4 najlepsze oprogramowanie do tworzenia etykiet CD do tworzenia zachwycających płyt

Różne okazje wymagają kreatywności przy tworzeniu etykiet płyt, takich jak urodziny, wesela, imprezy firmowe lub przyjęcia.

Jeśli zajmujesz się filmem lub muzyką, możesz wykazać się kreatywnością dzięki etykietom płyt, które wydobywają to, co najlepsze z Twoich produktów, aby zwiększyć sprzedaż.

Cokolwiek by nie było, potrzebujesz tego, co najlepsze Oprogramowanie do etykiet CD do tego zadania.

Podczas gdy wiele osób nadal używa pisaków do pisania na płycie CD, co może być zniechęcającym zadaniem, jeśli masz dużo płyt CD do opisania, oprogramowanie do etykietowania CD jest najlepsze do tego zadania, ponieważ eliminuje problem ręcznego pisania na każdej płycie CD , oszczędzając czas i zmniejszając stres z Twojej strony.

Oprogramowanie etykiet CD ma różne funkcje w zależności od marki, którą preferujesz, ale główne cechy obejmują wstępnie zaprojektowane szablony, konfigurowalne projekty, galerie zdjęć, możliwości importowania, proste lub zaawansowane narzędzia do edycji zdjęć oraz inne multimedia, których możesz użyć.

Wskazane jest wybranie odpowiedniego oprogramowania do etykiet CD, szczególnie w zastosowaniach komercyjnych lub przemysłowych, aby uniknąć zepsucia reputacji marki.

Oto nasze cztery najlepsze typy najlepszego oprogramowania do etykiet CD, jakie można uzyskać na rynku.

Najlepsze oprogramowanie do etykiet CD na komputery z systemem Windows

  1. Label Factory Deluxe
  2. Acoustica
  3. Label Maker Pro
  4. SureThing Disc Labeler

1. Label Factory Deluxe

Oprogramowanie do etykiet CD

To oprogramowanie do etykiet CD zawiera ponad 1500 wstępnie zaprojektowanych formatów i szablonów etykiet, ponad 50 000 obrazów clipart i ponad 600 czcionek, które pomagają w tworzeniu oszałamiających etykiet w mgnieniu oka. W wersji pudełkowej otrzymujesz bezpłatny zestaw etykiet CD / DVD i aplikator.

W trzech prostych krokach możesz utworzyć własne etykiety i cieszyć się potężną, prostą aplikacją etykiet CD z najbardziej zaawansowanymi funkcjami w branży. Jego kreatory pomagają szybko tworzyć proste lub złożone etykiety, a także importować dane z Excela, Access lub Outlooka i tworzyć spersonalizowane etykiety za pomocą wbudowanej książki adresowej.

Uzyskaj Label Factory Deluxe

2. Acoustica

Oprogramowanie do etykiet CD

To oprogramowanie do etykiet na dyski CD wymaga procesora 1 GHz lub szybszego, systemu operacyjnego Windows XP / Vista / 7/8/10, 1 GB pamięci RAM dla 32-bitowego systemu Windows lub 2 GB pamięci dla 64-bitowego systemu, drukarki i 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym komputera użyć tego.

Funkcje obejmują śledzenie lub zarządzanie danymi, import obrazów lub grafiki oraz eksport projektów etykiet w formatach JPEG, PNG, BMP, z setkami kompletnych projektów etykiet i ponad tysiącem obrazów tła do użytku.

Inne fajne narzędzia, które zawiera, obejmują efekty graficzne, takie jak krycie, cienie, kontrast i kontrola jasności, a także można edytować i / lub formatować tekst, kroje pisma, czcionki i inne właściwości tekstu.

Możesz także klikać i przeciągać obrazy, tekst i kształty do preferowanej pozycji, używać różnorodnych obiektów z kolorowymi kształtami na etykietach, dodawać warstwy i wiele więcej.

Jedną z unikalnych cech jest Muszę stworzyć wytwórnię, ale bardzo mi się spieszy kreator, który pozwala tworzyć kompletne etykiety w krótkim, krótkim czasie.

Uzyskaj Acoustica

  • Przeczytaj także: 11 najlepszych programów do drukowania etykiet do tworzenia i drukowania oszałamiających etykiet

3. Label Maker Pro

Oprogramowanie do etykiet CD

Projektuj i drukuj etykiety za pomocą tego oprogramowania do etykiet na dyski CD, którego funkcje obejmują bazę danych wysyłkowych, opcję scalania poczty i generator kodów kreskowych.

Label Maker Pro zawiera świat szablonów, w którym możesz dodać swoją kreatywność i profesjonalnie tworzyć własne niestandardowe etykiety CD. Możesz również połączyć się z danymi programu Excel lub Access i robić co chcesz, korzystając z etykiet. Używaj go nie tylko do tworzenia etykiet na dyski CD, ale także etykiet na papier firmowy, pocztówki, koperty i inne przedmioty biznesowe w pełnym kolorze.

Pobierz Label Maker Pro

4. SureThing Disc Labeler 7

Oprogramowanie do etykiet CD

Jeśli chcesz stworzyć przyciągające uwagę, przyciągające uwagę etykiety CD, które przyciągają wzrok, to Disc Labeler 7 jest Twoim ulubionym oprogramowaniem do drukowania etykiet.

Jest przystosowany do systemu Windows 10 i ma funkcję skalowalnej grafiki wektorowej (WYSIWYG), bibliotekę obrazów z tysiącami kolorowych obrazów, które można wykorzystać jako tło lub clipart, a także symbole, ale liczby różnią się w zależności od wybranej edycji.

Możesz także tworzyć listy odtwarzania i zarządzać nimi w celu ponownego wykorzystania w przyszłych projektach etykiet, a także używać narzędzia Tekst okrągły, aby tworzyć tekst dopasowany do konturu krawędzi CD lub DVD o dowolnej czcionce i rozmiarze. Jeśli masz własne obrazy, możesz wstawiać / importować lub skanować je bezpośrednio do projektów etykiet i używać ich jako tła, a nawet tworzyć kolaże i wiele więcej.

Posiada również narzędzia do edycji zdjęć i płynną obsługę większości głównych modeli drukarek bez konieczności zmiany ustawień sterownika.

Skorzystaj z wbudowanych samouczków wideo, aby uzyskać lekcje, porady i wskazówki, które pomogą Ci w tworzeniu etykiet.

Uwaga: Wymagania systemowe obejmują Windows 7 / 8.1 / 10, 2 GB pamięci (zalecane 4 GB), 400 MB wolnego miejsca na dysku twardym, rozdzielczość ekranu 1024 × 768, drukarkę zgodną z Windows i dostęp do Internetu w celu aktywacji oprogramowania. Jeśli korzystasz z systemu Windows XP, nadal możesz uzyskać Disc Labeler 6, w przeciwnym razie uaktualnij do wersji 7 i ciesz się najlepszą jakością etykiet w oprogramowaniu do drukowania etykiet.

Uzyskaj SureThing Disc Labeler 7

Teraz, gdy znasz najlepsze oprogramowanie do drukowania etykiet, którego możesz użyć, daj nam znać swoje ulubione lub to, co mogliśmy pominąć i które nadal jest dobre w użyciu, w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji