Nokias App Social Lands dla Windows 8, 10 użytkowników w sklepie

Czy masz problemy z uzyskaniem najlepszych aplikacji dla systemu Windows 8? Jeśli chcesz zainstalować i używać tylko zalecanych i przetestowanych narzędzi, które działają bez błędów i opóźnień, powinieneś wypróbować oprogramowanie App Social firmy Nokia, które jest teraz dostępne w Sklepie Windows dla urządzeń z systemem Windows 8 i telefonów z systemem Windows Phone.
Windows 8 aplikacja społecznościowa
Z tej społecznościowej aplikacji Windows 8 może z łatwością korzystać nawet początkujący, który właśnie kupił nowy tablet, laptop lub komputer stacjonarny z systemem Windows 8. App Social jest opracowywane i oferowane przez firmę Nokia. Jak zapewne wiesz, po raz pierwszy została wydana tylko na tablet Nokia Lumia 2520. Ponieważ oprogramowanie zostało bardzo docenione przez wszystkich użytkowników, którzy z niego korzystali, teraz Nokia uruchomiła aplikację Social dla wszystkich urządzeń z systemem Windows 8, dzięki czemu możesz w każdej chwili pobrać tę aplikację społecznościową ze Sklepu Windows (link do pobrania na końcu) lub z jej oficjalnej strony appsocial.nokia.com.

Czytaj także: Aplikacja Yahoo Finance na Windows 8 dodaje protokół SSL Pozbywa się reklam

Zarządzaj aplikacjami Windows 8 i udostępniaj je za pomocą App Social

Po pierwsze, kiedy korzystasz z App Social, widzisz przyjazny interfejs, który wygląda dość podobnie z interfejsem użytkownika Google+. Tak więc, pod względem przyjaznych dla użytkownika cech, ta aplikacja społecznościowa powinna być łatwa w użyciu dla wszystkich użytkowników systemu Windows 8. Z drugiej strony App Social nie jest złożoną platformą społecznościową, ponieważ możesz używać oprogramowania tylko do zarządzania aplikacjami, a nie osobistych zdjęć lub wydarzeń (takich jak na przykład Facebook czy Twitter).Aplikacja społecznościowa

Dlatego korzystając z App Social będziesz mógł przeglądać i pobierać wiele polecanych i przetestowanych aplikacji Windows 8, możesz stworzyć swój własny profil i udostępniać własny wybór aplikacji i narzędzi Windows 8, możesz zdobywać nowych obserwujących, możesz śledzić znajomych i zapisz ich aplikacje lub listę aplikacji na własnym urządzeniu i wiele więcej. Obejrzyj nasz film od dołu, aby zobaczyć, jak działa aplikacja. Oczywiście, aby korzystać z większej liczby jego funkcji, musisz zarejestrować się przy użyciu konta lub zalogować się przy użyciu istniejącego.

Aplikacja jest stabilna i działa bez problemów na dowolnym tablecie, laptopie i komputerze z systemem Windows 8, a także na urządzeniach z systemem Windows Phone. Aplikację Social można również pobrać bezpłatnie z appsocial.nokia.com, więc nie wahaj się i wypróbuj nowe oprogramowanie samodzielnie. Oczywiście skontaktuj się z nami jak najszybciej i podziel się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami, którzy mogą potrzebować twojej pomocy.

Pobierz aplikację społecznościową Nokia App na Windows 8

Link do głównej publikacji