3 najlepsze pakiety skórek dla Windows 10 dla Windows 7, 8.1 do wypróbowania dzisiaj

Jeśli chodzi o wygląd systemu Windows, możemy powiedzieć, że Microsoft zrobił coś dobrze z interfejsem użytkownika systemu Windows 10.

Ostatni raz, kiedy ludzie uwielbiali interfejs użytkownika systemu Windows, wrócił, gdy uruchomiono system Windows Vista. Ale nękały go problemy, które dla wielu osób były dużym zaskoczeniem.

Potem pojawił się Windows 7, który był kochany na całym świecie nie tylko ze względu na zapewnianą stabilność, ale także ze względu na wygląd.

Windows 8 i Windows 8.1 były bałaganem i dlaczego nie miałyby być? Microsoft tak bardzo starał się zintegrować interfejs pulpitu z interfejsem dotykowym systemu operacyjnego.

Windows 10 jednak naprawił cały interfejs użytkownika i teraz automatycznie wykrywa, jakiego rodzaju systemu używa użytkownik Windows 10, a następnie dostosowuje się zgodnie z systemem.

Dotyczy to zarówno komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń dotykowych w systemie Windows 10.

Ale bez względu na to, jak dobrze wygląda system Windows 10, niektórzy ludzie go nie uaktualnią tylko ze względu na wygląd na zewnątrz.

Istnieje kilka powodów, dla których nie chcemy aktualizować do systemu Windows 10 ze starszych wersji systemu Windows, takich jak Windows 7 lub Windows 8 / 8.1.

  • Twój komputer może nie mieć obsługiwanego sprzętu dla systemu Windows 10
  • Nie można normalnie zatrzymać automatycznych aktualizacji
  • Obawy dotyczące prywatności dotyczące kilku ustawień w systemie Windows 10
  • A może dlatego, że nie chcesz wyjść ze strefy komfortu, którą zapewnia obecna wersja używanego systemu Windows.

Chcesz zachować system Windows 7 na zawsze? To proste, oto jak możesz to zrobić!

Ale musimy powiedzieć, że Windows 10 ma dobrze wyglądający interfejs użytkownika.

W tym poście powiem ci, jak zastosować pakiety skórek na starej wersji systemu Windows, aby wyglądało podobnie do systemu Windows 10. Zacznijmy.

Jakie są najlepsze pakiety skórek dla systemu Windows 10 dla systemu Windows 7, 8, 8.1?

1

Windows 10 SkinPack

Jest to jeden z wielu dobrych pakietów skórek dla systemu Windows 10, które można pobrać, a następnie zastosować w systemie Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1.

To nie tylko sprawia, że ​​twoja wersja Windows 7 lub 8 / 8.1 wygląda podobnie do Windows 10, ale także zmienia wiele estetyki interfejsu użytkownika, co zmusi innych ludzi, którzy nie są świadomi pakietu skórki, do myślenia, że ​​używają Windows 10

Od ikon po styl eksploratora, a nawet menu startowe — wszystko wygląda inaczej. Otrzymasz również pasek boczny, który jest zaprojektowany na liniach Modern UI i wygląda naprawdę dobrze na tym pakiecie skórek.

Dostajesz także tapety, motywy i ikony systemu Windows 10, które sprawiają, że ta skóra jest niesamowitą skórką.

Nie zapomnij odinstalować innych wersji pakietów skórek przed zainstalowaniem tego. Jeśli nic się nie stanie po zastosowaniu preferowanego motywu, oznacza to, że musisz użyć programu łatającego uxtheme.

Będziesz musiał go pobrać, a po instalacji będziesz musiał wybrać nowy motyw z Personalizacji.

  • Pobierz SkinPack dla systemu Windows 10

2)

Windows 10 Transformation Pack

Jest to pakiet transformacji systemu Windows X, który jest znany z tworzenia pakietów, które są nie tylko dobre, ale także te, które działają na najstarszych systemach.

Możesz nawet zainstalować ten pakiet w systemie Windows XP, dzięki czemu system Windows XP będzie wyglądał podobnie do systemu Windows 10. Oczywiście obsługa systemów Windows 10, Windows 8 i Windows 8.1 nadal tam jest.

Po zainstalowaniu tego pakietu będziesz mieć interfejs użytkownika systemu Windows 10 na starej wersji systemu Windows wraz z ekranem logowania, kursorami Windows 10, czcionkami, dźwiękami, obsługą wielu pulpitów, menu Start i wiele więcej.

Nie zapomnij odinstalować żadnego poprzedniego pakietu motywów przed zainstalowaniem nowego. Ponadto zaleca się utworzenie punktu przywracania przed zainstalowaniem dowolnego pakietu transformacji.

Jeśli chcesz odinstalować stary pakiet, możesz użyć tego samego pliku instalatora z procesu pierwszej instalacji lub z Dodaj / Usuń programy w systemie Windows XP / 2003 i Odinstaluj programy / programy i funkcje w systemie Windows 10/8/7 / Vista.

  • Pobierz Windows 10 Transformation Pack

Nie możesz zainstalować motywów Windows 7? Nie martw się! Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

3)

Pakiet UX dla systemu Windows 10

Jeśli nie chcesz zadzierać z plikami systemowymi w swoim systemie, zalecamy zainstalowanie tego pakietu.

W przeciwieństwie do Windows 10 Transformation Pack, ten pakiet nie dotyka plików systemowych w zainstalowanym systemie, dlatego możesz po prostu odinstalować pakiet, a system wróci do normy.

Główne funkcje obejmują szybką i bezproblemową instalację, łatwy i intuicyjny interfejs, wirtualne / wiele pulpitów, łatanie pamięci uxstyle, dostosowywanie kursorów / tapet / logowania i wiele innych.

W tym pakiecie otrzymujesz motyw Windows 10 w 3 różnych stylach, tj. Modern, Glass lub Metro. Otrzymasz kursor Windows 10, ikony, ekran logowania, a nawet funkcję wielu komputerów.

  • Pobierz pakiet UX dla systemu Windows 10

Obecnie te trzy są jedynymi paczkami, które zalecamy użytkownikom, ponieważ inni są albo zbyt skomplikowani, aby je zainstalować, albo po prostu oferują mieszankę systemu Windows 10 i starego interfejsu użytkownika systemu Windows, który wygląda zupełnie dziwnie.

Jeśli korzystasz z jednego z tych pakietów lub znasz inne z ciekawymi funkcjami, udostępnij je w sekcji komentarzy poniżej, a my na pewno je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji