Naprawiono: stan oczekiwania na ponowne uruchomienie jest wyświetlany w systemie Windows 8.1, 10

W ramach najnowszych aktualizacji Microsoft wydał taki, który ma wpływ na tych, którzy zostali dotknięci statusem „w oczekiwaniu na ponowne uruchomienie”, który po prostu nie zniknie. Oto jak zespół Microsoft opisuje sytuację:
w oczekiwaniu na ponowne uruchomienie systemu Windows 8.1

Korzystasz z edytora IME pinyin CHS na komputerze z systemem Windows 8.1 lub Windows Server 2012 R2. Nowa aktualizacja popularnego słownika CHS IME jest instalowana, gdy już zacząłeś używać CHS IME. W tym scenariuszu stan Oczekuje na ponowne uruchomienie jest wyświetlany w stanie bieżącej aktualizacji HAP, mimo że ponowne uruchomienie nie jest wymagane.

Czytaj także: Rozwiązany: Alert „Twoja lokalizacja była ostatnio dostępna” w systemie Windows 8, 8.1

Oczekujące problemy z ponownym uruchomieniem rozwiązane dzięki aktualizacji w systemie Windows 8.1

Tak, jak powiedzieliśmy dla wielu innych podobnych aktualizacji, musisz tylko zainstalować plik KB 2955164, aby to zadziałało; poprawka nie została udostępniona do pobrania. Ta aktualizacja jest przeznaczona dla użytkowników następujących systemów operacyjnych:

  • Windows 8.1 Enterprise
  • Windows 8.1
  • Windows 8.1 Pro
  • Windows RT 8.1
  • Windows Server 2012 R2 Datacenter, Essentials, Foundation, Standard

Dlatego jeśli podobne problemy Cię dotknęły, upewnij się, że jesteś na bieżąco, a będziesz otrzymywać aktualizacje dotyczące niektórych irytujących problemów, których nawet nie podejrzewasz, że zostały rozwiązane.

Czytaj także: Internet Explorer 11 zawiesza się przy starcie, wielu użytkowników Windows 8.1 narzeka

Link do głównej publikacji