Microsoft ma jeszcze wprowadzić obsługę VPN dla Windows 10 na telefonie

Windows 10 na telefony znajduje się w najwcześniejszej fazie testów, co oznacza, że ​​brakuje w nim wielu funkcji. Jednym z problemów technicznych podglądu systemu Windows 10 na telefony jest brak łączności z wirtualną siecią prywatną.
zainstaluj Windows 10 na telefony na nieobsługiwanych urządzeniach
Jeśli nie znasz terminu „VPN”, oznacza to wirtualną sieć prywatną i umożliwia utworzenie własnej sieci prywatnej w ramach większej sieci publicznej, takiej jak Internet. Połączenia VPN są szczególnie przydatne dla ludzi biznesu lub innych osób, które często się przemieszczają.

Umożliwia im łatwy dostęp do niezbędnych plików z ich „głównych” komputerów na laptopach lub smartfonach. Połączenia VPN są dostępne na komputerach PC, urządzeniach z Androidem i iOS oraz telefonach z systemem Windows 8.1, ale nadal nie są dostępne dla użytkowników podglądu technicznego systemu Windows 10.

Ale brak łączności VPN w pierwszej wersji podglądu technicznego Windows 10 dla telefonów nie powinien nas martwić. Przypominamy, że Windows 8 na telefony nie miał w swojej wersji obsługi VPN, a użytkownicy musieli czekać na dodanie funkcji VPN. A ponieważ jest to najwcześniejsza wersja systemu Windows 10 dla telefonów, powinniśmy oczekiwać, że ta funkcja zostanie dodana, jeśli nie w niektórych kolejnych wersjach, a następnie w ostatecznej wersji systemu operacyjnego.

Ludzie z firmy Microsoft ogłosili, że prawie co miesiąc będziemy otrzymywać nowe wersje podglądu technicznego systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone, co oznacza, że ​​coraz więcej błędów i problemów zostanie naprawionych, a więcej funkcji zostanie dodanych. Mamy nadzieję, że Microsoft wkrótce udostępni łączność VPN w nowym mobilnym systemie operacyjnym.

Narzędzie VPN może być kluczowe dla Ciebie i Twojej prywatności podczas surfowania w Internecie. Możesz się zabezpieczyć instalacja Cyberghost (77% flashowa wyprzedaż), lider na rynku VPN. Chroni komputer przed atakami podczas przeglądania, maskuje adres IP i blokuje wszelki niechciany dostęp.

Czy korzystasz teraz z połączenia VPN i czy użyjesz go na urządzeniu z systemem Windows 10 do przesyłania plików przez sieć prywatną? Wiesz już, co robić, powiedz nam w komentarzach, chcielibyśmy to usłyszeć.

Zalecamy również sprawdzenie niektórych najlepszych narzędzi VPN dla systemu Windows 10, które możesz wypróbować. Lub, jeśli nadal korzystasz z systemu Windows 7, zapewnimy Ci ochronę. Nawet w systemie Windows XP, chociaż zdecydowanie zalecamy uaktualnienie do najnowszej wersji systemu Windows.

Aktualizacja — możesz teraz połączyć się z VPN w Windows 10 Mobile, oto oficjalny przewodnik firmy Microsoft.

Link do głównej publikacji