Najlepsze 4 oprogramowanie do automatycznego oszacowania kolizji w celu dokładnego oszacowania naprawy

Oprogramowanie do automatycznej oceny kolizji jest narzędziem do oszacowania poziomu naprawy kolizji wymaganego dla nadwozia auto. Znane również jako oprogramowanie do szacowania blacharsko-lakierniczych, oferuje zaawansowane i dokładne oszacowanie kolizji podczas naprawy samochodu.

Ponadto programy te są łatwe w użyciu i odpowiednie nawet dla początkujących, ponieważ nie wymagają doświadczenia.

Ponadto programy te pomagają użytkownikom pisać szczegółowe i dokładne szacunki w szybki i profesjonalny sposób. Celem jest wyeliminowanie kosztownych błędów poprzez śledzenie części, wydruków obrazów i sumowanie pozycji.

To z kolei pomaga kierowcom samochodów stać się najlepszym profesjonalnym sprzedawcą i skutecznie zamknąć sprzedaż.

Oto lista najlepszych programów do automatycznej oceny kolizji, które mogą ułatwić życie technikom samochodowym.

4 Oprogramowanie do oszacowania Auto Body do oszacowań napraw

1

Web-Est

Oprogramowanie do szacowania kolizji w sieci Web-Est

Web-Est to potężne oprogramowanie do szacowania blacharsko-lakierniczych, zaprojektowane specjalnie dla małych i średnich warsztatów blacharsko-lakierniczych. Dzięki funkcji wielu profili stawek estymatorzy mogą mieć różne rodzaje stawek dla wchodzących klientów.

Mogą także oferować wiele kont flotowych, hurtowych lub niepodlegających opodatkowaniu.

Umożliwia użytkownikom wybranie wstępnie zdefiniowanego profilu dla wszystkich sytuacji i zastosowanie wcześniej ustalonych opłat, aby wspomóc ich konto firmowe w innych powiązanych wydatkach.

Oprogramowanie oferuje również warsztatom blacharsko-lakierniczym możliwość napisania oszacowania, niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w sklepie, czy w terenie.

Program obejmuje również robociznę wraz ze szczegółami, takimi jak czas malowania, cena części, liczba części. Ponadto uwzględniono również wymiary maski dla wszystkich istniejących i przestarzałych modeli pojazdów.

Grupa danych firmy pomaga dodać do systemu szczegóły rynku wtórnego dla nowych dostawców. Co więcej, pozwala również użytkownikom dodawać tyle zdjęć, ile jest to wymagane w ich oszacowaniu.

Natychmiastowe aktualizacje bez konieczności aktualizacji, łatwy wybór części do naprawy lub pełna ramka Mitchell i dostępność danych otwarcia to tylko niektóre z jego innych głównych funkcji.

Cena: dostępny 14-dniowy bezpłatny okres próbny, 119 USD / miesiąc po okresie próbnym

Pobierz Get Web-Est

2)

Auto Body Estimator 33

Oprogramowanie do automatycznej oceny kolizji Auto Body Estimator 33

Dla tych, którzy szukają niedrogiego oprogramowania do automatycznej oceny kolizji, Auto Body Estimator 33 jest najlepszą alternatywą. Chociaż pomaga użytkownikom zaoszczędzić dużo pieniędzy każdego miesiąca na szacowaniu kosztów, oferuje również automatycznie robociznę i czas malowania automatycznie uwzględniane w oszacowaniu.

Jako bonus dostajesz dodatkową siłę roboczą, gdy jest to wymagane.

Szukasz najlepszych oprogramowanie diagnostyczne samochodu dla systemu Windows? Oto najlepsze opcje

Co więcej? Program zapewnia również użytkownikom najnowsze ceny części z Internetu za pomocą linków ABF.

Ponadto oprogramowanie pozwala użytkownikom wyświetlać własne logo na drukowanych kosztorysach, a także w plikach PDF. A co najważniejsze, zapewnia bezpieczeństwo danych szacunkowych dla klientów na komputerze użytkownika.

Cena: 33 USD / miesiąc

Pobierz Auto Body Estimator 33

3)

System zarządzania naprawą kolizji

Oprogramowanie do oceny kolizji w systemie zarządzania naprawami kolizji

System zarządzania naprawami kolizji to niezwykle zaawansowane oprogramowanie dostępne obecnie. Oferuje płynny interfejs nawigacyjny z listą obrazów wszystkich pojazdów w trakcie procesu i ich aktualnego stanu.

Chociaż oferuje opcję skanowania kodu kreskowego i aktualizacji dla klientów, oferuje również opcję podglądu stanu części i jej najnowszego obrazu.

Oprócz przeglądania stanu części pomaga technikom wysyłać i odbierać wiadomości od administratora lub estymatorów.

Mogą wybierać i wyrejestrowywać zadania za pomocą telefonu, a nawet aktualizować status naprawy. Zamawianie farb lub materiałów eksploatacyjnych do blacharsko-lakierniczej, opcja przygotowywania notatek uzupełniających, zdjęć z kliknięć lub przeglądania prognoz jednym kliknięciem to tylko niektóre z jego innych istotnych cech.

Cena: wyceniona na 289 USD

Pobierz System zarządzania naprawami kolizji

4

Oszacowanie CCC

CCC Estimating oprogramowanie do automatycznego oszacowania kolizji

CCC Estimating to jedno z wiodących programów do oceny blacharsko-lakierniczych do napraw powypadkowych. Program kojarzy więcej ubezpieczycieli z podmiotami zajmującymi się naprawami kolizji w porównaniu z innymi sieciami.

Oferuje responsywny interfejs i płynną nawigację, pomagając użytkownikom w tworzeniu dokładnych i szybszych szacunków. Co najlepsze, wykorzystuje również technologię mobilną i platformę chmurową, z której można korzystać z biurka, a nawet samochodu.

Jest również dostępny w technologii dotykowej na wszystkich urządzeniach, eliminując problemy związane z aparatami i schowkami. Dealerzy samochodowi również odczuwają ulgę w sporządzaniu tych szczegółowych notatek lub ponownym wprowadzaniu danych.

Korzystając z technologii dotykowej, użytkownicy mogą tworzyć prognozy w pojeździe, które automatycznie synchronizują się ze wszystkimi urządzeniami. Co więcej? Klienci mogą również uczestniczyć w procesie szacowania, pomagając w zwiększeniu niezawodności.

Cena: dostępna na kontakt

Pobierz CCC Estimating

Ostatnie słowa

Wypadki są nieuniknione i mogą zakończyć się uszkodzeniem pojazdów, czasem nawet w większym stopniu. Jednak ulgą jest to, że uszkodzone pojazdy można naprawić za pomocą estymatorów kolizji.

Dlatego znalezienie najlepszego oprogramowania do automatycznej kolizji ma kluczowe znaczenie. Wybierz więc z listy, uzyskaj najlepszą wycenę dla swoich klientów i zamknij wyprzedaż.

Link do głównej publikacji