Najlepsze samochodowe urządzenia Wi-Fi do utrzymywania łączności na drodze

Jeśli szukasz samochodowego Wi-Fi, aby pozostać w kontakcie w podróży, udostępniamy najlepsze siedem, z których możesz teraz korzystać.

Teraz, gdy świat zmienił się w cyfrowy, rośnie zapotrzebowanie na pozostawanie w kontakcie gdziekolwiek jesteś, niezależnie od tego, czy podróżujesz, czy nawet odpoczywasz w domu.

Dla właścicieli samochodów, zwłaszcza gdy utkniesz w korku, przydaje się Wi-Fi w samochodzie, odrywając się od konieczności konwersji kredytu na pakiety internetowe przed przeglądaniem.

Istnieje kilka sposobów na uzyskanie Wi-Fi w samochodzie, w tym:

 • Korzystanie ze smartfona

Jest to bardzo popularne, ale przed użyciem go w samochodzie Twój telefon musi mieć możliwość stania się hotspotem Wi-Fi.

Jednak może to nie być najlepszy wybór z powodu ogromnej ilości danych, które zużywa, a także rozładowania baterii, co oznacza, że ​​musisz ją ładować podczas jazdy.

Chcesz używać tabletu jako hotspotu Wi-Fi? Sprawdź ten prosty przewodnik i zrób to w zaledwie kilku krokach.

 • Mobilny punkt dostępu

Jest to mały router, zwykle kwadratowy lub prostokątny, który umożliwia podłączenie wielu urządzeń jednocześnie.

Mobilny punkt dostępu jest elastyczny, przenośny i oszczędza dane i baterię telefonu, ponieważ korzysta z innego abonamentu, ale oznacza to dodatkowe koszty miesięcznie.

Jest to dobra alternatywa, jeśli Twój samochód nie ma wbudowanego Wi-Fi.

 • Router bezprzewodowy

Można go zainstalować w samochodzie, co eliminuje konieczność noszenia przy sobie mobilnego punktu dostępowego. Jest jednak droższy, ponieważ trzeba go kupić, zainstalować, a następnie zapłacić za abonament dla routera.

 • Wbudowane Wi-Fi

W samochodzie Wi-Fi, które jest już wbudowane w Twój samochód, jest najlepsze ze względu na siłę sygnału, a także łatwość obsługi, ponieważ nie musisz niczego nosić ze sobą.

Jednak jego użycie jest ograniczone do tego, kiedy jesteś w samochodzie lub w jego pobliżu. Ponadto musisz być naprawdę dużym użytkownikiem Internetu, jeśli chcesz płacić za miesięczne subskrypcje.

Jeśli szukasz samochodowego urządzenia Wi-Fi lub mobilnego punktu dostępowego, którego możesz użyć we własnej żalopii, oto najlepsze, co zapewni Ci łączność w podróży.

W samochodowych urządzeniach Wi-Fi, aby pozostać w kontakcie w podróży

Zubie w samochodzie Wi-Fi

Zubie w samochodzie Wi-Fi

To całkiem fajny mobilny punkt dostępu, jeśli szukasz samochodowej usługi Wi-Fi.

Wśród korzyści, jakie Zubie oferuje swoim użytkownikom, jest podłączenie do 10 urządzeń jednocześnie, brak potrzeby używania baterii i ładowarek, utrzymywanie łączności przez 15 minut po wyłączeniu samochodu, jest szybki i włącza się automatycznie w samochodzie.

W tym artykule sprawdź także najlepsze oprogramowanie hotspotów Wi-Fi dla systemu Windows 10.

Oprócz tych korzyści, Zubie umożliwia także korzystanie z innych korzyści związanych z połączeniem samochodu, takich jak:

 • Alerty dotyczące stanu pojazdu
 • Monitorowanie lokalizacji w czasie rzeczywistym
 • Planowanie konserwacji i przypomnienia
 • Niebezpieczne ostrzeżenia i raporty z jazdy
 • Korzyści oszczędzania pieniędzy
 • Dostęp ze smartfonów (iOS, Android lub Web)

Zubie w samochodowym urządzeniu Wi-Fi kosztuje jednorazowo 99,95 USD, a kolejne 10 USD miesięcznie kosztuje abonament.

Hotspot wymaga jednak aktywacji w abonamencie Verizon i nie jest dostępny w nieograniczonych abonamentach.

Dzięki Zubie możesz jeździć szczęśliwym, pobierać, przesyłać strumieniowo i cieszyć się ulubionymi filmami i programami telewizyjnymi, zamieniać samochód w mobilne biuro, a nawet być na bieżąco z rodziną i przyjaciółmi w mediach społecznościowych.

Bezprzewodowy mobilny punkt dostępu Novatel

Novatel bezprzewodowy w samochodowym Wi-Fi

Mobilny hotspot Verizon Jetpack, który sprzedaje za mniej niż 75 USD, jest reklamowany jako szybki, skuteczny, wydajny i zdolny do podłączenia do 10 urządzeń obsługujących Wi-Fi 4G oraz pięciu urządzeń 3G.

Jeśli masz urządzenie Lumia i hotspot Wi-Fi nie działa, przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże Ci rozwiązać problem.

Jest kompatybilny z Windows i innymi systemami operacyjnymi i jest lekki.

