Najlepsza aplikacja Windows 8 w tym tygodniu: Chronozoom, fajne narzędzie historii

Nie było nas przez jakiś czas z powodu Światowego Kongresu Mobilnego z Barcelony, ale teraz wróciliśmy, podobnie jak nasz tygodniowy wybór jednej aplikacji Windows 8.1 ze Sklepu Windows, którą uważamy za najlepszą. Wybór tej edycji — Chronozoom.
Aplikacja Windows 8 Chronozoom
W poprzedniej edycji „Najlepszej aplikacji Windows 8 w tym tygodniu” prezentowaliśmy popularną grę planszową Carcassone, która została niedawno udostępniona w Windows Store dla użytkowników Windows 8 i Windows 8.1. Teraz zajmiemy się aplikacją Chronozoom, naprawdę fajnym narzędziem dla miłośników historii, za pomocą którego można „spojrzeć na wydarzenia historyczne”. Jest to jedna z najlepszych aplikacji edukacyjnych dla użytkowników Windows 8 i Windows 8.1, więc naprawdę powinieneś spróbować.

Czytaj także: Poprawka: błąd Hulu Plus PB4 w systemie Windows 8

Chronozoom przekształca tablet z Windows 8 w narzędzie historii

chronozoom windows 8

ChronoZoom to narzędzie edukacyjne dla nauczycieli i uczniów, którzy chcą spojrzeć na wydarzenia historyczne. W ChronoZoom utworzono już wiele zasobów dla twojej przyjemności i oświecenia.

Sama aplikacja jest bezpłatna do pobrania i ma przybliżony rozmiar zaledwie 3,4 megabajta. Przy pierwszym otwarciu aplikacji zostaniesz poproszony o rozpoczęcie eksploracji, przeglądanie nowych zasobów dla nauczycieli, oglądanie polecanych terminów lub zobacz najnowsze wiadomości od programisty Chronozoom. Wybrałem Ewolucję kręgowców z przedstawionej osi czasu i bardzo mi się podobało.

To, co chciałbym zobaczyć w przyszłej aktualizacji tej aplikacji, to możliwość zapisywania lub eksportowania projektów w rozszerzeniu plików, które byłyby łatwe do odczytania na innych urządzeniach, więc nie musisz polegać na aplikacji Chronozoom, aby Użyj tego. Aby naprawdę zrozumieć, dlaczego aplikacja jest tak niesamowita, musisz użyć przycisku wyszukiwania w prawym górnym rogu. Po prostu wpisz tam wszystko, co możesz wymyślić, a wtedy aplikacja zacznie przybliżać do tego, czego szukasz w naprawdę fajny sposób.

Na przykład szukałem Francji i pokazało mi to „wydarzenia we Francji”; następnie przeszedł od Ziemi i Układu Słonecznego do prehistorii, ludzkości i niektórych innych, aż osiągnął ważne wydarzenia z historii Francji. Naprawdę fajnie. Możesz także wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem, zobaczyć szeregi czasowe i założyć konto, aby uzyskać więcej funkcji. Kliknij poniższy link, aby uzyskać całkowicie bezpłatną aplikację.

Pobierz aplikację Chronozoom na Windows 8 / Windows 8.1

Link do głównej publikacji