Mysz Apple Magic Mouse nie łączy się z systemem Windows 10 [ROZWIĄZANIA EKSPERTÓW]

Magic Mouse firmy Apple jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń peryferyjnych myszy na świecie, ale wielu użytkowników zgłosiło, że Apple Magic Mouse nie łączy się z systemem Windows 10. Może to być duży problem, ale istnieje sposób, aby to naprawić kwestia.

Po zainstalowaniu systemu Windows 10 bezprzewodowa mysz i klawiatura Apple zostały poprawnie zainstalowane. Przypadkowo usunąłem mysz w urządzeniach Bluetooth w ustawieniach. Teraz mogę korzystać tylko z klawiatury i nie mogę zmusić myszy do ponownego sparowania. Czasami Windows go znajduje, ale kiedy próbuję go sparować, mówi, że nie działał, a następnie nie wyświetla się ponownie. Następnie ponownie uruchamiam system Windows i próbuję ponownie. Wyświetli się tylko za pierwszym razem, a następnie będzie kontynuował wyszukiwanie bez zlokalizowania go. Zmieniłem baterie i jestem całkowicie sfrustrowany!

Proszę pomóż!!

Co zrobić, jeśli Magic Mouse nie działa w systemie Windows 10?

1. Sprawdź najnowszy sterownik Bluetooth

 1. naciśnij Win Key + X na klawiaturze i wybierz Menadżer urządzeń.magiczna mysz menedżera urządzeń wygrała't connect to windows 10
 2. W oknie Menedżera urządzeń wyszukaj mysz Apple Magic Mouse, kliknij ją prawym przyciskiem myszy i wybierz Uaktualnij sterownik.aktualizacja sterownika magiczna mysz może't connect to Windows 10
 3. Rozpocznie się proces automatycznego wyszukiwania sterownika.
 4. Po zakończeniu procesu aktualizacji zalecamy uruchom ponownie komputer.

Alternatywnie możesz użyć narzędzi innych firm, takich jak TweakBit Driver Updater aby automatycznie zaktualizować wszystkie sterowniki za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

    —  Pobierz teraz Tweakbit Driver Updater

Oświadczenie: niektóre funkcje tego narzędzia mogą nie być darmowe

2. Sprawdź, czy połączenia Bluetooth są możliwe

włącz magiczną mysz bluetooth wygrał't connect to windows 10

 1. Aktywuj Bluetooth na komputerze i włącz Magic Mouse (zielony jest widoczny).
 2. Upewnij się, że bateria twojej Magic Mouse wynosi co najmniej 50% aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji w procesie parowania.

3. Po raz pierwszy sparuj mysz Magic Mouse z systemem Windows

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy Ikona Bluetooth znalezione na pasku zadań.
 2. Wybierz Dodaj urządzenie Bluetooth.dodaj wygraną magiczną mysz urządzenia Bluetooth't work windows 10
 3. W nowo otwartym oknie wybierz Dodaj urządzenie Bluetooth jeszcze raz.dodaj wygraną magiczną mysz urządzenia Bluetooth't connect to windows 10
 4. Wyszukaj Magic Mouse na liście dostępnych urządzeń oraz wybierz to.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces parowania.

W tym artykule zbadaliśmy szybki sposób na skonfigurowanie wszystkiego, a następnie możliwość łatwego sparowania myszy Apple Magic Mouse na komputerze z systemem Windows 10. Korzystanie z tego przewodnika z pewnością sprawi, że będziesz na dobrej drodze, a będziesz mógł zacząć korzystać z Magic Mouse w ciągu kilku minut.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik pomógł ci, korzystając z sekcji komentarzy znajdującej się poniżej tego artykułu.

Link do głównej publikacji