Najlepsza aplikacja Windows 8 w tym tygodniu: My Media Center

Po krótkiej przerwie w poprzednim tygodniu wracamy z naszą cotygodniową selekcją jednej aplikacji lub gry na Windows 8, którą chcemy wyróżnić. Tym razem zwracamy uwagę na „Moje centrum multimedialne”, które zauważyliśmy podczas ofert czerwonych pasków Windows 8 w tym tygodniu.
moje centrum medialne
Interesujące jest to, że Microsoft zezwolił na istnienie takiej aplikacji w Sklepie Windows i oczywiście zastanawia się teraz, dlaczego stała się tak popularna. Aplikacja „My Media Center” na Windows 8 jest wyposażona w wiele przydatnych funkcji, co czyni ją najlepszą towarzyszącą aplikacją zdalną do plików multimedialnych Media Center. Korzystając z niego, możesz zarządzać i kontrolować działanie Windows Media Center z urządzenia z systemem Windows 8 i mieć dostęp do telewizora Tecorded, zaplanowanych nagrań, filmów, wyszukiwania uniwersalnego, zdalnego sterowania i wielu innych.

Czytaj także: Przenieś PlayStation Network do systemu Windows 8 dzięki aplikacji FoulPlay

Aplikacja jest obecnie dostępna za jedyne 2,49 USD, ale ponieważ jest to pojedyncza aplikacja, która oferuje tak niesamowite funkcje, powróci do swojej zwykłej ceny, która prawdopodobnie jest podwójna. Jeśli więc szukasz aplikacji Windows 8 do zdalnego dostępu do plików Windows Media Center, masz ją teraz. Wystarczy zainstalować My Media Center Services na osobnym komputerze z systemem Windows 7 lub 8 i uruchomić Windows Media Center. Aplikacja została również wielokrotnie zaktualizowana, przynosząc wiele przydatnych funkcji i aktualizacji, takich jak dostosowywane kafelki Live, poprawki interfejsu użytkownika, ulepszone wsparcie dla dużych kolekcji i różne inne poprawki błędów, a także ulepszenia interfejsu użytkownika i ulepszenia wydajności.

aplikacja zdalna Windows Media Center

Jeśli kochasz Windows Media Center, NAPRAWDĘ pokochasz My Media Center dla Windows 8. Jako dodatek do Windows Media Center, My Media Center umożliwia zarządzanie i kontrolowanie korzystania z Windows Media Center z urządzenia z systemem Windows 8, niezależnie od tego, czy jesteś wewnątrz lub na zewnątrz domu. Nagrane programy telewizyjne, zaplanowane nagrania, filmy, wyszukiwanie uniwersalne, zdalne sterowanie i wiele więcej znajduje się w aplikacji Ultimate Windows Media Center.

Należy jednak wiedzieć, że aplikacja My Media Center dla systemu Windows 8 nie przesyła strumieniowo nagranej telewizji na żywo do urządzenia z systemem Windows 8, ale umożliwia rozpoczęcie odtwarzania na komputerze HTPC lub ekstenderze. Główne funkcje aplikacji to: uniwersalne wyszukiwanie całej zawartości, zarządzanie zaplanowanymi nagraniami, zarządzanie nagraniami z serii, przeglądanie przewodnika po programach, używanie ekranowego pilota do sterowania HTPC lub ekstenderem, automatyczne generowanie lokalnych metadanych filmu okładka, nagrany nrowser lokalne filmy w pięknej galerii, przeglądaj listę filmów w telewizji dziś wieczorem, obudź się w sieci LAN i wiele innych.

Pobierz aplikację My Media Center na Windows 8 

Link do głównej publikacji