Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Wreck-it Ralph Disney Game

W sklepie Windows Store jest wiele gier Disneya, a my sprawdziliśmy w przeszłości wiele z nich — The Little Mermaid Undersea Treasures, Seven Dwarfs: The Queen’s Return, Disney Infinity: Toy Box, Where’s My Water? i Star Wars Tiny Death Star. Czas przyjrzeć się popularnej grze Wreck-it-Ralph
windows 8 wreck-it ralph
Jeśli oglądałeś animowany film Wreck-it Ralph, prawdopodobnie byłeś ciekawy, jak będzie wyglądać gra. Prawdopodobnie wiesz, że nie było gry, która zainspirowałaby ten film, ale to właśnie ten film sprawił, że Disney wypuścił gry dla wszystkich głównych platform mobilnych. Disney wydał również grę dla użytkowników systemu Windows 8, więc niedawno ją pobrałem, ponieważ była bezpłatna w Windows Store.

Czytaj także: Kontrola aplikacji w systemie Windows 8: Układ okresowy (chemia)

Wreck-it Ralph na Windows 8 wprowadza 5 uzależniających gier

Powitaj nowy rok z tymi niesamowitymi ofertami — Pobierz 7 swoich ulubionych gier Disney ZA DARMO tylko przez ograniczony czas! WITAMY W GRZE STACJI CENTRALNEJ! Uderz w arkadę i przeskocz między 5 różnymi grami arkadowymi opartymi na filmie Wreck-it Ralph!

Po otwarciu gry będziesz mógł wybrać jedną z 5 różnych gier zręcznościowych, wszystkie z filmu. Pierwszą grą, którą musisz ukończyć, jest Fix-it Felix Jr. gdzie musisz naprawić to, co zniszczył Ralph. 8-bitowa grafika zabierze Cię w przeszłość. W drugiej grze Obowiązek Bohatera, grasz jako sierżant Calhoun, w którym walczysz z agaisntem. Sweet Climber czy Ralph gra w niekończącej się grze wspinaczkowej; Turbo Time to klasyczny zręcznościowy wyścigowiec ze starą 16-bitową grafiką, a Flight Command to symulator lotu, który oznacza dużo zabawy na tablecie z Windows 8. Naciśnij przycisk pobierania od dołu i zacznij grać!

Pobierz Wreck-it Ralph na Windows 8

Link do głównej publikacji