3 najlepsze emulatory do gry Ragnarok M: Eternal Love na PC

Czy kiedykolwiek chciałeś grać w swoje ulubione gry na Androida na komputerze, aby skorzystać z większego ekranu, ale nie wiedziałeś, jak to zrobić? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak grać w Ragnarok M. na PC.

Aby osiągnąć ten cel, musisz użyć specjalistycznych rozwiązań emulatora oprogramowania. Ten rodzaj oprogramowania tworzy wirtualne środowisko, które doskonale imituje platformę Android. Dzięki temu możesz grać w niesamowicie szeroką gamę gier, korzystać z aplikacji na Androida itp.

Ponieważ na rynku dostępna jest szeroka gama oprogramowania do emulacji, znalezienie idealnego dopasowania może być frustrujące. Niektóre emulatory działają lepiej z niektórymi grami, podczas gdy inne w ogóle nie działają, a nawet są sytuacje, w których instalator emulatora zawiera pliki złośliwego oprogramowania.

Najczęściej występują problemy z wyborem odpowiedniego emulatora Androida z powodu dużej liczby opcji oprogramowania na rynku. Bardzo ważne jest wybranie emulatora, który nie wpływa tak bardzo na wydajność twojego systemu, że nie możesz grać na przyzwoitym poziomie FPS.

Ponieważ nikt nie chce niepotrzebnych problemów i komplikacji podczas próby grania, w tym artykule zbadamy jedne z najlepszych opcji oprogramowania, które pozwalają emulować najnowszą grę Ragnarok na komputerze z systemem Windows 10.

Na końcu tego artykułu zamieściliśmy nawet strategię, która pozwala poprawić wydajność Twojej gry Ragnarok M, zarówno dla emulatorów BlueStacks, jak i NoxPlayer. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

5 emulatorów na PC, które mogą grać w Ragnarok w 2019 roku

1

Bluestacks

BlueStacks - emulator Ragnarok

BlueStacks to jeden z najpopularniejszych emulatorów, który pozwala grać we wszystkie najnowsze gry i aplikacje na Androida.

Po najnowszej aktualizacji Bluestacks 4 zawiera szeroką gamę dodatkowych funkcji i potężny wzrost wydajności. Zespół BlueStacks twierdzi, że ta wersja jest „6 razy szybsza niż Samsung Galaxy S9 +” i nawet 8 razy szybsza niż poprzednia wersja oprogramowania.

Wśród wielu dodatkowych funkcji, Bluestacks 4 daje również możliwość dostosowania kontroli gier, może uruchamiać wiele aplikacji lub gier jednocześnie i ma lepiej wyglądający przyjazny interfejs.

Mimo że masz prawie nieograniczony zakres aplikacji, których możesz używać z BlueStacks, to oprogramowanie ma kilka świetnych funkcji zaprojektowanych specjalnie do gier.

Jedną z najlepszych funkcji BlueStacks pod maską jest to, że możesz spersonalizować mapowanie klawiatury. Możesz tworzyć niestandardowe mapy klawiatury, które mogą być używane specjalnie dla określonego rodzaju gier lub mapy klawiatury, które dotyczą całego korzystania z tego oprogramowania. Dzięki temu możesz używać klawiatury i myszy dokładnie tak, jak i kiedy chcesz.

Nowa i ulepszona wersja BlueStacks jest lekka i ma większą moc niż poprzednie wersje, co oznacza, że ​​możesz używać tego oprogramowania na komputerach klasy średniej.

 • Pobierz teraz Bluestacks za darmo + Ragnarok M Eternal Love

— POWIĄZANE: 4 najlepsze emulatory Game Boy dla Windows 10

2)

NoxPlayer

NoxPlayer - emulator ragnarok

NoxPlayer to kolejna świetna opcja oprogramowania, która pozwala łatwo emulować najnowszą wersję Ragnaroka. Ta aplikacja ma szeroki zakres opcji i funkcji dostosowywania, a wszystko jest powiązane dobrze zbudowanym i przyjaznym interfejsem użytkownika.

