Miksuj audio i wideo z Cute Video Audio Merger

Cute Video Audio Merger to darmowe oprogramowanie dla urządzeń z systemem Windows, które pozwala użytkownikom łatwo łączyć pliki wideo i audio.

Scal pliki audio i wideo na komputerach z systemem Windows

Jeśli chcesz miksować pliki audio i wideo na komputerach z systemem Windows, zwykle musisz użyć narzędzi innych firm. I nawet jeśli masz dostęp do programów, które jednocześnie nagrywają dźwięk i obraz, prawdopodobnie chcesz mieć większą kontrolę nad dźwiękiem.

Na przykład jeśli przesyłasz filmy do YouTube, możesz już wiedzieć, że nie oferuje żadnych opcji dodawania niestandardowych plików MP3 do przesyłanych filmów. Z tego powodu musisz najpierw przetworzyć filmy na pulpicie, a następnie przesłać je.

Funkcje Cute Video Audio Merger

  • Możesz kliknąć przycisk dodawania wideo i przycisków audio, aby dodać plik wideo i audio, aby je połączyć. Program wyświetli czas trwania plików.
  • Możesz także ustawić katalog wyjściowy dla scalonego wideo, format wyjściowy i jakość wideo.
  • Narzędzie pozwala również dostosować rozmiar wyjściowego wideo, aby znaleźć najlepszy format. Zwykle najlepiej jest zachować oryginalny rozmiar, a następnie wybrać ten sam format wyjściowy, co plik źródłowy.
  • Kliknij opcję scalania, aby rozpocząć proces miksowania plików audio i wideo. Pamiętaj, że jeśli wideo ma własny oryginalny dźwięk, zostanie zastąpione.
  • Obsługiwane formaty obejmują główne formaty wideo, takie jak mp4, avi, flv, mkv, mp3, wav, ogg i flac.

Cute Video Audio to prosty program, który jest bardzo łatwy w użyciu do miksowania plików wideo i audio. Możesz pobrać go za darmo z VideoTool.

Link do głównej publikacji