Z jakich przeglądarek wieloplatformowych można korzystać w 2019 r.?

Przeglądarki internetowe należą do najbardziej niezbędnych programów dla wszystkich platform urządzeń. Wszyscy użytkownicy będą potrzebować przeglądarki do przeglądania Internetu na urządzeniach z Androidem, Windows, iOS lub macOS.

Do wyboru jest więc kilka przeglądarek; ale większość użytkowników prawdopodobnie zna tylko ich mniejszość. Wiele przeglądarek ma bardzo mały udział w rynku oprogramowania, w którym Google Chrome jest coraz bardziej zdominowany.

Internet Explorer był kiedyś królem przeglądarek, ale liczba ta stale spadała przeglądarki wieloplatformowe.

Dzisiaj użytkownicy wolą korzystać z przeglądarek wieloplatformowych, które obsługują różne platformy stacjonarne i mobilne. Zaletą korzystania z tej samej przeglądarki na wielu platformach na wielu urządzeniach jest to, że użytkownicy mogą synchronizować dane między komputerami PC i urządzeniami mobilnymi.

Na przykład użytkownicy mogą otwierać zakładki stron oznaczone zakładkami w swoich przeglądarkach na komputerze komórkowym z synchronizacją zakładek.

Są to jedne z najlepszych wieloplatformowych przeglądarek, z których użytkownicy mogą korzystać na różnych platformach.

6 najszybszych przeglądarek wieloplatformowych dla systemu Windows

1

Przeglądarka UR

Twoja przeglądarka

Najlepsze oprogramowanie jest zwykle trudne do znalezienia, ponieważ ludzie są bardziej przyzwyczajeni do trzymania się głównych aplikacji od samego początku. To często powoduje, że brakuje jakiegoś klejnotu.

Tak samo jest z przeglądarkami, jak z czymkolwiek innym w świecie oprogramowania.

Ale ciągła ewolucja rozwoju oprogramowania przynosi coraz więcej wysokiej jakości przeglądarek. Przeglądarka UR, zorientowana na prywatność, to coś, na czym nie powinieneś spać.

Wszystko, czego użytkownik chce od przeglądarki, to niezawodność, szybkość i oczywiście płynne przechodzenie między platformami. Dodaj pełną niezwykłość zorientowaną na prywatność, a będziesz mieć doskonałą przeglądarkę.

Przeglądarka UR trafia w dobre miejsce między tymi punktami, oczywiście koncentrując się na prywatności i szybkości.

Na razie przeglądarka UR jest dostępna dla systemów Windows i Mac, ale ponieważ jest to całkiem nowy dodatek do rynku, na pewno możemy spodziewać się iteracji na platformy mobilne w nadchodzących miesiącach.

Ale co jest takiego specjalnego w tym, co warto polecić?

Stworzona przez dość mały, niezależny zespół, głównym celem (lub celem) tej przeglądarki jest utrzymanie Twojej prywatności w wirtualnym świecie i zachowanie Twojej wirtualnej tożsamości. Pakiet Privacy Suite oferuje 3 poziomy prywatności.ustawienia prywatności przeglądarka

Możesz przejść tak samo, jak pozostać całkowicie anonimowym podczas przeglądania lub zmniejszyć ograniczenia podczas przeglądania zaufanej witryny.

Istnieje niezależna integracja VPN, która jest dostarczana z przeglądarką, aby ukryć Twoje cyfrowe ślady.

Biorąc wszystko pod uwagę, zdecydowanie powinieneś spróbować. To nic nie kosztuje i zawsze możesz zamienić się alternatywą, jeśli nie uważasz, że pasuje do twoich potrzeb.

Pobierz teraz przeglądarkę UR za darmo

2)

Vivaldi

Vivaldi wciąż jest jednym z nowych dzieciaków w bloku przeglądarki. Firma Vivaldi Technologies uruchomiła przeglądarkę w 2016 roku, aby ożywić funkcje starej Opery Presto, która jest teraz oprogramowaniem opartym na Chromium.

Zatem Vivaldi jest podobny do Presto Opera; i jest kompatybilny z Windows (7-10), OS X i Linux. Zespół Vivaldi potwierdził również, że przygotowywana jest wersja na Androida.

Vivaldi jest jedną z najlepszych przeglądarek wieloplatformowych, ponieważ oferuje mnóstwo wbudowanych ustawień dostosowywania, które niewiele innych może dopasować. Użytkownicy Vivaldi mogą dostosowywać zakładki i pozycje paska przeglądarki, pasek adresu, wygląd okna, stronę początkową, skróty klawiaturowe i pasek zakładek.

Ponadto przeglądarka zawiera szereg ustawień czynności na stronie, za pomocą których użytkownicy mogą dostosowywać sposób wyświetlania strony. Ponieważ jest to przeglądarka oparta na Chromium, użytkownicy mogą dalej dostosowywać Vivaldi za pomocą pełnego repozytorium rozszerzeń Chrome.

Pasek kart Vivaldiego jest również jednym z najlepszych w historii. Menu kontekstowe kart zawiera 14 opcji zarządzania kartami. Pasek kart zawiera podgląd miniatur stron, który Google jeszcze nie dodał do Chrome.

Ponadto użytkownicy mogą grupować karty, układając je w stosy, a następnie układając stosy w stosy, aby wyświetlić wiele stron w jednym oknie. Ta przeglądarka ma już wiele fajnych funkcji i opcji.

 • 3)

  Google Chrome

  Google Chrome to ulubiona przeglądarka internetowa na świecie. Chrome nie wspiął się na szczyt przeglądarki za darmo, ponieważ zawiera wszystkie najnowsze technologie internetowe, dobrze integruje się z usługami Google i oferuje mnóstwo przydatnych opcji i funkcji do uruchomienia.

  Ta przeglądarka jest również kompatybilna z wieloma różnymi platformami, takimi jak Android, Windows, Linux, iOS, macOS i Chrome OS.

  Użytkownicy uwielbiają usprawniony wygląd, szybkość i rozszerzenia interfejsu Chrome. Testy porównawcze podkreślają, że Chrome należy przynajmniej do najszybszych przeglądarek.

  Chrome oferuje bogate repozytorium rozszerzeń i motywów, które zapewniają użytkownikom możliwość dostosowania przeglądarki na wiele sposobów. Ponadto przeglądarka ta zawiera również przydatne narzędzia, takie jak menedżer profili, menedżer zadań i wbudowane narzędzie do blokowania reklam.

  Kolejną wielką zaletą Chrome są zaawansowane ustawienia synchronizacji. Użytkownicy mogą synchronizować swoje aplikacje, zakładki, otwarte karty, motywy, ustawienia i rozszerzenia Chrome na wielu urządzeniach.

  Ponieważ Chrome jest kompatybilny z platformami iOS i Android, a także Windows, jego użytkownicy mogą synchronizować dane przeglądarki z większością urządzeń mobilnych.

  • 4

   Mozilla Firefox

   Firefox uniemożliwił stronie wyskakujące okno

   Firefox był przez pewien czas najważniejszą przeglądarką, zanim pojawił się Google Chrome. Baza użytkowników tej przeglądarki mogła spaść, ale Mozilla Firefox jest tak dobra, jak kiedyś, jeśli nie lepsza, od czasu aktualizacji Quantum 2017.

   Fox to oprogramowanie typu open source, z którego użytkownicy mogą korzystać na platformach Windows, Linux, Android, iOS i OS X.

   Dzisiaj Firefox jest powszechnie uważany za najlepszą alternatywę dla Chrome, szczególnie w przypadku laptopów i komputerów stacjonarnych o niższych specyfikacjach systemowych.

   Fox jest jedną z najbardziej zasobooszczędnych przeglądarek systemowych, która wykorzystuje mniej pamięci RAM niż Chrome i inne alternatywy.

   Od aktualizacji Quantum Fox znalazł się wśród szybszych przeglądarek z szybszym ładowaniem stron niż większość innych.

   Najnowsze wersje Foxa zawierają także kilka nowatorskich narzędzi do akcji na stronie, takich jak Zrób zrzut ekranu, Skopiuj link, i Wyślij kartę do urządzenia, kiedy umożliwia użytkownikom wysyłanie kart do Firefoksa na zsynchronizowanych urządzeniach.

   Ponadto Firefox jest jedną z najbardziej konfigurowalnych przeglądarek, podobnie jak Vivaldi. Użytkownicy mogą wybrać Dostosuj w menu Foxa, aby dodawać i usuwać przyciski z paska narzędzi URL oraz wybierać nowe motywy dla przeglądarki.

   Karta Opcje zawiera ustawienia dostosowywania strony Nowa karta Foxa, czcionek, zakładek i przewijania strony.

