Napraw błędy niebieskiego ekranu śmierci za pomocą tych 4 rozwiązań programowych

Zainstalowanie najnowszych aktualizacji systemu Windows 10 często powoduje, że komputery niektórych użytkowników są wyświetlane bezpośrednio na niebieskim ekranie śmierci. Może się to zdarzać dużo czasu w przypadku starszych wersji systemu operacyjnego, a przyczyny są różne. Jedną z przyczyn, które mogą prowadzić do BSOD, może być związane ze sprzętem oprogramowanie sterownika lub problem może wynikać z niskiego poziomu oprogramowania działającego w jądrze systemu Windows.

Czasami zwykła aplikacja może powodować koszmar, a także uszkodzić pliki i utratę danych. Do tego może również doprowadzić wadliwa moc pamięci. Błąd STOP jest katalizatorem pojawienia się niebieskiego ekranu, a kiedy tak się dzieje, następuje całkowita awaria, a system Windows nie może już działać.

Komputer uruchomi się ponownie, ale złą wiadomością jest to, że wcześniej niezapisane dane zostaną utracone, ponieważ programy nie miały szansy na ich zapisanie. Na szczęście nie musisz się już martwić o znalezienie skutecznej metody naprawy problemów BSOD lub zapobiegania spowodowanej przez nie utracie plików, ponieważ istnieją metody, w tym narzędzia innych firm, które mogą naprawić problem i odzyskać utracone pliki, gdy są walizka.

Wstępny kroki, które należy podjąć, aby naprawić BSOD

Oto niektóre z najbardziej przydatnych rzeczy, które można zrobić, aby naprawić BSOD:

 • Skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania
 • Przeprowadzanie przywracania systemu
 • Radzenie sobie z problemami sprzętowymi
 • Instalowanie najnowszych sterowników
 • Uruchamianie komputera w trybie awaryjnym
 • Poprawianie niektórych ustawień BIOS
 • Naprawianie błędu za pomocą dysku rozruchowego
 • Odzyskiwanie plików po błędzie BSOD

Najlepsze narzędzia do naprawy niebieskiego ekranu błędów śmierci [Lista 2018]

1

Odzyskiwanie Wondershare

Jest to kolejne pomocne oprogramowanie, które okaże się świetne, jeśli będziesz musiał poradzić sobie z niebieskim ekranem po śmierci na komputerze z systemem Windows. Jest to bezpieczne i niezawodne oprogramowanie do odzyskiwania danych z komputera. Oto jego najważniejsze i przydatne funkcje, z których możesz korzystać, wybierając to narzędzie:

 • Możesz odzyskać utracone pliki, audio, muzykę, zdjęcia i więcej danych, które zniknęły z powodu BSOD.
 • To oprogramowanie obsługuje również odzyskiwanie danych z dysku twardego, kosza, kart pamięci, dysków flash, aparatów cyfrowych i innych.
 • Recoverit obsługuje odzyskiwanie danych z powodu nagłego usunięcia, uszkodzenia formatowania dysku twardego, ataków wirusów, awarii systemu w różnych sytuacjach i bardziej przerażających scenariuszy.

Odzyskiwanie Wondershare oferuje również możliwość pobrania bezpłatnej wersji próbnej programu, aby zobaczyć, jak to działa, zanim zdecydujesz, czy chcesz kupić pełne narzędzie.

 • Pobierz teraz Odzyskaj wersję próbną
 • Pobierz teraz Odzyskaj pełną wersję

Udaj się na oficjalną stronę Recoverit i rozejrzyj się, aby uzyskać więcej informacji na temat tego oprogramowania i najlepszych sposobów radzenia sobie z błędem BSOD pojawiającym się na komputerze z systemem Windows.

 • 2)

  Profesjonalne narzędzie Blue Screen Of Death Fixer

  Profesjonalne narzędzie Blue Screen Of Death Fixer to kolejne doskonałe narzędzie, które przydaje się, gdy masz do czynienia z problemem BSOD. To wspaniałe oprogramowanie jest jednym z najlepiej nagradzanych programów do czyszczenia rejestru na świecie i oferuje miliony pobrań.

  Oprogramowanie jest tak popularne ze względu na świetny zestaw funkcji zawartych w Professional Blue Screen Of Death Fixer Utility. Pobierając to narzędzie, możesz cieszyć się ośmioma produktami w jednym pakiecie.

