No Mans Sky nagle stało się opóźnione [NAPRAW TERAZ]

No Man’s Sky zostało wydane po raz pierwszy w 2016 roku. Gra jest dostępna na komputery z systemem Windows, Xbox One i konsole PlayStation.
Jednak po latach od pierwszego wydania na grę nadal mają wpływ różne problemy. Niektórzy gracze powiedzieli, że napotkali problemy z wydajnością, gdy gra nagle zaczęła opóźniać się na urządzeniach.
Jeden z użytkowników nawet zwrócił się do Steam i stworzył wątek na ten temat. PO opisał problem w następujący sposób:

Ostatni raz grałem w grę w zeszłym roku i wszystko było jedwabiście gładkie. Byłem całkiem zadowolony z wydajności. Właśnie uruchomiłem to ponownie, aby sprawdzić najnowsze aktualizacje, a cała sprawa jest leniwa, nawet po zmniejszeniu ustawień i ponownym uruchomieniu. Obecnie przechodzę z 80 klatek na sekundę do 5 klatek na sekundę bez ostrzeżenia, ogromnych czkawek i skoków opóźnień.

Wielu graczy ze społeczności graczy odpowiedziało na wątek potwierdzając, że zauważyli również problemy z wydajnością. Jeden z nich napotkał problemy z czułością myszy i zgłosił, że tekstury nie ładują się poprawnie.

Jak szybko naprawić problemy z opóźnieniami w grze w grze No Man’s Sky

Niektórzy gracze sugerowali aktualizację sterowników karty graficznej lub wyczyszczenie pamięci podręcznej. Niektórzy gracze potwierdzili, że wyczyszczenie pamięci podręcznej działało dla nich. 

Wygląda na to, że ten problem jest spowodowany głównie przez konfigurację sprzętową systemu.

Alternatywnie, jeśli problem będzie się powtarzał, możesz odinstalować grę, usunąć wszystkie foldery z urządzenia, a następnie zainstalować najnowsze aktualizacje.

Link do głównej publikacji