5 zautomatyzowanych programów do sprawdzania listy kontrolnej, aby zwiększyć wydajność zespołów

Czy masz trudności z zarządzaniem listami kontrolnymi swojego zespołu? Ostatecznym rozwiązaniem jest zautomatyzowanie list kontrolnych. W ten sposób możesz zaoszczędzić czas, koszty i wysiłek. Ten artykuł opublikowany przez Windows Report przedstawia najlepsze dostępne na rynku oprogramowanie do automatycznej listy kontrolnej.

W tradycyjnej konfiguracji biznesowej pracodawcy (i pracownicy) poświęcają czas na przygotowywanie wielu list kontrolnych (zadań, personelu i klientów) każdego dnia. Wpływa to znacząco na wydajność i hamuje rozwój firmy.

Jednak dzięki przyjęciu trwałego oprogramowania do automatycznej listy kontrolnej możesz łatwo zautomatyzować listy kontrolne i przebieg pracy.

Chociaż na rynku istnieje kilka programów do automatycznej listy kontrolnej (zarówno trwałych, jak i mniej trwałych), ten post zawiera listę najlepszych programów do automatycznej listy kontrolnej dla Ciebie, na podstawie ich trwałości, elastyczności, przystępności cenowej i oczywiście przyjazności dla użytkownika. Czytaj!

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do automatycznej listy kontrolnej na rok 2019?

1

VirtoSoftware (zalecane)

Oprogramowanie do automatycznej listy kontrolnej virtosoftwareVirtoSoftware jest prawdopodobnie wiodącym na rynku oprogramowaniem do automatycznej listy kontrolnej. Jest to lokalny pakiet narzędzi, specjalnie zaprojektowany dla SharePoint (wybitnego oprogramowania do współpracy).

Ponadto VirtoSoftware, często nazywane Virto SharePoint, hostuje zestaw składników Web Part SharePoint, które zapewniają, że twoje listy kontrolne i przepływ pracy są wygodnie usprawnione i zautomatyzowane.

Główne funkcje VirtoSoftware (składniki Web SharePoint) obejmują: Zestaw działań przepływu pracy, Projektant formularzy, Kalendarz zadań / wydarzeń, Zarząd Kanban i Widok Gantta Chartta i inne.

Chociaż wszystkie wyżej wymienione funkcje są niezbędne w procesie automatyzacji listy kontrolnej, „zestaw działań przepływu pracy” i „projektant formularzy” mają pierwszeństwo.

Zestaw działań to wyznaczona funkcja (część internetowa), która usprawnia i automatyzuje wszystkie niezbędne zadania, natomiast Projektant formularzy jest narzędziem do tworzenia zdigitalizowanych formularzy, listy zadań, przedmiotów, zdarzeń i tak dalej.

VirtoSoftware to centrum wielofunkcyjnych pakietów, a każdy pakiet ma swój specjalny pakiet cenowy. Niemniej jednak możesz kupić cały pakiet, aby uzyskać zoptymalizowane listy kontrolne / automatyzację przepływu pracy.

 • Sprawdź teraz oficjalną stronę VirtoSoftware

Pakiety cenowe VirtoSoftware obejmują:

 • Pakiet All-in-One: 4308 USD
 • Pakiet Workflow: 2890 USD
 • Content Management Suite: 2595 USD
 • Pakiet współpracy: 3295 USD
 • Pakiet administracyjny: 2595

Możesz kupić jeden lub kombinację wyżej opisanych apartamentów. Jednak bardziej opłacalny jest zakup pakietu „wszystko w jednym”.

 • CZYTAJ TAKŻE: 5 zautomatyzowanych programów CRM, z których powinna korzystać każda firma

2)

Process Street

przetwarzaj oprogramowanie automatycznej listy kontrolnej na ulicyProcess Street to jedno z najczęściej używanych automatycznych programów kontrolnych na rynku. Jest szczególnie znany z intuicyjnego interfejsu, dzięki czemu jest idealny dla każdego, kto ma podstawową wiedzę techniczną.

Process Street pozwala przechwytywać wszystkie istotne dane bez żadnych problemów lub bez problemów. Od rejestracji nowego pracownika (pracowników) po planowanie zadań i konfigurowanie nowych klientów, Process Street zarządza i śledzi wszystko.

Niektóre kluczowe funkcje Process Street to: Przyjazny dla użytkownika pulpit nawigacyjny, formularze, szablony, listy kontrolne, logika warunkowa, grupy, kanał aktywności, media, obsługa klienta (czat na żywo, e-mail i telefon) i inne.

Wyżej opisane funkcje nie tylko ułatwiają tworzenie listy kontrolnej i zarządzanie nią, ale także zarządzają (i monitorują) cały przepływ pracy w organizacji. W rzeczywistości. istnieją dedykowane funkcje, które pozwalają śledzić postępy zespołu w czasie rzeczywistym, codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

Co więcej, Process Street, jako narzędzie do obsługi biur, zostało elastycznie zintegrowane w celu płynnej integracji z szeregiem innych niezbędnych narzędzi biurowych (do współpracy i narzędzi), takich jak Dropbox, Gmail, Salesforce CRM i ponad 1000 innych.

Funkcja integracji Zapier umożliwia uruchamianie wszystkich procesów roboczych na ujednoliconej platformie, co zmniejsza koszty i oszczędza czas. Efektem końcowym jest zwiększona wydajność i produktywność.

Wreszcie, Process Street, podobnie jak najbardziej trwałe oprogramowanie do automatycznej listy kontrolnej, nie jest bezpłatne. Oferuje jednak dwutygodniową bezpłatną wersję próbną dla nowych użytkowników, po których mają oni zapisać się do płatnego planu. Dostępne plany subskrypcji obejmują:

 • Firma: 12,50 USD na użytkownika miesięcznie
 • Business Pro: 25 USD na użytkownika miesięcznie
 • Przedsiębiorstwo: Niestandardowy plan cenowy

Pobierz Process Street

 • 3)

  Praca zespołowa

  oprogramowanie automatycznej listy kontrolnej teamworkiqTeamworkIQ to kolejne najwyżej oceniane oprogramowanie do automatycznej listy kontrolnej. To oprogramowanie jest dość łatwe w użyciu; zaprojektowany z elastycznością zarządzania listami kontrolnymi i przepływem pracy za pomocą zaledwie kilku dotknięć, bezpośrednio z wygody komputera lub smartfona / tabletu.

  TeamworkIQ, jak sama nazwa wskazuje, został specjalnie zbudowany w celu usprawnienia współpracy między członkami zespołu, a jedna z jego głównych funkcji polega na usprawnieniu list kontrolnych i automatyzacji. Oprogramowanie przejmuje kontrolę nad listą spraw i zapewnia, że ​​każde zadanie, data / termin, postęp itp. Są odpowiednio rejestrowane i monitorowane.

  Niektóre „inteligentne” funkcje oprogramowania do automatycznej listy kontrolnej TeamworkIQ obejmują: Listy kontrolne wielokrotnego użytku, Biblioteka szablonów, Linki, Formularze, Zdjęcie Załączniki plików, logika warunkowa, wbudowane filmy wideo, otwarty interfejs API, całodobowa obsługa klienta i wiele innych. Ponadto TeamworkIQ obsługuje otwarty interfejs API, który ułatwia jego integrację z innymi znaczącymi aplikacjami biurowymi / narzędziowymi.

  TeamworkIQ oferuje dwa podstawowe abonamenty: biznesplan i biznesplan. Plany te zaczną jednak obowiązywać dopiero po wycofaniu obecnej wersji Beta.

  Niemniej jednak biznesplan TeamworkIQ został ustalony na poziomie 24,95 USD / miesiąc / menedżer (i nieograniczona liczba użytkowników), podczas gdy plan Enterprise jest dostępny w formie wyceny (niestandardowe ceny).

  Możesz wysłać wiadomość e-mail do zespołu sprzedaży TeamworkIQ, aby uzyskać odpowiednią ofertę dla swojej firmy.

