Napraw „Zweryfikuj swoją tożsamość na tym komputerze” w systemie Windows 8.1

Uaktualnienie komputera do systemu Windows 8.1 jest bezpłatne, ponieważ system operacyjny można pobrać w dowolnym momencie ze Sklepu Windows przez użytkowników, którzy już używają systemu Windows 8 jako domyślnego systemu operacyjnego na swoich tabletach, laptopach lub komputerach stacjonarnych. Jednak po flashowaniu systemu Windows 8.1 mogą wystąpić problemy, które należy rozwiązać za pomocą dedykowanych samouczków.
W tej kwestii podczas poniższych wskazówek sprawdzimy, jak łatwo naprawić alert „Zweryfikuj swoją tożsamość na tym komputerze”, który zwykle pojawia się po aktualizacji do oprogramowania wewnętrznego systemu Windows 8.1. Nadal nie jest jasne, dlaczego wystąpił ten błąd, ale może być tak samo, jeśli podczas instalowania systemu Windows 8.1 nie można było zapewnić połączenia z Internetem — sprawdź, jak zainstalować system Windows 8.1 w trybie offline, aby uzyskać więcej informacji.

Teraz komunikat „Zweryfikuj swoją tożsamość na tym komputerze” może stać się dość irytujący i stresujący, ponieważ wyskakujące okienko będzie często wyświetlane na komputerze. Ponadto, jak zauważysz, nie ma informacji o tym, jak poradzić sobie z tym problemem, więc będziesz musiał ręcznie rozwiązać swój problem — oczywiście w tym momencie ten przewodnik będzie dla ciebie pomocny.

Jak naprawić problem „Zweryfikuj swoją tożsamość na tym komputerze” w systemie Windows 8.1

Metoda 1

 1. Idź do Pulpit komputera i kliknij przycisk Start.
 2. Następnie wybierz Ustawienia komputera i skieruj się do swojego Konta.
 3. Kliknij na Zweryfikować przycisk, który jest wyświetlany.
 4. W lewym dolnym rogu okna musisz wybrać opcję „Anuluj aktualizacje”.
 5. Adres e-mail zostanie ustawiony jako adres zapasowy — jeśli jest to prawidłowy adres e-mail, naciśnij OK i poczekaj na nowy kod (zostanie wysłany na nowy adres).
 6. Na koniec wprowadź otrzymany kod, zapisz zmiany i uruchom ponownie urządzenie.

Metoda 2

 1. Jeszcze raz przejdź do swojego Ustawienia komputera.
 2. Stamtąd dostęp Konta i wybierz opcję „Rozłącz”.
 3. Twoje konto zostanie teraz zmienione na Lokalny.
 4. Wpisz swój adres e-mail z Aplikacji Windows i wprowadź swój adres e-mail i hasło, aby potwierdzić.
 5. Jeszcze raz wyświetli się nowy adres zapasowy; użyj tego samego do otrzymania nowego kodu.
 6. Wpisz otrzymany kod i zapisz wszystko przed ponownym uruchomieniem komputera z systemem Windows 8.1.

Masz to; w ten sposób można w każdej chwili rozwiązać alert „Zweryfikuj swoją tożsamość na tym komputerze” w systemie Windows 8.1. Wypróbuj powyższe metody, a następnie wróć tutaj, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z nami i naszymi czytelnikami, korzystając z pola komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji