Konwertuj dokumenty LibreOffice na format Word za pomocą tych konwerterów

ODT jest domyślnym formatem dokumentów tekstowych pakietów OpenOffice i LibreOffice. Jednak nie każda aplikacja MS Word obsługuje ODT; oraz te wersje, które nie zawsze dokładnie zachowują oryginalne formatowanie strony ODT. Dlatego lepiej jest przekonwertować plik ODT do formatu DOC lub DOCX przed otwarciem go w programie Word. Oto kilka konwerterów plików, za pomocą których możesz konwertować formaty ODT i DOC.

Najlepsze konwertery ODT na DOC

Oprogramowanie konwertera dokumentów Doxillion

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Oprogramowanie Doxillion Document Converter to program, w którym można konwertować wiele formatów plików dokumentów. Oprogramowanie ma darmową wersję, która obsługuje bardziej ograniczony zakres formatów plików niż wersja Pro, która kosztuje 14,99 USD. Doxillion jest kompatybilny z 64-bitowymi platformami Windows od XP w górę. wciśnij Pobierz teraz przycisk na tej stronie, aby dodać Doxillion do Windows.

Doxillion obsługuje między innymi formaty dokumentów ODT, DOC, DOCX, PDF, TXT, HTML, RTF, XML i EPUB. Jako takie, możesz konwertować różne formaty plików za pomocą tego oprogramowania. Użytkownicy Doxillion mogą konwertować wiele dokumentów ODT na formaty DOC za pomocą konwertera plików wsadowych oprogramowania. Ten program dodaje także opcje do menu kontekstowych w Eksploratorze Windows, dzięki czemu można konwertować dokumenty, klikając ich pliki prawym przyciskiem myszy.

Konwerter MultiDoc

Konwerter MultiDoc to darmowy konwerter ODT na DOC, za pomocą którego możesz konwertować partię dokumentów na alternatywne formaty plików. Możesz uruchomić to oprogramowanie zarówno na 32-bitowej, jak i 64-bitowej platformie Windows od Vista do 10. Kliknij Setup.exe na tej stronie internetowej, aby zapisać instalator programu w systemie Windows.

To oprogramowanie jest przede wszystkim narzędziem do konwersji partii, za pomocą którego można konwertować grupę dokumentów ODT w ramach określonej ścieżki folderu. Zawiera filtry, które można wybrać do konwersji tylko jednego formatu pliku w określonym folderze.

Użytkownicy MultiDoc mogą następnie przekonwertować swoje pliki do formatu DOC, DOCX, RTF, XML, HTML, TXT lub EPUB. Ten program nie ma wielu dodatkowych opcji, ale jest prostym narzędziem do przetwarzania wsadowego, za pomocą którego można szybko przekonwertować wiele plików na inne formaty.

Soft4Boost Document Converter

S.oft4Boost Document Converter to darmowe narzędzie do konwersji plików, które ma kilka nowości. Główną nowością jest to, że oprogramowanie to przeglądarka plików i konwerter w jednym. Program działa w systemach Windows 10, 8.1, 8, 7 i Vista; i możesz zapisać kreatora konfiguracji, naciskając przycisk Pobierz S4B Document Converter na tej stronie internetowej.

Możesz konwertować dokumenty ODT na formaty DOC, PDF, DOCX, TXT, RTF i HTML za pomocą Soft4Boost Document Converter. W przeciwieństwie do niektórych alternatywnych programów do konwertowania plików, S4B Document Converter wyświetla również wybrane dokumenty w oknie i zawiera Wydrukować opcja.

Możesz wybrać konwersję wielu dokumentów jednocześnie, a program obsługuje także przeciąganie i upuszczanie, dzięki czemu użytkownicy mogą przeciągać pliki do okna. Użytkownicy S4B Document Converter mogą również modyfikować tytuły plików wyjściowych i wybrać, aby wyodrębnić obrazy z dokumentów.

Konwerter dokumentów AVS


AVS Document Converter to narzędzie zaprojektowane specjalnie do konwersji formatów plików ODT, DOC, PDF, DOC X, TXT, EPUB, HTM i HTML. Oprogramowanie jest dostępne bezpłatnie, ale nieaktywowana wersja dodaje znaki wodne do przekonwertowanych plików wyjściowych. Aby usunąć znaki wodne, potrzebujesz subskrypcji dostępu w wysokości 39 USD. wciśnij Pobierz AVS Document Converter na tej stronie, aby zapisać instalator w systemie Windows.

Interfejs użytkownika AVS Document Converter jest niesamowicie podobny do S4B Document Converter. W rzeczywistości projekt interfejsu użytkownika jest niemal kopią, ponieważ zawiera również podgląd kart dokumentu w oknie i udostępnia podobne opcje zmiany nazwy, wyodrębniania obrazów i ustawień formatu. Użytkownicy AVS Document Converter mogą grupowo konwertować dokumenty, a oprogramowanie zawiera Utwórz archiwum opcja, za pomocą której można kompresować pliki wyjściowe. To oprogramowanie zawiera również tryb wiersza poleceń, z którym użytkownicy mogą konwertować i scalać pliki.

Total Doc Converter

Total Doc Converter to oprogramowanie, za pomocą którego można konwertować pliki ODF do formatu DOCX, który jest domyślnym formatem plików dla nowszych wersji programu Word. Użytkownicy Total Doc Converter mogą również konwertować DOCX na format bardziej zgodny z wcześniejszymi wersjami Worda. To oprogramowanie kosztuje 49,90 USD i możesz wypróbować miesięczny pakiet próbny.

Total Doc Converter obsługuje 10 formatów plików wyjściowych, w tym RTF, DOCX, PDF, TXT i HTML. Oprogramowanie ma panel podglądu, który wyświetla wybrany dokument, i można wydrukować pliki. Użytkownicy Total Doc Converter mogą przetwarzać wsadowo swoje dokumenty i łączyć pliki wyjściowe PDF i DOC. Ten program ma również dodatkowe opcje dodawania logo nagłówka lub stopki, podpisów cyfrowych, liczników stron i dat do dokumentów wyjściowych.

Jest to pięć konwerterów plików obsługujących formaty ODT, DOC i DOCX. Za pomocą tych programów możesz szybko przekonwertować wiele dokumentów ODT do domyślnych formatów DOC lub DOCX MS Word. Dzięki temu dokumenty zachowają oryginalne formatowanie i układ po otwarciu w programie Word.

Link do głównej publikacji