Najlepsze oprogramowanie do naprawy biblioteki iTunes w systemie Windows 10

Nasza biblioteka iTunes może być czasem nieuporządkowana, a to oznacza, że ​​może być w niej wiele zduplikowanych utworów, które mogą naprawdę pochłonąć naszą przestrzeń na dysku twardym, zagracić bibliotekę, a nawet zniszczyć całe słuchanie muzyki. Z drugiej strony, inną irytującą rzeczą, która może się zdarzyć, jest brak w bibliotece iTunes lub źle oznakowane utwory, okładki albumów lub informacje o wykonawcach i tak dalej.

Wszystkie te rzeczy, które dzieją się w naszej bibliotece iTunes, oznaczają jedno słowo: koszmar. Z tego powodu wybraliśmy pięć najlepszych narzędzi, które okażą się niezwykle pomocne w czyszczeniu i organizowaniu biblioteki muzycznej iTunes poprzez usuwanie duplikatów utworów, uzupełnianie danych muzycznych i bardziej ekscytujące funkcje.

Najlepsze narzędzia, które pomagają naprawić bibliotekę iTunes w systemie Windows 10

1

Wondershare TidyMyMusic

Wondershare TidyMyMusic to przydatne narzędzie, które zostało stworzone, aby pomóc użytkownikom pobierać okładki albumów i teksty piosenek, naprawiać źle oznakowaną muzykę, a także usuwać zduplikowane utwory, które możesz mieć w bibliotece.

To oprogramowanie przyda się, gdy lokalny folder muzyczny lub biblioteka iTunes stanie się bałaganem, a cała kolekcja muzyczna ulegnie splątaniu. Wondershare TidyMyMusic to świetne narzędzie do czyszczenia i organizowania biblioteki muzycznej iTunes, więc sprawdź najlepsze funkcje, które możesz cieszyć się, jeśli otrzymasz to narzędzie:

 • Możesz skorzystać z zaawansowanego akustycznego wyszukiwania odcisków palców, które precyzyjnie skanuje i dodaje brakujące dane, takie jak informacje związane z wykonawcą, nazwy utworów, okładki albumów, informacje o gatunkach, teksty piosenek i inne.
 • To narzędzie jest również w stanie zidentyfikować zduplikowane utwory, a następnie je usunąć, aby zwolnić miejsce na dysku.
 • Skutecznie naprawia brakujące i źle oznakowane dane muzyczne bez wysiłku.
 • Istnieje również możliwość przetwarzania wsadowego kolekcji muzycznej, co pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu.
 • Za pomocą tego narzędzia będziesz mógł łatwo pobierać teksty piosenek i dodawać je do swoich plików MP3.
 • Po zidentyfikowaniu zduplikowanych utworów Wondershare TidyMyMusic usuwa niepotrzebne, aby zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca.
 • Program potrzebuje niewielkiej ilości czasu na przeskanowanie biblioteki muzycznej.
 • Interfejs narzędzia jest łatwy w obsłudze nawet dla początkujących i bardzo intuicyjny.

Dzięki temu oprogramowaniu będziesz w stanie uporządkować całą bibliotekę iTunes. Sugerujemy wypróbowanie Wondershare TidyMyMusic, ponieważ jest to doskonały program, który naprawdę warto sprawdzić.

2)

Czysta muzyka

Nie trzeba podkreślać tego bardziej, iTunes jest światowym mistrzem muzyki cyfrowej. Miliony użytkowników cieszą się z tego, ponieważ nic nie przebije tej usługi do zgrywania, pobierania, a także porządkowania plików muzycznych. Korzystając z tej usługi, możesz bez wysiłku tworzyć nieograniczoną liczbę list odtwarzania muzyki i wyświetlać niesamowite okładki albumów.

Z drugiej strony, nawet jeśli iTunes jest tak chwalony, nie jest idealny, a czasem może się zdezorganizować. Innym doskonałym rozwiązaniem, które może to naprawić, jest potężne narzędzie o nazwie Neat Music. Jest on wyposażony w kilka przydatnych funkcji, które mogą przenieść bibliotekę muzyczną na najwyższy poziom. Sprawdź je poniżej:

 • Będziesz mógł używać tego narzędzia do wyszukiwania brakujących informacji w bibliotece muzycznej, w tym także tytułów, albumów i ścieżek.
 • Neat Music oferuje użytkownikom możliwość dodawania brakujących okładek albumów.
 • To oprogramowanie pomaga uporządkować źle umieszczone pliki utworów na znacznie bardziej uporządkowanej liście.
 • Możesz organizować listy utworów dla wszystkich urządzeń z systemem iOS.
 • Neat Music automatycznie koryguje wszystkie brakujące metadane plików utworów.
 • To dość potężne narzędzie, które pasuje do wszystkich dziur w bibliotece muzycznej i pomaga w reorganizacji wszystkiego.

