Najlepsze 4 oprogramowanie tunera telewizyjnego dla systemu Windows 10

Jeśli chodzi o telewizję, większość ludzi lubi oglądać telewizję na kanapie w salonie, ale niektórzy ludzie wolą oglądać ją na komputerze, szczególnie jeśli korzystają z dużego wyświetlacza.

W przeszłości Windows Media Center był odpowiedzialny za strojenie TV, ale ponieważ Windows Media Center nie jest dołączony do Windows 10, zobaczymy inne oprogramowanie tunera TV dla Windows 10.

Nawet Microsoft ogłosił, że aby oglądać telewizję na żywo w systemie Windows 10, potrzebujesz rozwiązania innej firmy, a dzisiaj udostępniamy kilka aplikacji do oglądania telewizji na żywo w systemie Windows 10 za pomocą tunera telewizyjnego.

Sprawdź naszą listę najlepszych programów tunera telewizyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

Najlepsze oprogramowanie tunera TV dla systemu Windows 10, którego możesz użyć

WebTV (sugerowane) 

WebTV to oprogramowanie tunera telewizyjnego, które pozwala oglądać tysiące pełnych odcinków telewizji, filmy online, filmy.

Otrzymasz również streaming telewizji, aplikacji i radia, a także nieograniczony dostęp do 1156 stacji telewizyjnych i 2645 stacji radiowych na całym świecie (codziennie aktualizowany).

  • Pobierz teraz WebTV

Słuchaj wszystkich swoich ulubionych stacji radiowych w systemie Windows 10. Sprawdź tę listę z najlepszymi tunerami radiowymi dla systemu Windows.

Kodi

Kodi Windows 10

Kodi jest jedną z najlepszych alternatyw dla Windows Media Center i pierwotnie został stworzony dla Xboxa, ale teraz działa na szerokiej gamie platform, od Windowsa, przez Linuxa po Androida i iOS.

Może odtwarzać pliki z komputera, z serwisów streamingowych online, a dzięki wtyczkom innych firm możesz nawet oglądać telewizję na żywo. To oprogramowanie można pobrać bezpłatnie i nie ma żadnych ograniczeń.

Windows nie rozpoznaje twojego telewizora? Napraw to szybko, wykonując proste kroki w tym przewodniku.

Portal medialny

Portal mediów Windows 10

Portal Media został zainspirowany Kodi, ale w przeciwieństwie do Kodi jest nieco prostszy. Odtwarza także różne pliki z komputera, a także może odtwarzać telewizję na żywo, jeśli masz tuner telewizyjny, bez potrzeby instalowania dodatkowych wtyczek. Portal mediów jest również bezpłatny.

Emby

Emby Windows 10

Emby to kolejny odtwarzacz multimedialny, a także bezpłatne i otwarte oprogramowanie, więc jest ono dostępne w systemach Linux i Windows, telewizorach Samsung Smart TV, Amazon Fire TV, Android TV, Chromecast i Xbox 360.

Podobnie jak inne oprogramowanie z listy, Emby może współpracować z tunerem telewizyjnym w systemie Windows 10.

Chcesz wiedzieć, jak używać komputera z systemem Windows 10 jako tunera telewizyjnego? Przeczytaj ten przewodnik i dowiedz się więcej.

NextPVR

NextPVR Windows 10

NextPVR umożliwia oglądanie telewizji na żywo na komputerze i jest dostępny dla użytkowników systemu Windows za darmo. Może nie wyglądać atrakcyjnie wizualnie jak inne oprogramowanie tunera telewizyjnego, ale wykonuje zadanie.

To by było wszystko na naszej liście najlepszych tunerów telewizyjnych dla systemu Windows 10, więc jeśli zastanawiasz się nad podłączeniem komputera z systemem Windows 10, jeden z tych programów jest odpowiedni dla Ciebie.

Całe oprogramowanie tunera telewizyjnego z tej listy powinno być zgodne z systemem Windows 10, a co najważniejsze, jest dostępne bezpłatnie.

Jeśli masz inne pytania, upuść je w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji