Najlepsze alternatywy Surface Dial do kupienia dzisiaj

Surface Dial to innowacyjny kontroler, który umożliwia użytkownikom systemu Windows 10 wykonywanie różnych czynności w nowy sposób. Wszystko — od regulacji głośności w Spotify, przewijania artykułów na stronie, latania po różnych miastach w Mapach Windows, rysowania i innych — wszystko jest uczciwą grą.

Pomimo jego przydatności wielu zastanawia się, czy istnieje Alternatywa wybierania powierzchniowego. Naprawdę podoba im się nowy kontroler Microsoftu, ale nie kupują go z różnych powodów.

Przeprowadziliśmy trochę badań, aby odpowiedzieć na twoje pytanie. Znaleźliśmy kilka urządzeń podobnych do Surface Dial, które oferują rzeczywiście podobne funkcje, ale żadne z nich nie pasuje idealnie do jego właściwości.

Jeśli jednak te dwie opcje Surface Dial spełniają Twoje potrzeby, możesz je wypróbować.

Alternatywy wybierania powierzchniowego

Pokrętło sterowania Griffin PowerMate Bluetooth

Alternatywa wybierania powierzchniowego

Pierwszą rzeczą, która uderza użytkowników, gdy widzą Griffin PowerMate Knob, jest jego podobieństwo do Surface Dial. Po drugie, wielu zastanawia się, czy to dedykowane urządzenie MacOS faktycznie działa w systemie Windows 10. Prosta odpowiedź brzmi: tak.

Ten bezprzewodowy kontroler pozwala kontrolować różne elementy, od głośności po klawisze, zastępując dodatkowe naciśnięcia klawiszy szybkim obrotem lub kliknięciem.

Pokrętło Bluetooth PowerMate łączy się z komputerem za pomocą Bluetooth 4.0 i zajmuje niewiele miejsca na biurku.

Microsoft zaprojektował Surface Dial specjalnie do zadań graficznych. Pokrętło Griffin umożliwia zmianę konfiguracji narzędzi i pędzli w programach do retuszowania ilustracji i zdjęć.

Przeczytaj także: Najlepsze urządzenia z systemem Windows 10 Hybrid (2 w 1) do zdobycia

Ograniczenia Griffin PowerMate na komputerze z systemem Windows 10

Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że czasami istnieją pewne ograniczenia podczas korzystania z pokrętła Griffin PowerMate na komputerach z systemem Windows 10, chociaż producent wyraźnie stwierdza, że: „PowerMate Bluetooth jest kompatybilny z laptopami Mac lub komputerami stacjonarnymi”. Na oficjalnej stronie Griffin PowerMate producent wspomina również, że urządzenie jest w pełni kompatybilne z Windows XP i Vista i działa z kilkoma ograniczeniami w Windows 10.

To oprogramowanie nie jest w pełni kompatybilne z Windows 7, 8 lub 10. Jednak wielu naszych klientów twierdzi, że może korzystać z oprogramowania w trybie zgodności. Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie dostępna aktualizacja systemu Windows, ale natychmiastowe ETA dla tej aktualizacji jest obecnie nieznane.

Z drugiej strony wielu użytkowników komputerów z systemem Windows 10 potwierdza, że ​​nie napotkało żadnych problemów podczas korzystania z pokrętła Griffin PowerMate na swoich komputerach.

Kupiłem Griffin PowerMate Control Knob do użytku z moim komputerem z systemem Windows 10. Istnieją setki wściekłych komentarzy online, które najwyraźniej nie działają z Windows 10.

Chciałem tylko wyjaśnić każdemu, kto zastanawia się nad zakupem, że rzeczywiście działa z systemem Windows 10 […] Używam 64-bitowego systemu Windows 10 Professional, podłączyłem urządzenie do portu USB, system Windows automatycznie zainstalował prawidłowy sterownik z witryny Windows Update. Następnie pobrałem „XP Vista ”oprogramowanie menedżera ze strony internetowej Griffin i zainstalowane. PowerMate pracował od razu […]

Chcesz kupić pokrętło Griffin PowerMate Control? Możesz go zdobyć od Griffina.

  • Kup teraz na Amazon

Pobierz oryginalne oprogramowanie PowerMate Manager dla systemu Windows XP Widok.

Urządzenie wejściowe Contour ShuttleXpress

Alternatywne urządzenie Surface Shuttle Express

Chociaż nie jest tak przystojny i bogaty w funkcje, jak pokrętło Griffin PowerMate, urządzenie wejściowe Contour ShuttleXpress jest rzeczywiście interesującą alternatywą dla wybierania powierzchniowego.

To urządzenie jest wyposażone w pięć programowalnych przycisków. Możesz ustawić konkretną konfigurację urządzenia Shuttle dla każdej instalacji aplikacji na komputerze.

Możesz używać Contour ShuttleXpress do przewijania, regulacji głośności, zwiększonej produktywności w edycji grafiki i zdjęć, przetwarzania tekstu, manipulacji arkuszami kalkulacyjnymi, przeglądania Internetu i innych.

Aby z niego skorzystać, musisz najpierw pobrać dedykowane oprogramowanie, które pozwala nim zarządzać. Właściciele komputerów z systemem Windows 10 zidentyfikowali jeden drobny problem dotyczący tego urządzenia podczas korzystania z programu Adobe Premiere. Czasami zaprogramowane przyciski ustawione dla Adobe Premiere nie działają. Aby to naprawić, zamontuj ikonę oprogramowania na pasku zadań systemu Windows. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy małą ikonę koła, aby wybrać tryb oprogramowania po otwarciu aplikacji.

Aby uzyskać więcej informacji o Contour ShuttleXpress, odwiedź oficjalną stronę ContourDesign.

  • Kup teraz na Amazon

Czy wypróbowałeś inne urządzenia podobne do Surface Dial? Podziel się swoim doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji