Co zrobić, jeśli pamięć subskrypcji jest pełna w Edge

Microsoft wprowadził rozszerzenia dla Edge z rocznicową aktualizacją dla systemu Windows 10. Podczas gdy większość użytkowników z zadowoleniem przyjęła to rozszerzenie, niektórzy z nich cierpią z powodu niektórych wadliwych rozszerzeń.

AdBlock Plus jest zdecydowanie najpopularniejszym rozszerzeniem dla Microsoft Edge, ale wciąż musi być dopracowany, aby działał bezbłędnie. Jak dotąd tak nie jest: fora AdBlock i Microsoft są pełne skarg na problem z przeciążeniem miejsca na subskrypcję. Użytkownicy powiedzieli, że są bombardowani komunikatem o błędzie „Miejsce na subskrypcję jest pełne. Usuń niektóre subskrypcje i spróbuj ponownie.”

Dzieje się tak, ponieważ AdBlock Plus dla Microsoft Edge obsługuje obecnie maksymalnie dwie listy filtrów, więc jeśli masz trzy lub więcej, pojawi się ten komunikat o błędzie.

Nielogiczne jest to, że po zainstalowaniu AdBlock Plus w przeglądarce Microsoft Edge daje on dodatkowe opcje blokowania złośliwego oprogramowania, usuwania przycisków mediów społecznościowych i wyłączania śledzenia. Jeśli zdecydujesz się korzystać z tych wszystkich dodatków, w rozszerzeniu AdBlock Plus będziesz mieć w sumie pięć filtrowanych list, a komunikat o błędzie uniemożliwi normalne korzystanie z przeglądarki.

Ponieważ wielu użytkowników chce w pełni korzystać z AdBlock Plus, włączają wszystkie trzy dodatki, a następnie pojawia się problem.

adblock plus limit

Co zrobić, jeśli miejsce na subskrypcję jest pełne w Microsoft Edge

Adblock jest jednym z najczęściej używanych rozszerzeń, ale czasami mogą pojawić się pewne problemy, a mówiąc o problemach z Adblock, dzisiaj omówimy następujący temat:

 • Przestrzeń subskrypcji Adblock jest pełna — Ten komunikat jest zwykle spowodowany usterkami w Adblock, aw większości przypadków możesz rozwiązać problem, po prostu aktualizując dodatek lub zmieniając jego ustawienia. Jeśli to nie zadziała, wypróbuj inne rozwiązanie z tego artykułu.

Ale najpierw, jeśli nie masz czasu, aby przejść przez procedurę rozwiązywania problemów, możesz zainstalować przeglądarkę UR.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

 • Szybkie ładowanie strony
 • Prywatność na poziomie VPN
 • Rozszerzona ochrona
 • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Jest to niezawodne rozwiązanie do przeglądania stron internetowych, które pozwala szybko surfować po Internecie, zachowując prywatne dane.

Tak więc zainstaluj teraz przeglądarkę UR, jeśli nie chcesz więcej doświadczać problemów z miejscem na subskrypcję. Przeglądarka jest wyposażona w potężne, wbudowane narzędzie do blokowania reklam, co oznacza, że ​​nie musisz już instalować programów do blokowania reklam innych firm.

Rozwiązanie 1 — Zainstaluj ponownie Adblock Plus

Aby rozwiązać ten problem, wystarczy odinstalować AdBlock Plus z Microsoft Edge, a następnie zainstalować go ponownie bez włączania tych dodatków. Po zainstalowaniu samego rozszerzenia nie będziesz mieć problemów z jego użyciem.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, wykonaj następujące instrukcje:

 1. otwarty Microsoft Edge
 2. Kliknij trzy kropkowane menu i przejdź do Rozszerzenia
 3. Wybierać Adblock Plus, kliknij i przejdź do Odinstalujadblock plus limit 1
 4. Poczekaj, aż rozszerzenie się odinstaluje
 5. Teraz wróć do trzech kropkowanych menu> Rozszerzenia, i idź do Uzyskaj rozszerzenia ze Sklepu
 6. Odnaleźć Adblock Plus w sklepie i zainstaluj go jeszcze razadblock plus limit2
 7. Po zainstalowaniu upewnij się, że wybrałeś blokujące złośliwe oprogramowanie, usuń przyciski mediów społecznościowych i wyłącz śledzenie — i możesz zacząć.

Po wykonaniu tej czynności powinieneś móc ponownie korzystać z AdBlock Plus w Microsoft Edge. Ten problem jest dość dziwny, ponieważ zasadniczo nie można korzystać z żadnych dodatkowych funkcji AdBlock Plus, nawet jeśli są one teoretycznie dostępne.

 • Rozwiązanie 2 — Usuń listę bloków społecznościowych Fanboya

  Jeśli nie wiesz, Adblock ma kilka dostępnych list odpowiedzialnych za blokowanie reklam. Najwyraźniej czasami mogą występować problemy z tymi listami, co może prowadzić do zapełnienia subskrypcji wiadomością pełną.

  Możesz jednak rozwiązać ten problem, usuwając społeczną listę blokowania Fanboy. Jest to dość proste i możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

  1. Kliknij Menu ikona w prawym górnym rogu. Wybierać Rozszerzenia z menu.
   Przestrzeń subskrypcji Adblock jest pełna
  2. Znajdź Adblock Plus i kliknij ikonę koła zębatego obok niej.
  3. Wybierać Opcje.
  4. Zlokalizuj listę bloków społecznościowych Fanboya i kliknij czerwony X obok niej.

  Po wykonaniu tej czynności problem powinien zostać rozwiązany. Pamiętaj, że usunięcie tej listy może nie blokować niektórych reklam, co może stanowić problem. Możesz jednak wybrać inną listę ze strony Adblock Plus i użyć jej zamiast tego.

  Rozwiązanie 3 — Spróbuj użyć innego dodatku

  Adblock to jeden z najbardziej znanych dodatków Adblock dla wszystkich przeglądarek, ale nie tylko. Istnieje wiele świetnych dodatków oprócz Adblock Plus, a jeśli nadal otrzymujesz dostęp do subskrypcji, pełna wiadomość, być może byłby to dobry moment, aby rozważyć przejście na nowy dodatek.

  Jest to dość proste i możesz to zrobić, wykonując następujące kroki:

  1. naciśnij Klawisz Windows + S. i wejdź sklep. Teraz wybierz Microsoft Store z listy.
  2. Wyszukaj żądane rozszerzenie adblock w polu wyszukiwania i zainstaluj je.

  Microsoft Store oferuje kilkanaście rozszerzeń Adblock, ale wielu użytkowników sugeruje wypróbowanie Betafish, abyś mógł to zrobić. Zasadniczo możesz użyć dowolnego innego dodatku Adblock zamiast Adblock Plus i problem powinien zostać rozwiązany.

  Przed zainstalowaniem nowego dodatku wyłącz Adblock lub usuń go, aby zapobiec wzajemnemu zakłócaniu się dwóch dodatków.

  Rozwiązanie 4 — Zainstaluj najnowszą wersję Adblock

  Jeśli nadal otrzymujesz subskrypcję, miejsce jest pełne, być może problem dotyczy Twojej wersji Adblock. Czasami ten problem może wystąpić z powodu różnych usterek w dodatku, a aby je naprawić, zaleca się zaktualizowanie dodatku do najnowszej wersji.

  Czasami dodatki mogą mieć pewne usterki, a jeśli programiści są tego świadomi, wkrótce opublikują nową łatkę. Jeśli masz ten problem z Adblock Plus, upewnij się, że Twój dodatek jest aktualny.

  Jeśli problem nadal występuje, programiści prawdopodobnie znają ten problem i wkrótce powinni wydać aktualizację, więc prawdopodobnie będziesz musiał poczekać jeszcze trochę.

  • Rozwiązanie 5 — Zaktualizuj system

   Czasami informacja o zapełnieniu subskrypcji jest pełna, jeśli Twój system jest nieaktualny. Microsoft Edge jest ściśle powiązany z twoim systemem, i aby zaktualizować Edge, musisz zaktualizować system.

   W rezultacie, jeśli twój system nie jest aktualny, jest prawdopodobne, że Edge również nie jest taki, a to może prowadzić do różnych problemów.

   W większości przypadków system Windows 10 aktualizuje się automatycznie, ale zawsze możesz sprawdzić dostępność aktualizacji ręcznie, wykonując następujące czynności:

   1. Otworzyć Aplikacja ustawień. Możesz to zrobić szybko, używając Klawisz Windows + I skrót.
   2. Po otwarciu aplikacji Ustawienia przejdź do Aktualizacja Bezpieczeństwo Sekcja.
    Przestrzeń subskrypcji Adblock jest pełna
   3. Teraz kliknij Sprawdź aktualizacje przycisk w prawym okienku.
    Przestrzeń subskrypcji Adblock jest pełna

   Jeśli jakieś aktualizacje są dostępne, zostaną one pobrane automatycznie i zainstalowane. Po zaktualizowaniu systemu sprawdź, czy problem nadal występuje.

   Rozwiązanie 6 — Wypróbuj inną przeglądarkę

   Przestrzeń subskrypcji Adblock jest pełna

   Jeśli nadal otrzymujesz miejsce na subskrypcję, w przeglądarce Microsoft Edge jest pełna wiadomość, być może problem dotyczy przeglądarki. Aby rozwiązać problem, być może możesz spróbować przejść do innej przeglądarki, takiej jak Chrome lub Firefox.

   Po przejściu do innej przeglądarki zainstaluj Adblock i sprawdź, czy problem nadal występuje. Pamiętaj, że jest to tylko tymczasowe obejście, dopóki nie rozwiążesz problemu z Edge.

   Jeśli problem występuje w innej przeglądarce, problem dotyczy rozszerzenia, a jedyną opcją jest poczekanie, aż programista go naprawi lub przełączy na inne rozszerzenie.

   Mamy nadzieję, że AdBlock rozwiąże ten dziwny problem w przyszłej aktualizacji, ponieważ obecny stan rozszerzenia denerwuje wiele osób. Jednak rozszerzenia dla Microsoft Edge są wciąż młode, więc nie powinniśmy się dziwić, ponieważ nie działają zgodnie z oczekiwaniami. Jesteśmy pewni, że przed nami wiele aktualizacji.

Link do głównej publikacji