Najlepsze 6 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu

Znowu nadszedł ten czas tygodnia, kiedy usiedliśmy i sprawdziliśmy tylko najlepsze nowe aplikacje Windows 8, które zostały wydane w systemie Windows. W tym tygodniu mamy Mint, Disney Infinity Toy Box, Trend Micro SafeSurfing, Origami HD i inne, które znajdziesz poniżej

Coraz więcej aplikacji Windows 8 jest wypuszczanych w Windows Store, ponieważ wciąż rośnie. Według niektórych ostatnich danych wzrost liczby aplikacji w Windows Store przekroczył w tym tygodniu 2000 nowych aplikacji. To się ostatnio wydarzyło ponad pięć miesięcy temu. W tej chwili całkowita liczba aplikacji w amerykańskim sklepie Windows osiągnęła ponad 96 000 aplikacji, co stanowi wzrost większy niż 2000.

Jeśli przegapiłeś nasze poprzednie podsumowania Windows 8, oto linki do ostatnich trzech z nich, a także do najnowszych aplikacji i gier z systemem Windows 8, stanowiących część cotygodniowych promocji Red Stripe:

  • Najlepsze 5 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu [5 grudnia]
  • Najlepsze 7 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu [25 listopada]
  • Najlepsze 8 aplikacji Windows 8 w tym tygodniu [18 listopada]
  • Zdyskontowane aplikacje Windows 8 Gry w tym tygodniu # 3

Bez zbędnych ceregieli, oto 6 najlepszych nowych aplikacji Windows 8, które zostały wydane w Sklepie Windows w ostatnim tygodniu.

Mennica

Aplikacja Windows 8Mennica jest jednym z najlepszych narzędzi finansów osobistych dostępnych dla konsumentów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a teraz została wreszcie wydana jako aplikacja na system Windows 8. Kliknij powyższy link, aby przeczytać więcej szczegółów na temat tej ważnej aplikacji bankowej, która uczy, jak oszczędzać pieniądze i jak utrzymywać finanse w jednym miejscu.

Disney Infinity: pudełko z zabawkami

Windows Box z zabawkami Disney Infinity 8Gra Disney Infinity: Toy Box została niedawno udostępniona w sklepie Windows Store jako gra dla systemu Windows 8, która ma dość duży rozmiar — 2 GB. Disney jest jedną z najbardziej aktywnych firm w sklepie Windows Store, a wraz z wprowadzeniem gry Disney Infinity: Toy Box sprawia, że ​​miłośnicy Disneya są zadowoleni.

Trend Micro SafeSurfing

bezpieczne surfowanie w systemie Windows 8.1

Nowa przeglądarka Trend Micro SafeSurfing została wydana specjalnie dla tych z Was, którzy chcą mieć pewność, że mają bezpieczną sesję przeglądania na swoich tabletach z systemem Windows 8. Internet Explorer 11 jest całkiem dobry, ale jeśli szukasz świetnej alternatywy, powinieneś spróbować tej.

Origami HD

Windows 8 aplikacji origami

Tworzenie origami kształtów bezpośrednio z tabletu z systemem Windows 8 jest naprawdę zabawne dzięki Origami HD. Aplikacja na Windows 8 ma wiele darmowych kształtów, z których możesz skorzystać, ale istnieje możliwość zakupu bardziej zaawansowanych. Kliknij powyższy link, aby krótko zapoznać się z aplikacją.

Odtwarzacz tekstów MusiXmatch

teksty Windows 8 odtwarzacza muzyki

Jeśli szukasz odtwarzacza muzyki dla systemu Windows 8, który mógłby wyświetlać również słowa, dzięki czemu możesz być prawdziwą gwiazdą karaoke, nie szukaj dalej niż odtwarzacz tekstów MusiXmatch. Daje także możliwość kupowania piosenek i udostępniania ich znajomym.

Podgląd map Bing

Bing mapuje Windows 8

Rozumiem, dlaczego brakuje Map Google dla konsumentów Windows 8, ale fakt, że nawet Bing Maps ma tak duże opóźnienie, jest dość oburzający. Wreszcie, Bing Maps jest tutaj, jeszcze nie w ostatecznej formie, ponieważ jest to tylko podgląd. Ale to wciąż lepsze niż nic.

Link do głównej publikacji