Skonfiguruj nowy kalendarz za pomocą spersonalizowanego oprogramowania kalendarza

Zbliża się nowy rok (w momencie pisania), więc może to być dobry moment na uzyskanie nowego kalendarza 2018. Dlaczego nie stworzyć własnego kalendarza na nowy rok?

Za pomocą spersonalizowanego oprogramowania kalendarza możesz zaprojektować i wydrukować spersonalizowany kalendarz zawierający własne zdjęcia. Jest to pięć programów dla systemu Windows, za pomocą których można skonfigurować spersonalizowany kalendarz.

Stwórz swój spersonalizowany kalendarz za pomocą tych narzędzi

1. WinCalendar

WinCalendar to oprogramowanie, które umożliwia konfigurowanie kalendarzy Word i Excel. W ten sposób oprogramowanie integruje się z tymi aplikacjami, dodając do nich nową kartę WinCalendar. WinCalendar ma wersje podstawowe, standardowe i pro, których sprzedaż detaliczna wynosi od 32 do 99 USD. Możesz pobrać wersję próbną z tej strony internetowej.

Jest to prosty program, za pomocą którego możesz szybko skonfigurować kalendarze Word i Excel. Użytkownicy WinCalendar mogą wstawiać kalendarze, naciskając przycisk a Utwórz kalendarz lub harmonogram przycisk na karcie WinCalendar. Zostanie otwarte okno, w którym można wybrać różne typy kalendarzy i zakresy dat. Okno twórcy kalendarza zawiera opcje orientacji wydruku, podstawowych kolorów, czcionek i wyświetlania alternatywnych świąt narodowych. Możesz także wybrać import danych z Outlooka, Yahoo i Kalendarza Google w standardowej i profesjonalnej wersji oprogramowania.

2. Photo Calendar Studio

oprogramowanie kalendarza ze zdjęciami

Photo Calendar Studio to pakiet kalendarza, który miał entuzjastyczne recenzje. Za pomocą tego oprogramowania możesz szybko skonfigurować niestandardowe kalendarze zawierające Twoje zdjęcia. Photo Calendar Studio jest kompatybilny z platformami Windows od XP do 10, a cena detaliczna oprogramowania wynosi 29,95 USD. Możesz wypróbować wersję demonstracyjną PCS, naciskając Pobieranie przycisk na tej stronie internetowej.

Photo Calendar Studios umożliwia użytkownikom projektowanie kalendarzy z własnymi zdjęciami, które obejmują opcje edycji. To oprogramowanie zapewnia wiele kreatywnych opcji i efektów dla tła kalendarza i obrazów, takich jak Plama, Tekstura, Rama, Cień, Winieta, itp.

Możesz szybko skonfigurować nowy kalendarz z jednym z wielu wstępnie zaprojektowanych szablonów lub zaprojektować własny od zera. Posiada interfejs przeciągania i upuszczania, dzięki czemu można przeciągać obrazy, kształty i inne elementy clipart na strony. Dlatego PCS przypomina bardziej edytor WYSIWYG, który ma wiele narzędzi do projektowania i opcji kalendarzy.

3. Oprogramowanie kalendarza DigiLabs

DigiLabs Calendar Software dla Windows i Mac to program, za pomocą którego możesz projektować kalendarze, albumy i kartki okolicznościowe zawierające twoje zdjęcia. Darmowa wersja oprogramowania zawiera prawie wszystkie opcje, z wyjątkiem tego, że nie można drukować niczego za pomocą drukarki. Niekomercyjny klucz rejestracyjny oprogramowania kosztuje 24,99 USD. Kliknij Pobieranie systemu Windows na tej stronie internetowej, aby zapisać instalator programu.

Oprogramowanie kalendarza DigiLabs zapewnia szerokie możliwości dostosowywania kalendarzy, dzięki czemu można dodawać obrazy na górze stron, w polach dat lub jako wyblakłe tła. Możesz dodawać osobne zdjęcia na każdy miesiąc, dostosowywać kolory wszystkich elementów w kalendarzu, dostosowywać kształt tabeli dat, dodawać logo i przycinać oraz zanikać obrazy w kalendarzach za pomocą oprogramowania. Co więcej, to oprogramowanie zawiera również różnorodne szablony do wyboru; lub możesz szybko skonfigurować kalendarz za pomocą jego kreatora. Ponadto możesz wydrukować spersonalizowane kalendarze w różnych rozmiarach w laboratorium fotograficznym DigiLabs.

4. Photo Calendar Creator 10.0

Photo Calendar Creator 10.0 to oprogramowanie do projektowania, za pomocą którego można skonfigurować różne alternatywne typy kalendarzy. To oprogramowanie ma wersję standardową i profesjonalną, która obejmuje dodatkowy eksport plików PDF i opcje układu CMYK dla kalendarzy. Kreator kalendarza zdjęć jest dostępny za 39 USD i 59 USD. Możesz wypróbować 10-dniową wersję próbną oprogramowania, naciskając przycisk Pobieranie przycisk na tej stronie internetowej.

Photo Calendar Creator 10.0 oferuje ponad 150 szablonów do wyboru. Użytkownicy PCC mogą skonfigurować kalendarze ścienne, biurkowe, kieszonkowe, miesięczne, promocyjne, roczne i inne niestandardowe za pomocą Kreatora kalendarza. Oprogramowanie zawiera wiele opcji dostosowywania w głównym oknie projektu do dodawania zdjęć, obiektów clipart i tekstu do spersonalizowanych kalendarzy. Możesz dodać święta z kilku krajów i dostosować te daty za pomocą edytora świąt. PCC obsługuje również wiele formatów plików graficznych i może tłumaczyć kalendarze między 11 językami.

5. EZ Photo Calendar Creator 2

EZ Photo Calendar Creator 2 to kolejny program, za pomocą którego można projektować różne typy niestandardowych kalendarzy. Istnieje tylko jedna wersja tego oprogramowania, której cena detaliczna wynosi 24,95 USD. Istnieje niezarejestrowana wersja EZ PCC, którą można dodać do większości platform Windows, klikając bezpłatny okres próbny na tej stronie. Pakiet próbny dodaje tekst „Utworzony przez EZ Photo Calendar Creator” do drukowanych kalendarzy.

Użytkownicy EZ Photo Calendar mogą konfigurować kalendarze roczne, ścienne, mini ścienne i CD. Oprogramowanie oferuje ponad 40 układów, 300 wstępnie zaprojektowanych teł i 200 naklejek na kalendarze. Zapewnia opcje dostosowywania większości części kalendarza, w tym tekstu miesiąca / roku, podpisów, kolorów paska nagłówka, kolorów linii siatki i obramowań zdjęć.

Możesz dodawać obrazy BMP, JPG, TIF, PNG, DIB i ICO do kalendarzy EZ Photo Calendar Creator. EZ PCC ma prosty interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu możesz przeciągać zdjęcia do kalendarzy, zmieniać ich rozmiar i obracać. Użytkownicy EZ Photo Calendar mogą również edytować obrazy za pomocą oprogramowania Przyciąć, Obracać się, Czarny i biały i Sepia opcje edycji. Ten program ma wiele opcji, a jego wydawca zapewnia również usługę drukowania.

Oto kilka pakietów oprogramowania, w których możesz zaprojektować własny kalendarz na nowe lata. Chociaż istnieje wiele aplikacji kalendarza dla systemu Windows, wielu z nich brakuje opcji dostosowywania, które można wybrać w spersonalizowanym oprogramowaniu kalendarza.

Ponadto możesz również pochwalić się swoimi ulubionymi zdjęciami w niestandardowych kalendarzach.

Link do głównej publikacji