Najlepsze aplikacje Windows 8 na ten tydzień [4 sierpnia]

Ominęliśmy poprzedni rondup z najlepsze aplikacje na Windows 8 i jest nam z tego powodu bardzo przykro. W czwartym wydaniu nasza lista najlepszych aplikacji Windows 8 z ostatniego tygodnia zawiera nowe aplikacje Windows 8 i niektóre bardzo ważne aplikacje Windows 8, które otrzymały pewne aktualizacje.

Powinieneś także wiedzieć, że Windows 8 jest obecnie drugim najczęściej używanym systemem operacyjnym w Steamie, osiągając ponad 14 procent. Windows 7 jest nadal numerem jeden z jałmużną 65 procent, co jest rzeczywiście ogromną przewagą. Bez dalszych szczegółów rzućmy okiem na 10 najlepszych aplikacji Windows 8, które wybraliśmy na ten tydzień, oraz kilka innych wzmianek.

10 najlepszych aplikacji na Windows 8 w tym tygodniu

InstaPic (bezpłatny)

Instapic najlepsza aplikacja Windows 8

Wcześniej rozmawialiśmy o Metrogram, aplikacji na Windows 8, która miała naśladować prawdziwe wrażenia z aplikacji na Instagramie, podczas gdy czekamy na prawdziwą ofertę. Podobnie jak Metrogram, InstaPic nie jest oficjalny Aplikacja Instagram na Windows 8 ale mówi się, że jest „pierwszym i jedynym w pełni funkcjonalnym klientem Instagram dla urządzeń z systemem Windows 8”. Dużą zaletą jest to, że InstaPic nie zawiera reklam wewnątrz aplikacji, chociaż jest w 100% darmowy. Zastanawiasz się, jak deweloperzy zarabiają pieniądze. Wszystkie funkcje na Instagramie są włączone: Zarejestruj się, Zaloguj się, Prześlij, Komentuj, Obserwuj itp. Z oficjalnego opisu aplikacji:

InstaPic oferuje pakiet funkcji edycji zdjęć, od filtrów po regulację jasności, nasycenia, kontrastu i kilka innych. InstaPic zapewnia najbardziej intuicyjny i elegancki sposób fotografowania, edytowania, udostępniania i wyświetlania chwil ze świata na zdjęciach i filmach.

Redbox Rentals (bezpłatny)

Redbox wypożycza najlepszą aplikację na Windows 8

Użytkownicy systemu Windows 8 długo czekali na oficjalną aplikację Redbox. Jest teraz w sklepie Windows Store i umożliwia wypożyczanie ulubionych filmów. Użytkownicy Redbox wiedzą, że mogą również wypożyczać gry, nie tylko filmy. Możesz wyszukiwać według:

 • Data wydania
 • gatunek muzyczny
 • ocena

Możesz także oglądać przyczepy w aplikacji Redbox Rentals na Windows 8. Aplikacja zawiera również listę najbliższej lokalizacji Redbox do Twojego domu.

9 Slajdy (bezpłatny)

9 slajdów najlepsza aplikacja Windows 8

Jeśli masz tablet z systemem Windows 8, który zabierasz ze sobą na spotkania biznesowe, najprawdopodobniej szukasz również aplikacji do prezentacji. 9 Slajdy to Aplikacja do prezentacji systemu Windows 8 który umożliwia dodawanie komentarza do klipów wideo bezpośrednio z tabletu z systemem Windows 8, laptopa lub komputera hybrydowego. Aplikacja ma kilka bardzo potrzebnych funkcji, takich jak:

 • Umożliwia importowanie prezentacji Microsoft PowerPoint i Adobe PDF
 • Nagrywa wideo z prezentacją
 • Umożliwia publikowanie online

Rhapsody (bezpłatny)

Rhapsody najlepsza aplikacja na Windows 8

Muzyka w systemie Windows 8 staje się znacznie bardziej interesująca, jeśli masz subskrypcję muzyki Rhapsody, prawda? The Aplikacja Windows 8 Rhapsody zawiera każdą piosenkę, którą możesz pomyśleć, a także całe albumy artystów. Możesz przetestować Rhapsody na Windowsie z 14-dniową bezpłatną wersją próbną. Oto główne fetysze Rhapsody:

 • Miliony piosenek
 • Albumy pełnometrażowe
 • Twórz listy odtwarzania
 • Zapisz ulubione utwory w bibliotece
 • Radio Rhapsody
 • Zdjęcia z bogatego albumu
 • Intuicyjna nawigacja

QuickScan dla Amazon (bezpłatny)

szybkie skanowanie w poszukiwaniu aplikacji amazon Windows 8

Amazon ma swoją własną oficjalną aplikację w sklepie Windows Store, a my zrobiliśmy jej dokładną analizę jakiś czas temu. Teraz czas na Aplikacja QuickScan na Amazon Windows 8. Ta aplikacja zasadniczo przekształca urządzenie z systemem Windows 8 w skaner kodów kreskowych, pod warunkiem, że masz kamerę internetową lub możesz po prostu wstawić kod kreskowy. Wystarczy pobrać produkt z kodem kreskowym, zeskanować go i porównać z tym, co ma do zaoferowania Amazon. Kto wie, być może dostajesz lepszą ofertę! Oto najważniejsze funkcje aplikacji:

 • Skaner kodów kreskowych za pomocą aparatu
 • Uzyskaj kody kreskowe ze zdjęć lub wpisz je bezpośrednio
 • Zintegrowany roaming
 • Skany są zapisywane
 • Kup w swojej przeglądarce
 • Obsługiwane kraje: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy Hiszpania

TextNow (bezpłatny)

tekst teraz aplikacja Windows 8

TextNow to jedna z najczęściej używanych aplikacji na świecie, jeśli chodzi o bezpłatne i nieograniczone wysyłanie SMS-ów. Teraz pozwala wysyłać darmowe wiadomości tekstowe bezpośrednio z komputera z systemem Windows 8! Wcześniej rozmawialiśmy również o aplikacji MySMS dla systemu Windows 8, która umożliwia wysyłanie bezpłatnych wiadomości SMS. TextNow jest oczywistym rywalem dla WhatsApp, który ma zostać wydany. Wadą jest to, że TextNow będzie działać tylko dla użytkowników Windows 8 z USA i Kanady.

Cattergories (bezpłatny)

cattergories najlepsza aplikacja Windows 8

Jeśli śledzisz Wind8Apps, wiesz, że lubimy gry słowne; faktycznie sprawdziliśmy trzy z nich — Wordament, WordTwist, AdLib. Cattergories również należy do tej kategorii (planowana gra słów). Z opisu aplikacji:

Masz 90 sekund na dopasowanie jak największej liczby słów do kategorii i liter początkowych. Co więcej, wszyscy grający w Cattergories mają takie same wyzwania jak Ty! Czy potrafisz ścigać się na szczycie tabeli liderów? Czy możesz wybrać więcej unikalnych słów niż wszyscy inni? W porządku, jeśli nie wygrasz pierwszej rundy, kolejna rozpocznie się 30 sekund później!

Gry odbywają się w Internecie, co oznacza, że ​​będą dodawane nowe kategorie. Jest to zdecydowanie jedna z najfajniejszych aplikacji do treningu mózgu, którą można zastosować na urządzeniu z systemem Windows 8.

MoviePlanet (bezpłatny)

Movie Planet najlepsze aplikacje na Windows 8

Aplikacje filmowe są niezbędne do pełnego korzystania z systemu Windows 8 i dlatego już dawno temu przedstawiliśmy długą listę, a MovieGuide jest jedną z moich ulubionych. MoviePlanet jest teraz godnym dodatkiem do naszej listy najlepszych aplikacji filmowych na Windows 8. Aplikacja umożliwia oglądanie ponad 5000 bezpłatnych filmów online, które są faktycznie pobierane z YouTube, a zatem należą do domeny publicznej. Istnieje nawet zastrzeżenie dotyczące tego:

Treści zawarte w tej aplikacji są hostowane przez YouTube i są dostępne w domenie publicznej. Nie przesyłamy żadnych filmów na YouTube. Ta aplikacja to tylko zorganizowany sposób przeglądania i przeglądania tych filmów na YouTube. Aby uzyskać lepszą wydajność, użyj 3G lub Wi-Fi.

Domino (za darmo)

Domino najlepsze aplikacje Windows 8

Klasyczne gry będą dostępne na zawsze, bez względu na to, jak zaawansowane będą nasze zabawki technologiczne. Jeśli podobały Ci się nasze aplikacje do gry w szachy i Sudoku w systemie Windows 8, jestem pewien, że znajdziesz w tym przyjemność Domino dla Windows 8, także. Gra oferuje 3 klasyczne tryby gry (Muggins, Block i Draw). Możesz także zmienić motyw i tła. Gra jest w 100% darmowa i pozwala na zakwaterowanie maksymalnie 4 graczom. Oczywiście możesz także grać przeciwko komputerowi, co nie jest takie zabawne, prawda?

Ragdoll Run (bezpłatny)

ragdoll uruchamia najlepsze aplikacje Windows 8

Jeśli masz telefon z systemem Windows Phone, są szanse, że słyszałeś o Ragdoll Run, jednej z najczęściej pobieranych gier. Z opisu aplikacji:

Ragdoll Run jest łatwy do podniesienia, niemożliwy do odłożenia. Masz dość długich ćwiczeń przed rozpoczęciem akcji? Wystarczy dotknąć ekranu, aby przeskoczyć i przesunąć, aby obrócić scenę na zielonych blokach lub użyć lewego i prawego przycisku myszy. Teraz możesz wybrać postać i zacząć biec! Wszystkie ragdoll mają różne umiejętności, gwarantujące różne style gry. Ragdoll można dostosować za pomocą nowych kostiumów i zdobyć niesamowite moce. Masz dość tła w grze? Wybierz inny motyw i zagraj na swój sposób.

Ragdoll Run dla Windows 8 ma wysoką rozdzielczość i grafikę 3D w 60 FPS. Dzięki dwunastu postaciom do odblokowania jest na pewno zabawa!

Inne nowe zaktualizowane aplikacje Windows 8, które warto udostępnić

Począwszy od podsumowania tego tygodnia, przygotujemy również krótką listę zaktualizowanych aplikacji, a także nowe aplikacje. Niektóre z nich mogą mieć znaczenie tylko dla ograniczonej liczby użytkowników, takich jak Redbus lub Praxair z naszej obecnej listy. Mamy nadzieję, że okaże się to przydatne dla użytkowników systemu Windows 8 z całego świata

 • Redbus — oficjalna aplikacja redBus.in Windows 8, która jest największą indyjską firmą biletową. Wyszukaj i rezerwuj ponad 10 000 tras
 • Aplikacja Windows 8 Travel — oficjalna aplikacja Windows Travel (oto kilka innych) otrzymuje aktualizację rozdzielczości przy pomocy platformy Leibniz
 • Netflix — aplikacja otrzymała niewielką aktualizację, aby naprawić poprzednie błędy i usterki zgłoszone przez niektórych użytkowników
 • Praxair Direct — naprawdę niszowa aplikacja na Windows 8, ta pomaga uzyskać informacje o gazach do zastosowań przemysłowych, spawalniczych, laboratoryjnych i medycznych
 • Evernote — zaktualizowana aplikacja oferuje nową stronę centrum, skróty, obsługę Evernote Business i opcje notatek
 • Twitter — najnowsze aktualizacje oferują opcję wielokrotnego logowania na koncie oraz możliwość przypięcia kont i list użytkowników do ekranu głównego
Link do głównej publikacji