Szukasz najlepszej aplikacji Bitcoin Miner w systemie Windows 10? Oto nasza recenzja

Jeśli interesujesz się wydobywaniem bitcoinów, szukasz także narzędzia do wydobywania bitcoinów w systemie Windows 8 lub Windows 10. Kupowanie i sprzedaż bitcoinów, a także ich wydobywanie staje się przyjemne i łatwe dzięki aplikacji Bitcoin Miner na Windows 10/8. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej!
okna wydobywania bitcoinów 8
Aby uzyskać wysoką wydajność podczas wydobywania bitcoinów, mówi się, że musisz mieć potężny system. W systemie Windows 8, Windows 10 możesz wydobywać bitcoiny nawet z tabletu za pomocą tej sprytnej aplikacji.

Aplikacja została również niedawno zaktualizowana, aby uzyskać pełną obsługę systemów Windows 8.1 i Windows 10. Oto kilka innych istotnych usprawnień: ulepszone zarządzanie połączeniami, obsługa Stratum client.reconnect i client.get_version oraz obsługa Getwork X-Host-List i rozszerzeń X-Switch-To.

Najnowsza wersja 1.51.0 rozwiązała problem polegający na tym, że ustawienia dźwięku nie synchronizowały się ze wszystkimi sesjami audio, podczas gdy w poprzedniej wersji liczba błędów wyszukiwania została zmniejszona dzięki ulepszonej obsłudze trudności warstwy.

 • Pierwsze kroki z aplikacją Bitcoin Miner w Windows 8, 10

  Aby rozpocząć wydobywanie bitcoinów na komputerze z systemem Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 lub urządzeniu dotykowym, musisz mieć konto pracownika w jednej z następujących pul wyszukiwania, które są obsługiwane w aplikacji: BTC Guild, 50BTC, Slush’s Pool , Eligius, Ozcoin, EclipseMC, deepbit.net lub BitMinter. Oto jak GroupFabric Inc, twórca aplikacji Bitcoin Miner na Windows 8, opisuje swoje narzędzie:

  Pozwól, aby Twój komputer zarabiał pieniądze dzięki Bitcoin Miner, DARMOWEM łatwemu w użyciu górnikowi Bitcoin! Zarabiaj bitcoiny, które można wymienić na walutę świata rzeczywistego. Świetnie sprawdza się w domu, pracy lub w podróży. Pobierz Bitcoin Miner i zacznij zarabiać bitcoiny już dziś! Górnicy Bitcoin wykonują złożone obliczenia zwane skrótami. Każdy hash ma szansę na uzyskanie bitcoinów. Im więcej wykonanych skrótów, tym większe szanse na zarabianie bitcoinów. Większość ludzi dołącza do puli wydobywczej, aby zwiększyć swoje szanse na zarabianie bitcoinów. Pule wydobywcze płacą za hasze o wysokiej wartości zwane akcjami.

  Windows Bitcoin 8Wśród najważniejszych cech tego niesamowitego Aplikacja Bitcoin na Windows 10, 8.1 znajdujemy następujące:

  • GPU w tle Wydobywanie procesora
  • Zablokuj ekran i status wydobywania kafelków na żywo
  • Statystyki w czasie rzeczywistym
  • Inteligentny harmonogram
  • Szybkie przesyłanie akcji
  • Jądro GPU DirectCompute 11
  • SSE2 x86 Jądro x64 i NEON ARMCPU
  • Łatwy w użyciu interfejs
  • Raporty rentowności
  • Tryb nocny
  • Tryb oszczędzania energii
  • Obsługa puli wydobywczej
  • DirectX 10 11 wydobycie GPU
  • SHA-256d Obsługa szyfrowania

  Uruchom BitCoin Miner na HoloLens

  Jeśli posiadasz zestaw słuchawkowy HoloLens, warto wspomnieć, że urządzenie jest kompatybilne z BitCoin Miner. Możesz zarabiać wirtualne pieniądze, jednocześnie ciesząc się najwyższą jakością VR.

  Opinie użytkowników BitCoin Miner

  Aplikacja górnika Bitcoin

  BitCoin Miner ma 4 gwiazdki w sklepie Microsoft Store, co oznacza, że ​​większość użytkowników jest zadowolona z aplikacji.

  Oczywiście niektórzy użytkownicy chcieliby mieć opcję blokowania reklam, ale dzieje się tak, gdy produkt jest bezpłatny. Reklamy są częścią pakietu. Najbardziej irytujące są reklamy wideo, ponieważ nie można ich wyciszyć.

  W wersji 1.48.0 możesz tymczasowo cofnąć uprawnienia kamery internetowej w celu obejścia problemu z kamerą reklamową Microsoft. Niestety wyłącza to także skanowanie kodu QR adresu wypłaty.

  • Oczywiście im lepszy procesor, tym łatwiej i szybciej wydobywa twoje bitcoiny. Jeśli komputer jest zasilany przez niskiej klasy procesor, być może lepiej jest po prostu uniknąć instalowania aplikacji lub uruchomić ją, gdy komputer nie jest aktywnie używany.

   Z drugiej strony, jeśli Twój komputer ma wysokiej klasy procesor, możesz uruchomić BitCoin Miner przez cały dzień, jednocześnie korzystając z komputera do zadań osobistych lub związanych z pracą.

   Niemniej jednak zalecamy używanie podkładki chłodzącej, a także oprogramowania do chłodzenia laptopa podczas uruchamiania BitCoint Miner. Ogrzeje komputer podczas pracy, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zapobieganie takim problemom.

   Podczas korzystania z tej aplikacji kluczowa jest cierpliwość. Może minąć trochę czasu, zanim zobaczysz jakąkolwiek znaczącą wypłatę.

   • BitCoin Minter jest łatwy do skonfigurowania, ale działa tylko w otwartym oknie. Jeśli zminimalizujesz okno lub zablokujesz ekran, zostanie ono wstrzymane.

    Jest to świetne dla wszystkich grup wiekowych i dobrze sprawdza się w przypadku wczesnego inwestowania w bitcoiny, aby zarabiać dobre pieniądze, które będą dostępne w przyszłości na edukację lub codzienne użytkowanie.

    Czy mogę wzbogacić się o Bitcoin Miner?

    pieniądze bitcoin

    Poważna odpowiedź brzmi: nie. Możesz jednak zarobić niewielką ilość pieniędzy każdego dnia, pod warunkiem, że będziesz mieć wystarczająco dużo cierpliwości. Oczywiście im dłużej korzystasz z aplikacji, tym więcej zarabiasz.

    Ogólnie rzecz biorąc, instalacja i uruchomienie BitCoin Miner to interesująca inwestycja. Możesz zarabiać pieniądze, uruchamiając prostą aplikację.

    Biorąc pod uwagę obecny trend, wartość Bitcoin będzie tylko rosła. Dla przypomnienia, jeden Bitcoin miał w 2011 r. Wartość 1,00 USD, a sześć lat później jego zakup kosztuje już około 6000 USD.

    Zainstaluj teraz BitCoin Miner i zacznij zbierać swoje bitcoiny już dziś.

    Kliknij poniższy link, aby pobrać aplikację Bitcoin Miner na urządzenie z systemem Windows 8.1, Windows 10 i rozpocząć wydobywanie tych bitcoinów, aby na tym zarobić prawdziwe pieniądze!

    Pobierz Bitcoin Miner na Windows 8, 10

Link do głównej publikacji