  Sprawdź funkcje narzędzia i najbardziej ekscytujące zalety poniżej:

  • Smart Blue Screen Of Death Fixer Pro to oprogramowanie, które można natychmiast pobrać, i przeskanuje cały dysk, naprawiając wszystko, co musi zostać naprawione automatycznie.
  • Wystarczy pobrać narzędzie, kliknąć Szybkie skanowanie, aby przeskanować komputer, i kliknąć przycisk Napraw wszystko, aby całkowicie zniknąć problemy z systemem.
  • Po tym, jak wszystko zostanie naprawione, nie tylko zobaczysz, że BSOD zniknął, ale zauważysz również znaczną zmianę prędkości systemu.
  • Będzie mniej przypadków zamrażania, mniej błędów systemowych i ogólnie odnowiony komputer z większą prędkością.
  • To narzędzie skanuje cały dysk, aby upewnić się, że nie pozostawia po sobie niechcianego fragmentu oprogramowania, i automatycznie pobiera nowy, potrzebny program.
  • To oprogramowanie naprawi również błędy i zoptymalizuje napęd, aby przyspieszyć jego działanie.
  • Wszystko to spowoduje mniejsze ryzyko utraty danych i wydłuży żywotność dysku twardego.

  Sprawdź więcej szczegółów i funkcji zawartych w Narzędziu naprawczym Blue Screen Of Death, przechodząc na oficjalną stronę internetową. To oprogramowanie jest naprawdę warte wypróbowania, ponieważ pozwoli Ci zaoszczędzić wiele wysiłku i kłopotów.

  • 3)

   WhoCrashed

   oprogramowanie Whocrashed

   WhoCrashed to doskonały program, który może ujawnić sterowniki odpowiedzialne za awarię komputera. To narzędzie jest dostępne do pobrania za darmo i zawiera wiele przydatnych funkcji.

   Oto najlepsze:

   • Oprogramowanie skanuje pliki zrzutu i zapewnia oszacowanie, co dokładnie spowodowało awarię systemu.
   • WhoCrashed może przewidzieć, czy przyczyną błędu był sprzęt komputera, czy też oprogramowanie.
   • To narzędzie zapewnia także kod sprawdzania błędów, komunikat o błędzie i ścieżkę do pliku, który ostatecznie spowodował błąd.
   • Program jest również wyposażony w bardziej zaawansowaną wersję, która zapewnia bardziej szczegółową analizę dzięki rozdzielczości symboli.

   WhoCrashed pokaże sterowniki, które spowodowały awarię komputera za pomocą jednego kliknięcia myszy. To narzędzie wykonuje rodzaj pośmiertnej analizy zrzutu awaryjnego, jak opisano powyżej, prezentując wszystkie zebrane dane w najbardziej kompleksowy sposób dla użytkownika.

   WhoCrashed oferuje wskazówki, jak prześledzić przyczynę problemu i go naprawić. Nie zrozum nas źle, nie będziesz potrzebować żadnych umiejętności debugowania, aby wiedzieć, jakie sterowniki powodują problemy z komputerem z systemem Windows. Sprawdź bardziej ekscytujące i bardzo ekscytujące szczegóły dotyczące WhoCrashed, przechodząc na oficjalną stronę internetową.

   • 4

    BlueScreenView firmy Nirsoft

    Nirsoft’s BlueScreenView jest nieco bardziej zaawansowany niż WhoCrashed i oferuje możliwość dogłębnego zbadania wszystkich plików powiązanych z BSOD. Sprawdź najlepsze funkcje zawarte w tym oprogramowaniu:

    • Oferuje wszystkie podstawowe informacje związane z awarią systemu, a także pozwala zapisywać pliki zrzutu jako tekst i przeglądać kompleksową analizę tego, co spowodowało problem.
    • Informacje dotyczące wszystkich awarii są wyświetlane w tabeli.
    • To narzędzie wyświetla również adresy pamięci wewnątrz stosu awarii i znajduje moduły, które mogą być w to zamieszane.

    W przypadku każdej awarii narzędzie to wyświetla bardziej zaawansowane dane, takie jak nazwa pliku minidump, data / godzina awarii, podstawowe informacje o awarii, które były wyświetlane na niebieskim ekranie (kod kontroli błędów i 4 parametry), a także szczegóły sterownika lub moduł, który mógł spowodować awarię (nazwa pliku, nazwa produktu, opis pliku i wersja pliku).

    Jest to zdecydowanie bardziej zaawansowany program, więc nie jest idealny dla początkujących, ale warto go sprawdzić. Udaj się na oficjalną stronę BlueScreenView, aby zobaczyć więcej szczegółów na ten temat.

    Są to najlepsze sposoby i narzędzia innych firm, które pozwalają radzić sobie z okropnym błędem BSOD, a jak zauważyłeś powyżej, niektóre z tych narzędzi są w stanie odzyskać utracone dane. Sprawdź ich zestaw funkcji, aby upewnić się, że pobierasz odpowiednie oprogramowanie dla swoich umiejętności. Powodzenia i na koniec pomachajcie BSOD.

Link do głównej publikacji