Napraw problem instalacyjny „Dalej skonfigurujesz swoje konto” w systemie Windows 8.1

Instalowanie aktualizacji systemu Windows 8.1 na urządzeniu z systemem Windows 8 powinno być łatwe, ponieważ oprogramowanie układowe jest dystrybuowane bezpłatnie i można je pobrać w dowolnym momencie ze Sklepu Windows. W każdym razie, jeśli nie znasz wszystkich sztuczek instalacyjnych, możesz mieć poważne i irytujące problemy, takie jak następujący komunikat o zawieszeniu: „Następnie skonfigurujesz swoje konto”.
Tak więc, w kilku słowach, podczas instalowania oprogramowania wewnętrznego Windows 8.1 może wystąpić błąd zawieszania się, który spowoduje przerwanie procesu aktualizacji. Zasadniczo proces flashowania zostanie zatrzymany, gdy na urządzeniu wyświetli się komunikat „Dalej skonfigurujesz swoje konto”. Od tego momentu nie będziesz mógł nic więcej robić, a ponowne uruchomienie komputera przywróci system operacyjny Windows 8. Jeśli masz do czynienia z takim problemem, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, a ja postaram się wyjaśnić, jak łatwo rozwiązać problem z instalacją systemu Windows 8.1 „Następnie skonfigurujesz swoje konto”.

Rozwiązywanie problemów z zawieszaniem się instalacji systemu Windows 8.1 w ciągu minuty lub mniej

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że ten problem z zawieszaniem się, który spowoduje przerwanie procesu aktualizacji systemu Windows 8.1, dotyczy problemu z siecią. Gdy Microsoft spróbuje skonfigurować twoje konto, operacja przejdzie w fazę pętli i nie będziesz w stanie ukończyć procedury flashowania Windows 8.1. Problem występuje głównie wtedy, gdy nie masz konta Live Microsoft, dlatego zamiast tego używasz konta lokalnego.

Ale te same problemy zostały ostatnio zgłoszone nawet przez użytkowników, którzy posiadają oficjalne konto Microsoft, więc to, co wyglądałoby jak izolowany błąd Windows 8.1, teraz jest to ogólny problem, który przeszkadza coraz większej liczbie użytkowników. Zobaczmy więc, jak rozwiązać ten irytujący i stresujący problem, sprawdzając kroki od dołu.

  1. Jeśli otrzymujesz „Następnie skonfigurujesz swoje konto„Problem z zawieszeniem instalacji systemu Windows 8.1, musisz rozłączyć połączenie sieciowe.
  2. Możesz cofnąć się o kilka ekranów (z okna „Następnie skonfigurujesz swoje konto”) i możesz to zrobić wyłącz wszystkie połączenia sieciowe.
  3. Wyłącz także router i inne sieci Wi-Fi, które mogą mieć dostęp do Twojego komputera.
  4. Teraz twoje urządzenie będzie musiało korzystać z twojego Konto lokalne.
  5. Z ekranu zatrzymania „Dalej skonfigurujesz swoje konto” wybierz „anuluj”.
  6. Po wyświetleniu monitu wprowadź nazwę użytkownika i hasło.
  7. Kliknij „Dalej” i wznów proces instalacji systemu Windows 8.1.

Więc masz to; teraz wiesz, jak łatwo i szybko rozwiązać problem z zawieszeniem instalacji systemu Windows 8.1 „Następnie skonfigurujesz swoje konto”. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami i wynikami oraz podziel się swoimi przemyśleniami z naszymi czytelnikami, korzystając z pola komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji