Rozwiąż problem „Nie można ukończyć instalacji systemu Windows 8.1”

Jak wiecie, zarządzanie aktualizacjami systemu Windows 8 jest łatwe i niemal intuicyjne, ponieważ Microsoft zapewnia w tym zakresie dedykowany program do pomocy: narzędzie Windows 8 Upgrade Assistant. W każdym razie, korzystając z tej funkcji, możesz zastosować ogólne aktualizacje, a także pobrać i zainstalować system operacyjny Windows 8.1 za darmo.problemy z Windows 8.1
Pobieranie i flashowanie Windows 8.1 reprezentuje oficjalne operacje, które można wykonać bezpłatnie na dowolnych tabletach, laptopach i komputerach z systemem Windows 8. Aktualizację można pobrać w dowolnym momencie ze Sklepu Windows lub z serwerów Microsoft, jeśli chcesz zainstalować system Windows 8.1 w trybie offline na swoim urządzeniu. Ale, jak już zapewne wiesz, podczas próby zastosowania platformy Windows 8.1 mogą wystąpić różne problemy; oprogramowanie układowe może być niedostępne w Twoim regionie, wybór migracji jest niezgodny lub może zostać wyświetlony monit z następującym ostrzeżeniem: „Nie można ukończyć instalacji systemu Windows 8.1”.

Wszystkie te problemy nie są prawdziwymi problemami, ponieważ istnieją sytuacje, które powodują te awarie. Z tych samych powodów powinieneś nauczyć się, jak rozwiązywać problemy za pomocą dedykowanych samouczków. W związku z tym, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami, z łatwością i w ciągu kilku minut dowiesz się, jak postępować i jak rozwiązać problem z komunikatem o błędzie „Nie można ukończyć instalacji systemu Windows 8.1”.

Łatwo rozwiązać problem „Nie można ukończyć instalacji systemu Windows 8.1”

Problem „Twoja instalacja systemu Windows 8.1 nie mogła zostać ukończona” jest zgłaszana przez wielu użytkowników, którzy próbują pobrać aktualizację systemu Windows 8.1 ze Sklepu Windows. Wygląda na to, że podczas pobierania pojawi się wspomniany komunikat. Oczywiście ponowna próba niczego nie naprawi, ponieważ napotkasz ten sam problem.

Rozwiązanie tej usterki systemu Windows 8.1 jest łatwe, ponieważ w rzeczywistości istnieje problem niekompatybilności w środku wszystkiego. Wygląda na to, że jeśli nie zastosujesz wszystkich oficjalnych i domyślnych aktualizacji systemu Windows 8, nie będziesz mógł pobrać i zainstalować systemu operacyjnego Windows 8.1 ze Sklepu Windows. Aby rozwiązać błąd „Nie można ukończyć instalacji systemu Windows 8.1”, musisz najpierw zaktualizować system Windows 8.

W tym przypadku na urządzeniu przejdź do Ustawień komputera, skąd uzyskaj dostęp do funkcji Windows Update. Po drodze kliknij opcję „Przywróć ukryte aktualizacje”, aby zastosować ukryte aktualizacje i zainstalować wszystko, co jest wyświetlane jako aktualizacja systemu Windows 8.

Ostatecznie powinieneś być w stanie pobrać i zainstalować system Windows 8.1 ze Sklepu Windows bez zajmowania się komunikatem ostrzegawczym „Nie można ukończyć instalacji systemu Windows 8.1”.

Link do głównej publikacji