Aplikacja PressReader dla systemu Windows 8, 10 sprawia, że ​​prasa drukowana jest cyfrowa

Jeśli czytasz czasopisma lub gazety na tablecie z Windows 8, prawdopodobnie nie odmówiłbyś aplikacji, która trzyma je wszystkie w jednym miejscu. PressReader to jedna z takich aplikacji, o której rozmawiamy poniżej.
naciśnij czytnik Windows 8 aplikacji
Jeśli chodzi o zarządzanie subskrypcjami czasopism lub gazet, w przeszłości korzystaliśmy z wielu rozwiązań Wind8Apps, takich jak oficjalna aplikacja Zinio lub aplikacja Nook. Ale wiele osób słyszało o oficjalnej aplikacji PressReader, która trafiła do Windows Store ponad rok temu. Ale dopiero dzisiaj przedstawiamy szybki przegląd, aby zobaczyć, jak może to być dla Ciebie korzystne.

Czytaj także: Zaktualizowano aplikację Fitbit dla systemu Windows 8, rozwiązuje problemy z logowaniem

PressReader przenosi tysiące gazet do systemu Windows 8

Dzięki ponad 2300 pełnych treści gazetom i czasopismom z 97 krajów w 55 językach w jednej aplikacji PressReader zapewnia czytelnikom najbardziej wciągający i satysfakcjonujący sposób na poznanie najlepszej prasy na świecie! Jeśli szukasz najlepszego sposobu czytania swoich ulubionych gazet i czasopism, musisz wypróbować PressReader, który jest bez wątpienia najbardziej satysfakcjonującą, wciągającą, bogatą w funkcje i rozrywkową aplikacją do czytania gazet i czasopism, jakiej kiedykolwiek używałeś .

naciśnij okno czytnika 8Dla tych, którzy znają funkcjonalność PressReadera na innych platformach, zapewne wiesz, że daje on dostęp do tysięcy gazet z wielu krajów. W tej chwili Aplikacja Windows 8 PressReader obejmuje 97 krajów i 55 języków, co jest imponujące. Fajne jest to, że możesz otrzymać 7 pierwszych numerów każdej gazety, którą wybierzesz całkowicie za darmo. Następnie będziesz musiał kupić każdy numer.

Czasopisma i gazety wyglądają dokładnie tak, jak wersja drukowana, ponieważ jest to specyfika PressReadera. Będziesz mógł przeglądać i powiększać strony w swoich ulubionych czasopismach i gazetach. a także dostosować rozmiar i typ czcionki, wybierz opcję automatycznego dostarczania ulubionych publikacji i wielu innych funkcji. Kliknij poniższy link, aby pobrać go na urządzenia z systemem Windows 8.

Pobierz aplikację PressReader na Windows 8

Link do głównej publikacji