Napraw teraz Windows 8.1, 10 Komputer się wyłącza

Co zrobić, jeśli system Windows 8.1, 10 nadal się wyłącza lub uruchamia ponownie?

 1. Napraw system Windows 8.1 wyłącza się
 2. Napraw Windows 10 ciągle się wyłącza

Świeżo z forów społeczności Microsoft jest jednym błędem, w którym Windows 8.1, 10 komputerów ciągle się zamyka po tym, jak użytkownik był zmuszony dokonać aktualizacji do 8.1 lub Windows 10. Staramy się znaleźć poprawkę.
Po wymuszonej aktualizacji systemu Windows 8.1 komputer nadal się wyłącza [Fix]
Mimo że Microsoft nie próbował, jest mnóstwo błędów, które wciąż się piętrzą, szczególnie dla tych, którzy dokonali aktualizacji z Windows 8 do Windows 8.1. Jeszcze bardziej denerwuje fakt, że niektóre z nich zostały zmuszone do aktualizacji, a potem zaczęły pojawiać się błędy. Nic dziwnego, że niektórzy zaczęli nienawidzić systemu Windows 8. Oto, co ostatnio ktoś powiedział na forach wsparcia w odniesieniu do zamykania komputera z systemem Windows 8.1 po aktualizacji systemu Windows 8.1:

Chcę wyrzucić ten komputer z Win 8 przez okno. Jak do cholery Windows jest tak skomplikowany, że w zasadzie zmusza nas do zainstalowania wersji 8.1 — czego nie chcieliśmy, ponieważ NIENAWIDZEMY Win 8. A teraz … instalacja Win 8.1 nie zakończy się. Komputer po prostu się wyłącza. Trwało to ponad dzień. W pewnym momencie aktualizacji 8.1 powiedział, że komputer będzie musiał zostać ponownie uruchomiony, aby zakończyć. To nie oznaczało, że musisz go ponownie uruchomić OVER and OVER and OVER…>

Kiedy go uruchamiamy, przez jakiś czas znajduje się na logo HP, a następnie się WYŁĄCZA. Bez wiadomości, bez błędów, bez niczego. Tak jak mówiłem, robiliśmy to w kółko. Próbowałem zbadać, uruchamiając go w trybie awaryjnym. Hm, znalazłem więcej interesujących informacji na temat wspaniałej Win 8 — tj. Nie możesz po prostu nacisnąć F8 (lub Shift-F8) i uruchomić się w trybie awaryjnym. Szczegółowe instrukcje, jak uruchomić system w trybie awaryjnym z pcsupport.about.com są uciążliwe i prowadzą do kilku innych „linków”. Jestem bardziej sfrustrowany.

Jak naprawić błąd „Windows 8.1, 10 PC ciągle się wyłącza”?

Napraw system Windows 8.1 wyłącza się

Staram się znaleźć rozwiązania, które pomogą tym dotkniętym. Jeśli nie zadziałają, będę szukał innych poprawek, ale na razie to wszystko, co wiem.

Przede wszystkim będziesz musiał odłączyć wszystkie niepotrzebne urządzenia zewnętrzne podłączone do komputera i sprawdzić, czy instalacja będzie kontynuowana. Jeśli nadal występują problemy podczas instalacji, spróbuj wykonać następujące czynności:

Krok 1: Jeśli korzystasz z oprogramowania antywirusowego innej firmy, możesz je odinstalować i sprawdzić, czy możesz uaktualnić do systemu Windows 8.1.
Uwaga: nawet jeśli wyłączysz program antywirusowy innej firmy, program Defender będzie nadal działał na komputerze. To ochroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami.
Krok 2: Zainstaluj wszystkie dostępne aktualizacje.
Krok 3: Zainstaluj zaktualizowane sterowniki sprzętu.
Krok 4: Wykonaj czysty rozruch, a następnie rozpocznij aktualizację. Zobacz ten link — http://support.microsoft.com/kb/929135

Ponadto, po sprawdzeniu funkcjonalności w czystym rozruchu, postępuj zgodnie z sugestiami w „Jak zresetować komputer, aby uruchamiał się jak zwykle po rozwiązywaniu problemów z czystym uruchomieniem”.

Napraw system Windows 10 nadal się wyłącza

Uruchom rozwiązywanie problemów z zasilaniemer:

 1. Naciśnij „Windows Key” + „X”
 2. W polu wyszukiwania dotknij „narzędzia do rozwiązywania problemów” i naciśnij „Enter”
 3. Wybierz „Rozwiązywanie problemów”
 4. Kliknij „Zobacz wszystko” i wybierz „Moc”
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami narzędzia do rozwiązywania problemów

Przywróć ustawienia opcji zasilania:

 1. Otwórz Panel sterowania na komputerze z systemem Windows
 2. Wybierz i kliknij „Opcje zasilania”
 3. Wybierz i kliknij „Zmień zaawansowane ustawienia zasilania”
 4. Wybierz i kliknij „Przywróć ustawienia domyślne dla tego planu”

Link do głównej publikacji