  Zarejestruj się w TeamworkIQ

  • 4

   Jawnie

   oczywiście zautomatyzowane oprogramowanie listy kontrolnejManifestly to wiodące oprogramowanie do automatycznej listy kontrolnej, z tysiącami użytkowników na całym świecie. Jest wyposażony w najlepsze w swojej klasie narzędzia, które pozwalają tworzyć zadania / procedury, dystrybuować / przypisywać zadania, usprawniać i automatyzować przepływ pracy, dotrzymywać terminów i ostatecznie zwiększać produktywność.

   Niektóre kluczowe funkcje Manifestly obejmują: Listy kontrolne (nieograniczone), Integracje Slack, Dziennik aktywności, Foldery Tagi, integracje Zapier, edytor szablonów, ścieżka audytu, priorytetowa obsługa poczty e-mail. Czat na żywo, aplikacje mobilne, przesyłanie plików i inne.

   Wyżej opisane funkcje ułatwiają tworzenie harmonogramów zadań i automatyzację przepływu pracy, zapewniając w ten sposób optymalną wydajność pracy.

   Ponadto funkcje integracyjne Zapier i Slack Manifestly umożliwiają integrację oprogramowania z odpowiednimi aplikacjami biurowymi, takimi jak GitHub, SalesForce CRM, Zendesk i inne.

   Wyraźnie oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników. Po upływie okresu próbnego użytkownicy mogą zapisać się na jeden z czterech podstawowych pakietów cenowych w ofercie.

   Podstawowe pakiety cenowe obejmują:

   • Zespół: 25 USD miesięcznie (do 5 członków)
   • Biznes: 60 USD miesięcznie (do 15 członków)
   • Przedsiębiorstwo: 140 USD miesięcznie (do 40 członków)
   • Niestandardowe: cytat (ponad 40 członków).

   Pobierz Manifestly

   • CZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów do automatycznego handlu dla komputerów z systemem Windows

   5

   Trello

   oprogramowanie automatycznej listy kontrolnej trelloNa końcu naszej listy jest Trello! Trello zostało pierwotnie zaprojektowane jako narzędzie do współpracy / zarządzania projektami, które pozwala przejąć kontrolę nad przebiegiem pracy zespołu. Jedną z podstawowych funkcji Trello jest jednak automatyzacja list kontrolnych.

   Interfejs API platformy umożliwia jej integrację z innymi głównymi aplikacjami biurowymi, w tym Dropbox, GoogleDrive, Process Street i podobnymi. Wszechstronny zestaw funkcji pozwala planować zadania, wyznaczać terminy i monitorować postępy.

   Ponadto Trello jest elastycznie zbudowany do obsługi zarówno urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych. W rzeczywistości istnieją dedykowane aplikacje dla urządzeń z Androidem, iOS i Windows.

   Niektóre kluczowe funkcje Trello to: Listy kontrolne (lista rzeczy do zrobienia), Tablice osobiste, Tablice zespołów, Karty, Dopalacze, Tło niestandardowe Naklejki i więcej.

   Trello oferuje swoim użytkownikom plany cen freemium. „Bezpłatny plan” jest przeznaczony dla małych zespołów, choć z ograniczonymi funkcjami, podczas gdy plan premium jest przeznaczony dla średnich i dużych firm i składa się z dwóch kategorii — Business Class i Enterprise.

   Klasa biznesowa Trello jest oferowana w wysokości 12,50 USD / użytkownika / miesiąc, podczas gdy abonament Enterprise jest dostępny w wysokości 20,83 USD / użytkownika / miesiąc (lub całkowita roczna płatność w wysokości 25 000 USD).

   Pobierz Trello

   Wniosek

   Listy kontrolne są niezbędne w codziennym przepływie pracy każdej firmy, ponieważ są wymagane do tworzenia harmonogramów pracy, nowych pracowników na pokładzie i / lub rejestrowania nowych klientów. Zarządzanie tymi powtarzającymi się listami kontrolnymi może być czasochłonne, a czasem bardzo kosztowne. Dlatego automatyzacja takich list kontrolnych staje się niezbędna.

   W tym artykule opisano pięć najlepszych programów do automatycznej listy kontrolnej do wyboru, aby ułatwić usprawnianie i automatyzację list kontrolnych (i przepływu pracy) w celu zwiększenia wydajności.

Link do głównej publikacji