NETGEAR AC790-100EUS Aircard Wi-Fi

NetGear w samochodowym Wi-Fi

Ten ultraszybki mobilny hotspot zapewnia do 11 godzin pracy na baterii, do 300 godzin w trybie gotowości i umożliwia współdzielenie połączeń z maksymalnie 15 urządzeniami obsługującymi Wi-Fi. Oferuje również bezpieczne połączenie internetowe, jest odblokowany i kompatybilny z 4G LTE.

Chcesz zmienić swój komputer w router Wi-Fi? Sprawdź ten przydatny przewodnik i rób to z łatwością.

Jest łatwy w użyciu i może nawet ładować baterię telefonu. Kupując hotspot Netgear, otrzymujesz między innymi ładowarkę ścienną, kabel USB ze złączem micro USB, kabel doładowania i przewodnik instalacji.

Ciesz się doskonałym samochodowym Wi-Fi podczas podróży lub nawet na wakacjach. Nie musisz niczego instalować, po prostu włącz i jesteś podłączony!

Verizon Wireless Ellipsis Jetpack

Plecak odrzutowy Verizon Ellipsis w samochodowym Wi-Fi

Ten mobilny punkt dostępowy, który kosztuje mniej niż 60 USD, jest samochodowym urządzeniem Wi-Fi, które doskonale nadaje się do podróży. Jest przenośny, lekki i ma wielkość karty kredytowej. Jego superszybkie połączenie, pobieranie i wysyłanie pozwala na jednoczesne podłączenie do 8 różnych urządzeń.

Ponadto ma długą żywotność baterii i 0,9-calowy wyświetlacz LED, który pozwala sprawdzać pocztę, przeglądać dłużej i grać w gry przez szybkie połączenie. Kto nie chciałby takiego hotspotu?

Bezprzewodowy router podróżny HooToo TripMate Nano

HooToo w samochodowym Wi-Fi

Ten mały gadżet może na pierwszy rzut oka oszukać Cię swoim rozmiarem, ale jest tak potężny, a za swoją cenę jest to okazja, na którą nie możesz sobie pozwolić.

Oprócz dostępu do samochodowych funkcji Wi-Fi, możesz zapisywać i uzyskiwać dostęp do swoich zdjęć, muzyki i filmów z dowolnego miejsca, a konfiguracja zajmuje mniej niż 10 minut.

Mobilny punkt dostępu nie działa na komputerze z systemem Windows 10? Licz na nas, aby rozwiązać problem.

To, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, to możliwość podłączenia komputera do portu USB komputera, naładowania telefonu, a nawet wykorzystania go jako power banku.

Ciesz się niekończącym się strumieniowaniem multimediów, stwórz własną chmurę osobistą, ponieważ ten gadżet pozwala ci mieć bezpieczną sieć Wi-Fi, zwolnić miejsce na telefonie, zapisując pliki w HooToo, i zabrać go ze sobą wszędzie.

Jest lekki, mały i jest wyposażony w kabel USB i 1 rok gwarancji. Mówiłem ci, że jest potężny!

Punkt dostępu T-Mobile

T-mobile w samochodowym Wi-Fi

Jest to trochę drogie, nieco ponad 100 USD, ale warto wydać. Hotspot T-Mobile, który obejmuje zarówno obszary wiejskie, jak i podmiejskie, sprawia, że ​​warto korzystać z samochodowego Wi-Fi we wszystkich rodzajach miejsc.

Jest to lekki, przenośny hotspot z uszczelnioną baterią i portem micro USB, którego można używać do ładowania.

Ten punkt dostępu łączy do 10 urządzeń z obsługą Wi-Fi jednocześnie, zapewniając wysoką prędkość Internetu w podróży.

ATT Velocity

AT&T w samochodowym Wi-Fi

ATT istnieje na rynku od wieków, więc zdecydowanie rozumieją potrzeby związane z połączeniem.

Jeśli subskrybujesz ATT, ten mobilny punkt dostępowy kosztuje 150 USD, ma trwałą żywotność baterii, łatwą konfigurację, lekki i automatycznie łączy do 10 urządzeń ATT.

Chcesz ocenić swoje połączenie Wi-Fi? Sprawdź tę listę z najlepszym oprogramowaniem Wi-Fi, aby to zrobić. 

Jest kompatybilny na arenie międzynarodowej w 100 krajach, zapewniając bezpieczne Wi-Fi w samochodach praktycznie wszędzie i do 10 godzin pracy na baterii.

Wyposażony jest w dwuzakresową technologię Wi-Fi, przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy, globalną łączność i kartę micro SD do udostępniania plików.

Dlaczego w samochodzie Wi-Fi jest dobre

 • Otrzymujesz szerszą gamę planów danych, które są odpowiednie dla każdego, od lekkich użytkowników, po ciężkich internautów
 • Możesz podłączyć się bez obawy o swoje baterie, a nawet ładowanie
 • W samochodzie Wi-Fi pozwala naładować telefon podczas jazdy, więc nie musisz się martwić, że zabraknie soku
 • W samochodzie Wi-Fi zapewnia szybkie prędkości połączenia dzięki kompatybilności 4G
 • Możesz także podłączyć wiele urządzeń do samochodowego Wi-Fi
 • To także dobry sposób na zajęcie miejsca, szczególnie podczas długiej podróży lub podróży

Minusem Wi-Fi w samochodzie jest to, że może być droższe, zależy od zasięgu sieci, jej dostępność jest uzależniona od operatora sieci i praktycznie nie ma możliwości prowadzenia samochodu podczas przeglądania.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji