Movie Maker na Windows 8, Windows 10 [Pobierz linki]

Chociaż nadal możesz korzystać z Movie Maker w Windows 8, ale wraz z uruchomieniem Windows 8.1, Windows 10 został zastąpiony aplikacją Movie Moments.
Windows Movie Maker 8
Jak wielu z was wie, Microsoft zdecydował się nie włączać niektórych funkcji do Windows 10, Windows 8.1. Jedną z tych funkcji był Windows Movie Maker, który pozwalał użytkownikom tworzyć własne pliki wideo ze zdjęciami, filmami lub innymi mediami i dodawać do nich określone efekty.

Chociaż nie ma Windows Movie Maker dla Windows 10, Windows 8 zintegrowany z systemem operacyjnym, użytkownicy nadal mogą go pobrać i zainstalować na swoich komputerach. Produkt można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Microsoft i zainstalować na dowolnym komputerze z systemem Windows 8 lub Windows 10, Windows 8.1.

 • Pobierz i zainstaluj Windows Movie Maker na Windows 10, Windows 8

  download-movie-maker-windows-8

  Jeśli chcesz pobrać i zainstalować program Windows Movie Maker na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 10, Windows 8 i Windows 8.1, wystarczy udać się na stronę Microsoft i pobrać instalator (lub skorzystać z tego bezpośredniego linku do pobrania programu Movie Maker ). Spowoduje to zapisanie pliku o nazwie „wlsetup-web.exe» w Twoim komputerze. Po uruchomieniu tego pliku zainstaluje on .NET Framework 3.5 na twoim urządzeniu, ponieważ konieczne jest zainstalowanie Movie Maker.

  Uwaga: Jeśli masz .NET Framework 3.5.1 na swoim komputerze, przejdzie on bezpośrednio do instalacji Movie Maker

  Po rozpoczęciu procesu zobaczysz otwarty instalator Windows Live Essentials i będziesz mieć możliwość zainstalowania innych funkcji na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows 10. W oknie Windows Live Essentials zobaczysz dwie dostępne opcje: zainstaluj wszystkie narzędzia z tego pakietu lub dostosuj instalację i dodaj tylko potrzebne narzędzia. Jeśli chcesz tylko Movie Maker, powinieneś wybrać ten drugi.

  program do tworzenia filmów dla systemu Windows-8-Windows-8.1

  Po wybraniu tego, co chcesz zainstalować, wystarczy kliknąć przycisk „Zainstaluj”. Poczekaj na zakończenie procesu i kliknij „Zamknij”. Teraz będziesz mieć program Windows Movie Maker na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows 8.1 lub Windows 10.

  Jak widać, proces jest bardzo prosty i nie wymaga niczego poza działającym połączeniem internetowym i kilkuminutowym czasem. Teraz możesz rozpocząć tworzenie filmów za pomocą Movie Maker w Windows 10, Windows 8.

  Czy jest dostępny link do pobrania programu Movie Maker dla systemu Windows 10?

  AKTUALIZACJA: Niestety, Windows Movie Maker nie jest już dostępny do pobrania. Oczywiście istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają pobrać starsze wersje aplikacji. Jednak Microsoft wyjaśnia, że ​​te strony internetowe nie oferują prawdziwych treści.

  Ponadto gigant z Redmond ostrzega użytkowników, że łącza do pobierania mogą zawierać złośliwe oprogramowanie, wirusy i inne podobne zagrożenia. Najlepszym rozwiązaniem jest uniknięcie kliknięcia łącza pobierania. Zamiast tego możesz tworzyć filmy za pomocą aplikacji Windows 10 Photos lub korzystać z oprogramowania filmowego innej firmy.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszego oprogramowania do tworzenia filmów, którego można używać w systemie Windows 10, sprawdź tę listę.

Link do głównej publikacji