Kod błędu Microsoft Teams 503 [ROZWIĄZANY]

Microsoft Teams to popularne oparte na chmurze oprogramowanie do współpracy zespołowej, które jest częścią pakietu aplikacji Office 365. Niezależnie od tego, czy masz licencję Office 365, możesz zainstalować Microsoft Teams, aby uczestniczyć w spotkaniu, jeśli użytkownik z konfiguracją Microsoft Teams zaprosi Cię przez e-mail. Jednak niektórzy użytkownicy zgłosili kod błędu Microsoft Teams 503 podczas próby zalogowania się do klienta pulpitu Microsoft Team. Podobne problemy można zobaczyć na stronie dyskusji na forum społeczności Microsoft.

Mam nadzieję, że możesz mi pomóc z tym problemem, który pojawia się podczas próby korzystania z Microsoft Teams.
Jestem niezależnym konsultantem ds. Łańcucha dostaw, a potencjalny klient poprosił mnie o spotkanie za pośrednictwem Microsoft Teams.
Więc zainstalowałem darmową wersję Microsoft Teams na pulpicie i utworzyłem konto.
Następnie, kiedy próbowałem zalogować się do MS Teams, dostałem komunikat „D’oh coś poszło nie tak” Błąd 503. