Poprawka: Regsvr32.exe ma niepoprawną wersję. Zastąp plik oryginalną kopią w systemie Windows 10

Ci, którzy pobrali już pierwszy podgląd systemu Windows 10, są już nękani niezliczonymi błędami. Omówimy dzisiaj regsvr32.exe i problemy, które powoduje.
Regsvr32.exe ma nieprawidłową wersję. Zastąp plik oryginalną kopią' in Windows 10
Ostatnio na oficjalnych forach niejawnych testerów systemu Windows wielu zaczęło narzekać na problem związany z funkcją regsvr.exe. Wątek szybko zaczął uzyskiwać więcej widoków, co oczywiście wskazuje na fakt, że problem dotyczy coraz większej liczby użytkowników. Oto, co powiedział jeden z nich:

Próbuję zainstalować pakiet kodeków K-Lite dla odtwarzacza multimedialnego i ciągle wyświetla się komunikat o błędzie: „Plik C: WindowsSysWOW64regsvr32.exe ma niepoprawną wersję (6.4.9841.0). Proszę wymienić plik na oryginalną kopię. Instalator zostanie teraz przerwany. Wypróbowałem instalację w trybie zgodności dla XP, 7 i 8 bez powodzenia.

A to, co musisz zrobić, aby pozbyć się tego problemu, jest niezwykle łatwe. Musisz tylko upewnić się, że pobrałeś również nową wersję zgodną z Windows 10. Oto jak wygląda oficjalny dziennik zmian najnowszej wersji oprogramowania:

  • Zaktualizowano MPC-HC do wersji 1.7.6.279
  • Zaktualizowano filtry LAV do wersji 0.62-58-gd8d8713
  • Zaktualizowano ffdshow do wersji 1.3.4533
  • Kompatybilny z Windows 10 Preview techniczny

Jeśli to nie zadziała, musisz poczekać, aż K-Lite dostanie aktualizację obsługującą nowsze wersje systemu Windows 10, na wypadek, gdyby ta, którą masz, nie była jeszcze obsługiwana.

Aktualizacja 2018: Ten problem można rozwiązać za pomocą najnowszego pakietu kodeków K-Lite (aktualizacja 14.4.7). Liczy się tylko to, że odinstalujesz wszystkie poprzednie kodeki i resztki, ponieważ mogą one zakłócać działanie tego pakietu i powodować błędy. Aby mieć pewność, że Twój komputer jest czysty od wszystkich zainstalowanych wcześniej kodeków, zalecamy jego użycie Deinstalator IObit (bezpłatne pobieranie), świetne narzędzie, które pozwoli Ci samodzielnie usunąć wszystko, czego potrzebujesz na komputerze.

CZYTAJ WIĘCEJ: Szybka poprawka: „Brak dostępnego urządzenia rozruchowego” Błąd w systemie Windows

Zatwierdź

Link do głównej publikacji