Zaleca się, aby NoxPlayer był używany z ponadprzeciętnym komputerem, aby uzyskać optymalne wrażenia, ze względu na wpływ, jaki ma on na zasoby komputera, ale to nie znaczy, że nie może być obsługiwany przez komputery o niskiej wydajności widmo.

Wykorzystanie zasobów komputera wzrośnie, jeśli planujesz grać w gry wieloosobowe lub uruchamiać więcej instancji Nox na raz. Możesz uruchomić tyle instancji tego oprogramowania, na ile twój komputer może sobie pozwolić.

Jak wspomniano powyżej, NoxPlayer ma duży zakres możliwości dostosowywania, jeśli chodzi o twoje ustawienia. Jedną z najbardziej przydatnych opcji dostosowywania jest możliwość wyboru między wyświetlaniem gry w pełnym trybie pełnoekranowym lub graniem w trybie 720p lub Full HD.

Masz również dostęp do zmiany ustawień graficznych aplikacji — DirectX i OpenGL, a także ustawień dotyczących szybkości procesora i użycia pamięci RAM, a aplikacje można łatwo zainstalować za pomocą przeciągania i upuszczania.

Jedną z najlepszych cech NoxPlayer jest fakt, że ma on wstępnie włączony dostęp do rootowania. Dostęp główny umożliwia dostęp do partycji: / C wirtualnego urządzenia z Androidem.

Umożliwia to instalację oprogramowania zmieniającego informacje na partycji głównej. Po włączeniu tej opcji w Ustawieniach systemu, Nox automatycznie zainstaluje SuperSU — małą aplikację, która będzie „centrum sterowania” zrootowanego urządzenia wirtualnego, umożliwiając przyznanie dostępu do konta root lub odmowę dostępu.

Po prawej stronie ekranu NoxPlayer ma również świetny pasek narzędzi, który pozwala na łatwy dostęp do ważnych opcji dla twojego urządzenia wirtualnego — rób zrzuty ekranu, ustaw lokalizację, używaj magnetowidu, zmieniaj orientację wirtualnego ekranu Androida, przesyłaj pliki między komputer i maszyna wirtualna itp.

Mimo że interfejs Nox został zaprojektowany specjalnie pod kątem intuicyjności, jeśli na przykład nie wiesz, jak podłączyć kontroler zewnętrzny lub masz inne problemy lub pytania, możesz odwiedzić oficjalną stronę FAQ NoxPlayer lub sprawdzić z samouczków Nox.

Jeśli chcesz zobaczyć konkretny przewodnik krok po kroku, jak skonfigurować wszystko, aby grać w najnowszą grę Ragnarok na komputerze, odwiedź ten link na oficjalnej stronie FAQ.

Drugie miejsce
Logo gracza noxLogo gracza nox
Nox Player 6

 • Kompatybilny z Windows
 • Obsługuje gamepad / klawiaturę
 • Kompatybilny z x86 i AMD

Pobierz teraz Nox za darmo

— POWIĄZANE: 5 najlepszych emulatorów dla PUBG Mobile na PC dla nowych wrażeń w grach

3)

Emulator MuMu

Emulator Mumu - emulator ragnarok

Emulator MuMu to kolejna świetna opcja oprogramowania, która pozwala emulować i grać w grę Ragnarok M. na komputerze. To oprogramowanie jest lekką opcją w porównaniu do Bluestacks i NoxPlayer, ale ma również szeroki zakres funkcji.

Interfejs ma być przyjazny dla użytkownika i umożliwia dostęp do opcji dostosowywania związanych z mocą komputera i pamięcią RAM, które chcesz przydzielić na swoje wirtualne urządzenie z Androidem. Ma łatwe funkcje przeciągania i upuszczania, a także pozwala zmieniać ustawienia rozdzielczości, aby uzyskać optymalne wrażenia z gry.

Możesz także podłączyć kontroler do MuMu, aby pozbyć się klawiatury i myszy. Działa to dobrze dla użytkowników, którzy są już przyzwyczajeni do grania w gry za pomocą kontrolerów, ale możesz także ustawić niestandardowe skróty klawiaturowe dla każdej akcji, którą wykonasz w grze.

Pobierz MuMu

Jak zmienić Ragnarok FPS, aby uzyskać lepszą wydajność?

Jak wspomniano powyżej, znaleźliśmy „hack” w Internecie, który pozwala Twojemu komputerowi osiągnąć poziom 60 fps (klatek na sekundę) podczas uruchamiania najnowszego Ragnaroka na BlueStacks 4 i NoxPlayer.

Te ustawienia będą działać tylko wtedy, gdy system będzie w stanie obsłużyć wymaganą moc. Jeśli posiadasz komputer klasy średniej lub średniej, nie używaj tej metody.

Uwaga: To nie jest prawdziwy „hack”, ponieważ nie oznacza żadnego nieoficjalnego majsterkowania. W rzeczywistości jest to tylko zestaw ustawień, które można zastosować w oprogramowaniu, co pozwala zwiększyć wydajność.

Ustawienia dla BlueStacks 4:

 1. Znajdź i kliknij przycisk Gear w prawym górnym rogu okna Bluestacks, a następnie kliknij Ustawienia
 2. Na karcie Wyświetlanie — ustaw najwyższą rozdzielczość, na jaką pozwala Twój wyświetlacz, a także ustaw wartość DPI na wysoką
 3. Na karcie Silnik ustaw tryb graficzny na DirectX, rdzenie procesora na 4, a pamięć na 4096 MB
 4. Kliknij przycisk Uruchom ponownie teraz, aby ponownie uruchomić oprogramowanie i zastosować wszystkie zmiany

Ustawienia NoxPlayer:

 1. Znajdź i kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu NoxPlayer
 2. Kliknij Ustawienia zaawansowane, a na karcie Wydajność ustaw opcję Niestandardowa, a następnie wybierz największą dostępną rozdzielczość
 3. Na karcie Ustawienia uruchamiania wybierz opcję „Tablet”
 4. Ustaw tryb renderowania na Szybkość (DirectX), a ustawienia klatek na 60.

Możesz oczywiście wybrać najlepsze ustawienia rozdzielczości w celu dopasowania do własnego ekranu. Jeśli chodzi o przydział pamięci RAM dla wirtualnego urządzenia z Androidem, możesz obliczyć ilość MB wynikającą z pomnożenia 1 GB przez 1024. (np. 5 GB RAM x 1024 = 5192 MB).

Ustawienia w grze Ragnarok M:

 1. Kliknij Więcej> Ustawienia — znajduje się w prawym górnym rogu ekranu gry
 2. Ustaw rozdzielczość na Domyślna — spowoduje to zastosowanie rozdzielczości ustawień emulatora
 3. W trybie oszczędzania energii usuń zaznaczenie wygaszacza ekranu — pozwoli to uniknąć ustawień automatycznego zmniejszania grafiki w trybie bezczynności
 4. Kliknij kartę Wyświetlani gracze i ustaw ją na Wysoka — ta opcja pozwala zobaczyć wszystkich graczy w grze

Wnioski

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych emulatorów Androida na rynku w 2019 roku, które pozwalają grać w Ragnarok M: Eternal Love na komputerze z systemem Windows.

Narzędzia wymienione w tym przewodniku umożliwiają dostosowanie każdego aspektu ustawień emulatora, aby zapewnić spersonalizowane wrażenia z gry.

Możesz ustawić rozdzielczość w zależności od używanego ekranu, mocy przetwarzania i przydzielonej pamięci RAM, dostępu do roota aplikacji, a nawet uruchomić wiele instancji oprogramowania — NoxPlayer i BlueStacks.

MuMu to świetna lekka opcja, która jest kompatybilna z systemami o niższej mocy, oferując możliwość grania w ulubioną grę bez względu na to, jak mocny jest Twój sprzęt.

Chcielibyśmy poznać Twoją opinię i doświadczenie dotyczące korzystania z oprogramowania przedstawionego w tym artykule. Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji