymi wiadomościami we wszystkich społecznościach forum w ramach jednej aplikacji mobilnej.

Tapatalk obsługuje wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości w układzie pionowym lub poziomym, dzięki czemu będzie wyglądać równie dobrze na komputerze stacjonarnym lub dotykowym z systemem Windows 10, 8. Istnieje ponad 50 000 forów obsługiwanych obecnie przez Tapatalk, więc są duże szanse, że znajdziesz wśród nich swoje. Pierwsza aktualizacja, którą otrzyma Tapatalk dla Windows 10, 8, doda więcej forów, oprócz innych nowych funkcji.

Naprawdę fajną funkcją jest nieograniczony hosting obrazów dla zdjęć, które robisz za pomocą tabletu z systemem Windows RT lub Windows 10, 8. Jeśli używasz Tapatalk na innych urządzeniach, powinieneś wiedzieć, że aktywność jest zsynchronizowana na różnych platformach. Kiedy Tapatalk zaktualizuje swoją aplikację z pełną obsługą urządzeń z systemem Windows 10, 8, na pewno damy Ci znać. Na razie kliknij poniższy link i pobierz go, jeśli posiadasz urządzenie z systemem Windows RT.

Pobierz aplikację Tapatalk na Windows 10, 8

AKTUALIZACJA: Tapatalk nie jest już obsługiwany w sklepie Microsoft Store. Wielu użytkowników przełączyło się na mTalk, ale niestety wsparcie dla tej aplikacji również zostało przerwane. Jeśli znalazłeś niezawodną alternatywę TapaTalk, która jest również kompatybilna z Windows 10, 8.1, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji