Niesamowita gra logiczna dla systemu Windows 8, 10: Animowane puzzle

Pasjonujesz się grami logicznymi? Świetnie, ponieważ Animated Puzzles to jedna z najlepiej wyglądających aplikacji do układania puzzli, w które można grać na urządzeniu z systemem Windows 8 i doskonale nadaje się do interfejsu dotykowego.
animowane puzzle systemu Windows 8
Tutaj, w Wind8Apps, uwielbiamy gry logiczne dla Windows 8, a on sprawdził całkiem sporo z nich. Oto niektóre z poprzednich artykułów na ten temat — Najlepsze gry Windows RT: Logiczne, Logika obrazkowa: Wciągająca gra logiczna Windows 8, Zagraj w puzzle w Windows 8 dzięki aplikacji PuzzleTouch. Nadszedł czas, aby powitać nową rodzinną grę logiczną — Animowane puzzle.

Oto, jak Mexond, jej twórcy, oficjalnie opisuje aplikację:

Układanka z nowym i trudnym akcentem! Super zabawna i relaksująca gra logiczna z intrygującym, zadziwiającym zwrotem akcji; animowane puzzle! Postaraj się umieścić odpowiednie elementy na swoim miejscu, a części obrazu będą się poruszać. Jest nowy, inny i niezwykle przyjemny! Ruchy na zdjęciach dają zupełnie nowe doświadczenie układanki! Śmiało i spróbuj sam! Jest wolne!

Jak widać z opisu, łamigłówki faktycznie „poruszają się”, co jest dość niesamowite i wygląda świetnie, zwłaszcza na tablecie z Windows 8. Deweloper zauważa również, że ta gra logiczna należy do gatunku układanek. W grze logicznej, aby przeglądać, możesz po prostu uszczypnąć, aby powiększyć / pomniejszyć i dostosować rozmiar. Możesz przełączyć się z trybu pionowego na poziomy w dowolnym momencie.

Aplikacja ma także obsługę dynamicznych kafelków, co oznacza, że ​​jest w pełni kompatybilna z Windows 8.1. Niektórzy z was mogą być trochę zirytowani banerem reklamowym w aplikacji, ale hej, programiści muszą jakoś przetrwać, prawda? I w końcu to jest darmowa aplikacja do układanek Windows 8. Możesz usunąć reklamy za 1,49 USD, co można znaleźć w ustawieniach aplikacji.

W aplikacji Animated Puzzles wszystko jest bardzo proste. W menu głównym możesz rozpocząć grę, zobaczyć ocenę aplikacji lub połączyć się społecznie z aplikacją. Podczas gry możesz zatrzymać się i rzucić okiem na rozwiązania układanki. Możesz następnie przejść do następnego i zobaczyć, jak sobie radzisz na tablicy wyników dzięki opcji globalnych najlepszych wyników. Kliknij poniższy link, aby pobrać i zainstalować Animowane puzzle na urządzeniu z systemem Windows 8.

Pobierz Animowane puzzle dla systemu Windows 8

Link do głównej publikacji