Naprawiono: problemy z precyzyjnym panelem dotykowym naprawione w systemie Windows 8.1,10

Od czasu do czasu Microsoft wydaje ważne aktualizacje za pomocą narzędzia Windows Update, ale nie wszyscy jesteśmy świadomi zmian. Właśnie dlatego jesteśmy tutaj, aby poinformować Cię o ulepszeniach.
precyzyjne panele dotykowe nie działają w systemie Windows 8.1

Rozważ następujący scenariusz: Używasz urządzenia z systemem Windows 8.1 lub Windows 8.1 RT z panelem dotykowym Precision. Urządzenie przechodzi w tryb uśpienia. Aby obudzić urządzenie, przeciągnij dwoma palcami po panelu dotykowym Precision. W tym scenariuszu po wznowieniu działania komputera z trybu uśpienia nie można użyć touchpada do poruszania wskaźnikiem myszy. Ponadto wszelkie gesty wykonywane jednym palcem na tabliczce dotykowej nie mają widocznego efektu.

Czytaj także: Aplikacja GoToMeeting dla systemu Windows 8 ulepszona o wiele nowych funkcji

Problemy z precyzyjnym touchpadem naprawione na komputerach z systemem Windows 8.1 przez aktualizację

Tak więc, jak widać w powyższym fragmencie strony opisu, ta poprawka rozwiązuje problem z urządzeniami Windows 8.1 lub Windows 8.1 RT, których panele Precision Touchpad przestały reagować po wyjściu z trybu uśpienia. Dzięki Bogu, to mi się nie przydarzyło, ale znam wielu, którzy na to narzekali. Będziesz musiał zainstalować pakiet zbiorczy aktualizacji KB 2955164, lub zainstaluj poprawkę dostępną pod tym linkiem na bezpiecznych serwerach Microsoft. Upewnij się również, że zainstalowałeś KB 955164 Plik wymagań wstępnych również przed tym.

Ta poprawka dotyczy użytkowników Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 i Windows RT 8.1. Podobnie jak w przypadku każdej innej poprawki, po zażądaniu jej przez e-mail, będziesz mógł ją pobrać. Daj nam znać, czy to rozwiązało niektóre problemy z panelami Precision Touchpad.

Czytaj także: Jak przenieść licencję systemu Windows 8.1 na nowy komputer

Link do głównej publikacji