Neat Music to jeden z najszybszych programów do czyszczenia i organizowania muzyki, jaki można tam znaleźć. Zwróci wysokiej jakości wyniki dla Twojej biblioteki muzycznej. Jeśli więc regularnie korzystasz z iTunes, powinieneś naprawdę wypróbować to narzędzie. Przejdź na oficjalną stronę internetową i pobierz Neat Music, aby zobaczyć, jak działa w systemie z Windows 10

3)

Czyszczenie muzyki Tenorshare

Tenorshare Music Cleanup to doskonały wybór, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z organizowaniem biblioteki iTunes. To narzędzie może naprawić błędnie oznaczone utwory i usunąć duplikaty z biblioteki muzycznej oraz wiele innych przydatnych funkcji. Spójrz na najważniejsze poniżej:

 • Tenorshare Music Cleanup może szybko znaleźć i usunąć zduplikowane utwory z biblioteki iTunes, aby zwolnić cenne miejsce na dysku.
 • To narzędzie może także naprawiać nieaktywne utwory i automatycznie radzi sobie z błędnie oznaczonymi utworami, podając informacje o wykonawcy, nazwę utworu, album, gatunek i wiele innych.
 • Podczas korzystania z tego oprogramowania będziesz także mógł samodzielnie edytować znaczniki muzyczne.
 • Program obsługuje najnowszą wersję iTunes i działa w systemie Windows 10, podobnie jak wszystkie inne narzędzia zawarte na tej liście.
 • Tenorshare Music Cleanup może automatycznie zsynchronizować naprawione utwory z iTunes lub lokalną biblioteką muzyczną.
 • Jedną z najlepszych części tego programu jest to, że nie wymaga wysiłku, aby podążać za kreatorami, które przeprowadzą Cię przez proces czyszczenia.

Dostępna jest również wersja próbna tego narzędzia, która pozwala dziesięć razy wyczyścić bibliotekę iTunes, aby zobaczyć, jak to działa. A jeśli podoba ci się wynik, możesz uzyskać pełną wersję Tenorshare Music Cleanup i uczynić go swoim muzycznym pomocnikiem na długi czas. To narzędzie pomoże Ci nauczyć się organizować i czyścić bibliotekę iTunes, więc zdecydowanie warto na nią spojrzeć.

4

Leawo Tunes Cleaner

Leawo Tunes Cleaner to genialne oprogramowanie do czyszczenia iTunes, które pomoże ci wyszukać brakujące okładki albumów / teksty piosenek / tytuł / metadane, tagi piosenek i wiele innych.

Zidentyfikuje również wszystkie zduplikowane utwory, które utknąłeś w bibliotece i odrzuci je, aby zwolnić miejsce na dysku twardym. To niesamowite oprogramowanie nie tylko porządkuje największe biblioteki iTunes, ale także naprawia lokalne foldery piosenek użytkowników. Spójrz na ciekawsze funkcje, które oferuje ten program:

 • Oczyszczając bibliotekę muzyczną iTunes, możesz również zsynchronizować ustalone pliki muzyczne z iTunes lub oryginalnymi folderami muzycznymi za pomocą jednego kliknięcia, aby uporządkować wszystkie biblioteki muzyczne.
 • Leawo Tunes Cleaner automatycznie skanuje bibliotekę muzyczną iTunes i bardzo szybko identyfikuje i usuwa duplikaty.
 • To narzędzie może pobierać dzieła z Twoich albumów oraz pobierać i dodawać brakujące tagi muzyczne.
 • Będziesz także mógł ręcznie edytować znaczniki muzyczne, jeśli tego właśnie chcesz.
 • Leawo Tunes Cleaner może naprawić i wyczyścić bibliotekę iTunes za pomocą wielu praktycznych funkcji.
 • Istnieje również wstępny system oceniania, który pokazuje stan twojej biblioteki muzycznej.
 • Przyjazny interfejs narzędzia obejmuje trzy opcje: Rozpocznij czyszczenie iTunes, Otwórz plik muzyczny i Załaduj zapisane wyniki.
 • Program jest prosty w obsłudze, a operacje, które należy wykonać, są dość proste.

Ręczny edytor tego narzędzia jest potężny i pozwala bez wysiłku edytować szczegóły utworu. Pobierz Leawo Tunes Cleaner i wypróbuj, jak to działa.

5

Szeroki kąt zamiatarki

Wide Angle’s Tune Sweeper to kolejna doskonała opcja dostępna jako program do czyszczenia iTunes. To narzędzie może identyfikować i usuwać duplikaty utworów z biblioteki iTunes. Może także zlokalizować i naprawić nieprawidłowe znaczniki utworów i nie tylko. Sprawdź kluczowe funkcje, z których będziesz mógł korzystać, jeśli wypróbujesz to oprogramowanie:

 • Wide Tune Sweeper Sweeper skanuje iTunes w poszukiwaniu duplikatów w oparciu o preferowane kryteria, w tym pasującego wykonawcę, nazwę utworu lub album.
 • Po zakończeniu skanowania wybiera wersję, którą chcesz zachować zgodnie ze swoimi preferencjami.
 • Pliki, których już nie potrzebujesz, zostaną oznaczone do usunięcia, a wszystko, co pozostanie, będzie najwyższej jakości, ostatnio odtwarzane, o największej długości i więcej takich plików.
 • Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, które pliki chcesz zachować, a niechciane duplikaty zostaną natychmiast usunięte.
 • To narzędzie usuwa również utwory w iTunes, które nie są już obecne na komputerze z systemem Windows 10.
 • Wide Angle’s Tune Sweeper może także znaleźć utwory na twoim komputerze, które nie są wymienione w iTunes.
 • Oprogramowanie pobiera i dodaje brakujące lub nieprawidłowe szczegóły twoich utworów.
 • Otrzymasz szansę przeglądania statystyk graficznych dotyczących biblioteki iTunes.

Interfejs programu jest łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny, co czyni go odpowiednim nawet dla początkujących. Pobierz Sweeper Tune firmy Wide Angle, ponieważ warto spróbować.

Oto pięć najlepszych opcji, które wybraliśmy do czyszczenia i lepszego organizowania i naprawy biblioteki iTunes. Bez względu na to, z którego zdecydujesz się skorzystać, będzie on działał bezbłędnie w systemie z systemem Windows 10 i na pewno uporządkuje bibliotekę iTunes. Te narzędzia oferują możliwość uzyskania najczystszego i najprzyjemniejszego słuchania muzyki.

Link do głównej publikacji