Najlepsze zestawy narzędzi do naprawy, aby przywrócić zdrowie komputera

ZA Zestaw narzędzi do naprawy komputera to oprogramowanie, które rozwiązuje problemy na komputerach stacjonarnych lub laptopach z systemem Windows.

Te narzędzia mogą mieć różne kształty i rozmiary, ale najlepsze zestawy narzędzi pozwolą Ci naprawić wiele błędów systemowych, aby system Windows działał tak płynnie, jak to możliwe.

Niektóre zestawy narzędzi naprawczych są optymalizatorami systemu, inne bardziej przypominają narzędzia do rozwiązywania problemów, a niektóre programy zapewniają szybkie poprawki dla różnych wymienionych problemów.

Jakie są najlepsze zestawy narzędzi do naprawy komputera dla systemu Windows 10?

Wbudowane oprogramowanie firmy Microsoft do rozwiązywania problemów

System Windows ma wbudowane narzędzia do rozwiązywania problemów, za pomocą których można skanować system w celu wykrycia i naprawy wielu problemów.

Na stronie pomocy technicznej Microsoft można wybrać do 26 nowych narzędzi do rozwiązywania problemów. Te mają ten sam interfejs podobny do kreatora.

Możesz użyć tego wyboru oprogramowania do rozwiązywania problemów z Internet Explorerem, odtwarzaniem dźwięku i dźwięku, niedziałającymi urządzeniami, Windows USB, Windows Update, efektami wizualnymi Aero Glass, Windows Media Player wideo i nie tylko.

Jeśli narzędzie do rozwiązywania problemów zatrzyma się przed ukończeniem procesu, napraw je za pomocą tego pełnego przewodnika.

System Mechanic Pro (zalecany)

System Mechanic Pro to uniwersalny zestaw naprawczy do komputera PC, który zawiera wiele narzędzi do naprawy i optymalizacji systemu Windows. Jest to jeden z najlepiej ocenianych optymalizatorów systemu dla Windows 10.

Mechanic Pro prowadzi sprzedaż detaliczną po obniżonej cenie 55,96 USD w witrynie iolo.

System Mechanic Pro może potencjalnie wykryć i naprawić tysiące problemów z oprogramowaniem. Jedną z najlepszych rzeczy w tym oprogramowaniu jest wszechstronne narzędzie do naprawy komputera, które może naprawić problemy z systemem Windows za pomocą kilku kliknięć.

Alternatywnie możesz wybrać indywidualne narzędzia naprawcze, aby naprawić bardziej szczegółowe rzeczy. Na przykład System Mechanic Pro obejmuje tuner rejestru, naprawę skrótu, narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem i narzędzia Drive Medic do naprawy rejestrów, skrótów itp.

Jest również wyposażony w narzędzie do naprawy Internetu do naprawy połączeń sieciowych.

Potrzebujesz najlepszego oprogramowania optymalizującego system Windows 10, aby Twój komputer był szybszy? Sprawdź nasze najlepsze typy w tym artykule.

Ponadto System Mechanic ma własne narzędzie antywirusowe, które może usuwać wirusy z systemu Windows. System Mechanic Pro ma więc prawie wszystko, czego potrzebujesz z zestawu narzędzi do naprawy komputera.

Aby zwiększyć tę pomoc, technologie Iolo oferują teraz Phoenix 360. Jest to kompleksowy pakiet składający się z 7 produktów programowych, w tym Iolo System Mechanic.

Jeśli jesteś zainteresowany, zdecydowanie powinieneś skorzystać z jego obecnej zniżki od 79,95 USD do 39,95 USD.

  • Uzyskaj pakiet Phoenix 360: System Mechanic + Privacy Guard + Malware Killer za 50% zniżki
  • Kup System Mechanic Pro

Naprawa systemu Windows wszystko w jednym

Naprawa systemu Windows wszystko w jednym to zestaw narzędzi, z którym można naprawić większość problemów z systemem Windows. Jest to oprogramowanie zaprojektowane przede wszystkim jako kreator, który przedstawia szereg opcji naprawy.

Narzędzie jest kompatybilne z platformami Windows od XP w górę, ma wersję darmową i Pro. Wersja Pro za 24,95 USD ma dodatkowe 15 zaawansowanych napraw i narzędzi.

Możesz dodać bezpłatną naprawę systemu Windows do systemu Windows, klikając Pobieranie na tej stronie internetowej.

Naprawa systemu Windows może rozwiązać wiele problemów związanych z rejestrem, uprawnieniami do plików, Windows Update, brakującymi ikonami i nie tylko. Sekcja naprawy oprogramowania przedstawia użytkownikom szereg poprawek do zastosowania.

Oprogramowanie zawiera informacje o naprawie, które zawierają dalsze szczegóły dotyczące sposobu naprawy systemu Windows. Osoby korzystające z wersji Pro mogą uruchamiać kolejne poprawki i skrypty po naprawach, a wersja uaktualniona jest również wyposażona w napęd do czyszczenia i pamięci RAM.

Fix-It Utilities Pro

Fix-It Utilities Pro to kolejny zestaw narzędzi do naprawy komputera PC z opcjami i narzędziami optymalizacji systemu. Narzędzie zapewnia dogłębne rozwiązanie problemów związanych z oprogramowaniem.

Najnowsza wersja 15 jest obecnie dostępna za 39,95 USD i jest wyposażona w pulpit online, który umożliwia zarządzanie urządzeniami przez Internet. Fix-It jest kompatybilny z platformami Windows od XP do 10.

Fix-It Utilities zawiera kreatora FixUp, który pomaga diagnozować i naprawiać problemy systemowe oraz testować sprzęt. Posiada również wiele przydatnych dodatkowych narzędzi do rozwiązywania problemów z oprogramowaniem.

Jeśli potrzebujesz więcej opcji, sprawdź tę listę z najlepszymi narzędziami do naprawy, które ożywi twój stary komputer.

Na przykład można naprawić błędy rejestru za pomocą narzędzia do naprawy rejestru, które dokładnie skanuje rejestr. Uszkodzony program naprawiający skróty naprawia uszkodzone skróty rejestru. Dzięki narzędziu Disk Fixer użytkownicy mogą naprawić błędy dysku twardego.

Możesz także skonfigurować rozruchową ratunkową płytę CD z narzędziami Fix-it, które mogą pomóc przywrócić system Windows, gdy nie możesz zalogować się do systemu operacyjnego. Ogólnie rzecz biorąc, Fix-It zapewnia pełny zestaw narzędzi.

To pięć zestawów narzędzi do naprawy komputera, za pomocą których można szybko naprawić większość problemów z oprogramowaniem.

System Mechanic i Fix-It Utilities Pro są prawdopodobnie najlepsze do ogólnej konserwacji systemu, ale Windows Repair to darmowy zestaw narzędzi do naprawy, który oferuje wielką wartość.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji