9 najlepszych programów na rynku pracy do łączenia pracowników i pracodawców

Poszukiwanie pracy jest nadal konieczne, ale sama aktywność znacznie się zmieniła z czasem. Teraz ludzie szukają pracy niemal wyłącznie online, ponieważ Internet stał się ostatecznym medium wymiany danych. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla przyszłych pracowników, jak i pracodawców. W ten sposób pracodawcy mają dostęp do mnóstwa internautów, a osoby poszukujące pracy bez problemu przeglądają tysiące ofert pracy.

Aby istnieć i prosperować, internetowy rynek pracy wymaga istotnej rzeczy, która jest użyteczna i niezawodna oprogramowanie tablicy ogłoszeń. Narzędzia te zasilają każdą witrynę szukania pracy i są kluczowym elementem, niezależnie od tego, gdzie szukasz pracy (na portalach pracy online lub stronach firmowych).

Na całym świecie istnieją tysiące firm, które tworzą tego rodzaju oprogramowanie, więc może być dość skomplikowane i mylące, aby mieć jasny obraz rynku oprogramowania. Rynek jest również zalany mnóstwem wersji skryptów ofert pracy. Pomożemy Ci pominąć niepotrzebne oprogramowanie, ponieważ nie jest ono interesujące, a poniżej przedstawimy Ci świetne rozwiązanie, które będzie działać z pewnością na temat oprogramowania do tworzenia ofert pracy.

Najlepsze oprogramowanie do pracy

Wykonalny

To oprogramowanie pomoże Ci zwiększyć widoczność i dotrzeć do idealnych kandydatów, promując swoją pracę na najlepszych i bezpłatnych tablicach ofert za pomocą jednego zgłoszenia. Działająca rozległa sieć syndykacji tablicy ogłoszeń pozwoli dotrzeć do milionów osób poszukujących pracy w wielu lokalizacjach. Twój następny pracownik może już być twoim największym fanem, a Workable zapewni, że łatwo będzie publikować oferty pracy również na Facebooku, LinkedIn i Twitterze. Raporty źródłowe kandydatów upewnią się, że Twoje reklamy są optymalne, a także pomogą Ci zaplanować całą strategię rekrutacji od A do Z.

Możesz wypróbować oprogramowanie za darmo, ponieważ nie potrzebujesz żadnych plików do pobrania ani kart kredytowych.

Jak już powiedzieliśmy, masz dwie opcje publikowania bezpłatnych ofert pracy i ofert premium. Oto, co oferuje każda opcja.

Bezpłatne tablice ofert pracy: możesz przyciągnąć więcej kandydatów, publikując ogłoszenia na bezpłatnych tablicach ofert pracy, a otrzymasz następujące korzyści:

 • Zareklamuj oferty pracy w kilka minut
 • Nie wymaga pobierania ani szkolenia
 • Wszystkie posty zoptymalizowane na komputery i urządzenia mobilne
 • Obejmuje najpopularniejsze bezpłatne tablice ofert pracy
 • Uzyskaj bezpłatną, hostowaną, markową stronę kariery

Oferty pracy premium: partnerów oprogramowania z najpopularniejszymi płatnymi tablicami ofert pracy i możesz tworzyć ukierunkowane posty w celu wypełnienia listy rekrutacyjnej. Otrzymasz następujące zalety:

 • Świetne stawki i oferty specjalne
 • Syndykat krajowych i międzynarodowych rad zatrudnienia
 • Szeroka gama witryn niszowych i specjalistycznych
 • Integruje się z kontami osób prowadzących rekrutację
 • Publikuj na wielu tablicach z jednej platformy

Wszystko, co musisz zrobić, aby opublikować ofertę pracy, to utworzyć konto, napisać opis oferty pracy i rozpocząć publikowanie. Spróbuj!

webJobs

Jest to kolejne oprogramowanie tablicy ogłoszeń, które okaże się bardziej odpowiednie do uruchamiania na ogólnej stronie internetowej tablicy ogłoszeń, a nie w organizacji. Oprogramowanie jest świetne i zawiera mniejszą liczbę funkcji, ale nie jest to minus, ponieważ rozwiązuje właściwe problemy z poszukiwaniem pracy.

Podczas korzystania z oprogramowania jest mało prawdopodobne, że zatracisz się w tonach funkcji, które w ogóle nie są przydatne w Twojej misji. Narzędzie zawiera pewne funkcje optymalizacji marketingu i SEO, a także niektóre opcje dostosowywania. Obsługuje także technologie mobilne i ulubione sieci społecznościowe na świecie, takie jak Facebook, Twitter i LinkedIn.

Oprogramowanie pomoże zmaksymalizować przychody dzięki różnym opcjom:

 • Oferty pracy
 • Wznów dostęp
 • Sponsorowane oferty pracy
 • Wyróżnieni pracownicy
 • Alerty i stanowiska pracy
 • Subskrypcje

Strona główna webJobs oferuje wirtualny spacer po portalu pracy. Jest to także demo online, co jest wielką zaletą.

Oto główne wady narzędzia:

 • Musisz wysłać swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail do firmy deweloperskiej, aby móc zapoznać się z prezentowanym online demem. Niestety może to zdenerwować niektórych użytkowników.
 • Nie możesz zobaczyć ceny webjobów i musisz skontaktować się z firmą w celu wyceny.

Te dwa minusy mogą zniechęcić niektórych użytkowników do wypróbowania oprogramowania, ale gwarantujemy, że to oprogramowanie do zadań naprawdę dobrze wykonuje swoje zadania i wcale nie jest przytłaczające. To jest powód, dla którego może być idealnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników.

Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do zarządzania pracownikami na PC

Betterteam 

Korzystając z tego oprogramowania, będziesz mógł zamieścić ogłoszenie w ponad 100 miejscach pracy w ciągu kilku minut i dotrzeć do ponad 100 milionów kandydatów. Dostaniesz szansę przejrzenia ich za pomocą pulpitu nawigacyjnego oferowanego przez to narzędzie. Oprogramowanie zapowiada się, że będzie jednym z najszybciej rozwijających się i łatwych w użyciu narzędzi do wynajmu dla małych firm. Nie będziesz potrzebować żadnego kopiowania / wklejania ani wielu loginów i będziesz mógł zaoszczędzić godziny pracy.

Po tym, jak kandydaci zaczną składać wnioski z komputerów stacjonarnych, tabletów i telefonów komórkowych, otrzymasz powiadomienie e-mailem, a oni dotrą do jednej centralnej lokalizacji. Następnie musisz tylko wskazać i kliknąć drogę do najlepszych pracowników, jakich kiedykolwiek chciałeś.

Większość użytkowników znalazła następujące zalety i wady narzędzia:

 • Plusy — masz prosty i łatwy w użyciu interfejs i pulpit nawigacyjny; możesz polubić i nie lubić, a następnie przejść do następnego CV.
 • Wady — niektórzy użytkownicy wymagają umiejętności pozycjonowania polubionych aplikacji, a inni znaleźli pewne problemy związane z kilkoma błędami wnioskodawcy.

Podsumowując, narzędzie jest łatwe w użyciu i sprawia, że ​​przeglądanie zgłoszeń kandydatów jest ogólnie płynne.

EasyJobScript

To jest kolejne oprogramowanie tablicy ofert pracy, które zawiera wiele funkcji pozwalających użytkownikom na stworzenie strony internetowej tablicy ofert pracy. Narzędzie zawiera następujące elementy:

 • Zaawansowana wyszukiwarka
 • Ulepszone szczegóły i wznowienie na stronie
 • Obsługa wielu języków
 • Wersja narzędzia do telefonu komórkowego
 • Jest prosty w użyciu
 • Umożliwia instalację i korzystanie z wielu dodatków, które pozytywnie wpłyną na wszystkie aspekty oprogramowania portalu pracy
 • Integruje obsługę Map Google, dzięki czemu łatwiej będzie zlokalizować firmy lub osoby poszukujące pracy

To konkretne oprogramowanie portalu z ofertami pracy wymaga PHP 4.2 lub nowszej wersji oraz MySQL 4 lub nowszej wersji. W przypadku napotkania problemów narzędzie zapewnia doskonałe wsparcie, w tym pomoc online, przewodnik instalacji, a także dostęp do zespołu wsparcia oprogramowania.

Otrzymasz również możliwość wypróbowania demo online narzędzia, aby zobaczyć, jak dokładnie działa pakiet oprogramowania. Istnieje również bezpłatny okres próbny, ale przed użyciem należy skontaktować się z firmą odpowiedzialną za oprogramowanie. Jak możesz sobie wyobrazić, oprogramowanie nie jest darmowe i zależy od preferowanej wersji i lokalizacji; będziesz musiał wydać od 149,95 USD do 399,95 USD, aby uzyskać oprogramowanie.

CZYTAJ TAKŻE: Edytor kodu Skype w czasie rzeczywistym pozwala przetestować umiejętności kodowania kandydatów do pracy

Oprogramowanie aukcji odwrotnej ILance

Oprogramowanie ILance Pro może przekształcić dowolną stronę internetową w złożoną ofertę pracy i wynajmu, oferującą wyszukiwanie, narzędzie do licytacji i zapytanie ofertowe. Odwrotna aukcja ofert pracy oferuje konkurencyjne środowisko zatrudniania dla kupujących w celu znalezienia potrzebnych fachowców i ekspertów oraz znalezienia tych potencjalnych klientów.

Dostępne są również aplikacje do szybkiego instalowania i zwiększania rynku. Inne wspaniałe funkcje tego narzędzia to:

 • Jest zoptymalizowany pod kątem SEO.
 • Jest w 100% konfigurowalny.
 • Obsługuje więcej języków.

Oto zalety tego narzędzia, które opisuje większość użytkowników:

 • Cena dzieli narzędzie na kilka segmentów dostosowanych do potrzeb każdego użytkownika, dzięki czemu każdy ma wybór w zależności od rozwoju firmy.
 • Nawet jeśli narzędzie wymaga więcej nauki niż jakiekolwiek inne oprogramowanie tego rodzaju, dzieje się tak tylko dlatego, że do przeprowadzenia aukcji potrzeba wielu zmiennych.
 • Bardzo cenione jest forum społeczności, na którym można zadawać pytania i omawiać różnego rodzaju problemy oraz dzielić się sugestiami dotyczącymi lepszego rozwoju.

Minusem tego narzędzia jest fakt, że jest więcej miejsca na udoskonalenie dokumentacji i podręczników, aby narzędzie stało się bardziej przejrzyste i zrozumiałe.

JobSite Professional

To kolejne oprogramowanie płatnej tablicy ogłoszeń. Musisz zapłacić 349 USD za wersję Standard i 899 USD za wersję Enterprise. W przypadku tych ostatnich dostaniesz mnóstwo funkcji, które gromadzą się od wielu lat, w różnych wersjach tego narzędzia.

Obecna wersja narzędzia to 3.1 JobSite Professional i zapewnia wiele przydatnych funkcji, takich jak:

 • Tylne wypełnienie
 • Mobilna wersja oprogramowania
 • Integracja LinkedIn
 • Przednie menu nieograniczonej liczby poziomów
 • Opcja połączenia z Facebookiem

Jest oczywiście więcej innych funkcji, ale wymieniliśmy tylko te niezbędne.

Otrzymasz również kilka zrzutów ekranu, aby lepiej zrozumieć oprogramowanie, a więc zobaczyć, jak to wygląda i jak działa. Będziesz mógł obejrzeć demo online na stronie internetowej oprogramowania bez konieczności wysyłania danych w dowolne miejsce. Możesz także skorzystać z profesjonalnego wsparcia firmy oferowanego jej użytkownikom, a także możesz wysyłać e-maile, dzwonić do nich przez telefon lub przesłać bilet w przypadku wystąpienia problemu technicznego.

Firma oferuje również zniżki na oprogramowanie portalu pracy, w tym oczywiście to. Możesz wziąć udział w kampanii „kup dwa, zdobądź trzy”. Firma ma również program partnerski, więc jeśli zajmujesz się promocją produktów, możesz także zarobić znaczne pieniądze.

Enterprise Infinity

To oprogramowanie kadrowe jest zbudowane od podstaw dla agencji rekrutacyjnych. Jest to pojedyncze, w pełni zintegrowane rozwiązanie typu back-office.

Oto zalety korzystania z narzędzia:

 • Firma, która opracowała to narzędzie, jest bezproblemowym dostawcą oprogramowania dla personelu.
 • Otrzymasz spersonalizowane rozwiązania, które zaspokoją Twoje potrzeby kadrowe.
 • Z tego narzędzia korzystają setki agencji pracy tymczasowej w całym kraju, w tym takie usługi, jak przetwarzanie płac, finansowanie płac i zarządzanie W2.
 • Firma deweloperska dba o rentowność klientów i zapewnia im najniższy koszt posiadania.

Większość użytkowników tego narzędzia uważa firmę za najlepszą, która pomaga jej w osiąganiu ostatecznych celów. TeamWorks zaoferował użytkownikom wszelkiego rodzaju rozwiązania dotyczące problemów z bazą danych, sytuacji płacowych, niestandardowych raportów i tak dalej.

Skrypt z ofertami pracy

To oprogramowanie tablicy zadań zapewnia elastyczność i moc dzięki licznym, wydajnym i rozbudowanym funkcjom. Oto niektóre z najważniejszych:

 • Świetny system zarządzania treścią
 • Łatwe zarządzanie tablicą zadań
 • Niestandardowe powiadomienia e-mail
 • Obsługa wielu języków

Oprogramowanie jest oparte na technologii PHP i zapewnia demonstrację online pokazującą, jak działa ten potężny skrypt zadania we wszystkich scenariuszach.

Narzędzie jest proste w użyciu, a jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz sprawdzić listę najczęściej zadawanych przez programistów. Możesz również skontaktować się z firmą w celu uzyskania dodatkowej pomocy i wsparcia.

Oprogramowanie występuje w dwóch głównych wersjach: wersji użytkownika i wersji programisty. Oba można kupić online za 69 USD i 99 USD po zakończeniu zakupu skryptu portalu pracy.

Podstawową zaletą tego narzędzia jest połączenie niskiej ceny, dobrego wsparcia i szerokiej funkcjonalności. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to świetne rozwiązanie, które będzie wydajne w każdych okolicznościach.

Przeczytaj także: Oprogramowanie do śledzenia czasu: Najlepsze narzędzia do zwiększenia produktywności

MarketGrabber Job Board

Jest to internetowe oprogramowanie do obsługi kart. Do jego najważniejszych funkcji należą:

 • Rzeczywiście import
 • Śledzenie kandydata
 • Artykuły wideo
 • Import zadań
 • Integracja eCommerce
 • pełny kod źródłowy jest zawarty w licencji oprogramowania
 • wyszukiwanie zaawansowane i przeglądanie ofert pracy i wznawianie
 • mapy Google
 • Dostępne są usługi hostingu, projektowania i programowania

Narzędzie to jest sprawdzonym i łatwym w użyciu rozwiązaniem. Użytkownicy przekonali się, że działa świetnie, a większość z nich stwierdziła, że ​​po wielu frustracjach i stracie czasu na wypróbowanie innych produktów na rynku, ten działał sprawnie i okazał się bardzo niezawodny. Jego system jest niezwykle łatwy w użyciu zarówno dla administratora, jak i użytkowników.

Oczywiście na rynku internetowym dostępnych jest więcej narzędzi do tablicy ofert pracy, ale te, o których mówiliśmy powyżej, okażą się świetne, jeśli zdecydujesz się utworzyć witrynę internetową z ofertami pracy. Ich wspólne zalety to pełna lista niesamowitych funkcji i świetne wsparcie. Bez względu na to, który zdecydujesz się wypróbować, gwarantujemy, że będziesz z niego korzystać. Powodzenia!

Link do głównej publikacji