   Istnieje również mnóstwo rozszerzeń Firefox, za pomocą których użytkownicy mogą przekształcać przeglądarkę.

   • 5

    Opera

    Opera to nieco przeoczona przeglądarka, która przynajmniej pasuje do Chrome i Firefox, a pod pewnymi względami nawet je ulepsza. Mimo że przeglądarka obsługuje silnik Chromium, zachowuje odrębny wygląd i działanie w porównaniu z Chrome i większością innych opcji.

    Opera jest kompatybilna z platformami Windows, Linux i macOS. Opera Mini i Mobile to dwie alternatywne wersje, z których użytkownicy mogą korzystać na urządzeniach z systemem iOS i Android.

    Gdy użytkownicy po raz pierwszy otwierają przeglądarkę Opera, od razu widać, że nie jest to tylko jakiś klon Chrome. Szybkie wybieranie w przeglądarce, które umożliwia użytkownikom łączenie wielu skrótów stron, jest bardziej nowatorską stroną zakładki.

    Użytkownicy mogą przypiąć pasek boczny szybkiego wybierania, który zawiera przydatne skróty do zakładek przeglądarki, historii strony, karty szybkiego wybierania, karty rozszerzenia i nie tylko.

    Przeglądarka zawiera kilka nowatorskich opcji, takich jak Migawka do przechwytywania ekranu, Natychmiastowe wyszukiwanie do otwierania okna wyszukiwarki u góry strony oraz Tryb turbo. Tryb turbo jest jedną z najlepszych opcji Opery, ponieważ przyspiesza przeglądanie poprzez kompresję obrazów i grafiki na stronie internetowej.

    Użytkownicy mogą przyspieszyć przeglądanie, włączając wbudowane blokowanie reklam Opery. W przeglądarce Mój przepływ Synchronizacja umożliwia także użytkownikom synchronizowanie obrazów, linków, fragmentów tekstu i notatek z innymi urządzeniami.

    Opera jest także najlepszą przeglądarką rozszerzeń. Wynika to przede wszystkim z silnika opartego na Chromium, który umożliwia instalowanie rozszerzeń Chrome.

    Ponadto użytkownicy mogą również uzyskać bardziej ekskluzywne rozszerzenia z witryny dodatków Opera.

    • 6

     Maxthon 5

     przeglądarka VPN Maxthon

     Maxthon 5 to kolejna przeoczona przeglądarka, która oferuje doskonałą synchronizację z chmurą. Max 5 istnieje już od jakiegoś czasu, ale pozostaje jedną z mniejszych przeglądarek pod względem bazy użytkowników.

     Maxthon ma minimalne wymagania systemowe, a użytkownicy mogą go uruchomić na urządzeniach z systemem Windows, macOS, Linux, Android i iOS. Pamiętaj, że ta przeglądarka jest kompatybilna ze starszymi platformami Windows, takimi jak Windows XP i 2000.

     Max 5 to przeglądarka w chmurze, która umożliwia przeglądanie na różnych urządzeniach dla użytkowników posiadających konta Maxthon Passport. Dlatego przeglądarka oferuje zaawansowane funkcje synchronizacji, takie jak Push Cloud i Udział w chmurze do wysyłania i udostępniania tekstu, obrazów i adresów URL witryn między urządzeniami.

     Maxnote Maxthona integruje również zakładki z notatkami, które można następnie synchronizować na różnych urządzeniach.

     Oprócz synchronizacji z chmurą Maxthon 5 zawiera kilka przydatnych narzędzi i opcji. Użytkownicy mogą przechwytywać zrzuty ekranu za pomocą narzędzia do przechwytywania ekranu.

     The Sniffer zasobów umożliwia użytkownikom Maxthon pobieranie filmów ze stron bez żadnych dodatkowych rozszerzeń. Magic Fill automatycznie wypełnia niektóre pola formularza dla użytkowników.

     Ponadto przeglądarka zawiera przydatne skróty do zewnętrznych narzędzi systemu Windows, takich jak Paint, Eksplorator plików, Notatnik itp.

     Oto pięć świetnych przeglądarek dla użytkowników przeglądających na wielu urządzeniach. Maxthon 5, Google Chrome, Firefox, Opera i Vivaldi są kompatybilne z większością platform i umożliwiają użytkownikom synchronizację danych.

     Obejmują również wszystkie niezbędne funkcje przeglądarki, a także dodatkowe nowości i szerokie opcje dostosowywania.

Link do głównej publikacji