Najlepsze aplikacje Windows 8, 10 NFC w Sklepie Windows

Obecnie korzystanie z połączenia Wi-Fi nie jest jedynym możliwym sposobem przesyłania danych z jednego urządzenia na drugie. Jak wiadomo, większość urządzeń z systemem Windows 8 jest dostarczana z obsługą NFC, więc używając wspomnianego protokołu można łatwo ustanowić właściwe połączenie między różnymi urządzeniami, takimi jak tablety, laptopy lub komputery stacjonarne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które aplikacje NFC najlepiej działają na platformie Windows 8, nie wahaj się i przejrzyj listę poniżej.
aplikacje NFC Windows 8
NFC lub Near Field Communication reprezentuje protokół bliskiego zasięgu wykorzystywany do bezdotykowej komunikacji między różnymi urządzeniami. Możesz zrozumieć NFC jako uproszczone połączenie Wi-Fi, choć warunki są zupełnie inne. Aby ustanowić wspomniane połączenie, oba urządzenia z systemem Windows 8 muszą obsługiwać NFC. Możesz użyć tego połączenia do wymiany danych, ale tylko na niewielką odległość (mniej niż 2 cm). Oczywiście za pomocą NFC możesz przesyłać tylko niewielką ilość danych, ale usługa jest bardzo przydatna, szczególnie gdy potrzebujesz czegoś szybko i korzystając z szybkiego transferu danych.

Czytaj także: Wideo systemu Windows 8.1 Zaktualizowano aplikacje muzyczne: wyselekcjonowane listy Ulepszenia listy odtwarzania

W każdym razie, jeśli chcesz poprawnie używać NFC na urządzeniu z systemem Windows 8, sprawdź listę poniżej i dowiedz się, którą aplikację pobrać ze Sklepu Windows, aby cieszyć się stabilnym i prawidłowym połączeniem.

Niektóre z najlepszych aplikacji NFC dla systemu Windows 8

Udostępnij moje pliki

Udostępnij moje plikiUdostępnij moje pliki to dedykowana aplikacja NFC kompatybilna z urządzeniami z systemem Windows 8, która oferuje ważne funkcje, których można używać do przesyłania danych i wykonywania innych operacji. W kilku słowach za pomocą Share My Files będziesz mógł wysyłać pliki do innych tabletów z systemem Windows 8, laptopów lub komputerów stacjonarnych za pomocą NFC lub Wi-Fi Direct, a także możesz przesyłać pliki lokalne na konto SkyDrive lub wysyłać je na każdy inny komputer z systemem Windows 8 korzystający z funkcji „Dotknij i wyślij” w uroku Urządzenia, który wykorzystuje technologię NFC. Udostępnij moje pliki kosztuje 1,99 USD w sklepie Windows Store, ale bezpłatną wersję próbną można pobrać w dowolnym momencie w celu samodzielnego przetestowania narzędzia i za darmo.

TagWriter

TagWriterTo narzędzie jest idealne dla tych, którzy dopiero zaczynają korzystać z koncepcji NFC. TagWriter ma podstawowe funkcje i zaawansowane opcje, których można używać do zarządzania kontami NFC, przelewami i tak dalej. Ponadto TagWriter jest dostępny bezpłatnie w Windows Store, dzięki czemu możesz przetestować tę aplikację bez wydawania pieniędzy. Możesz łatwo nauczyć się, jak wysyłać pliki i dane za pomocą NFC, a także opracować nowe strategie poprawy jakości obsługi NFC.

Zestawy NFC

Zestawy NFCKolejną bezpłatną dystrybuowaną aplikacją Windows 8 NFC są zestawy NFC. Zestawy NFC to bardzo cenione narzędzie w sklepie Windows Store, ponieważ oprogramowanie otrzymało cztery gwiazdki ocen i świetne recenzje od użytkowników, którzy przetestowali go na własnych urządzeniach z systemem Windows 8. Zasadniczo dzięki zestawom NFC możesz łatwo tworzyć własne tagi NFC, a narzędzie to może być używane do czytania lub pisania wiadomości z urządzeń zbliżeniowych. Obsługiwany format znaczników: URI, poczta, telefon, kontakt, uruchomienie aplikacji, Windows Phone i drukarka. Jeśli Ci się spodoba, nie wahaj się, przejdź do Windows Store i pobierz za darmo zestawy NFC.

Na razie to wszystko; to była moja opinia związana z najlepszymi Aplikacje Windows 8 NFC które są obecnie dostępne w Sklepie Windows. Możesz w dowolnym momencie przetestować te aplikacje, aby wybrać narzędzie, które najbardziej Ci odpowiada. Ponadto, jeśli udało Ci się użyć lepszego oprogramowania niż te tutaj opisane, nie wahaj się i zaznacz to, korzystając z pola komentarzy poniżej, a my odpowiednio zaktualizujemy tę recenzję.

Czytaj także: Marzec 2014: najlepsze aplikacje Windows 8 Gry

Link do głównej publikacji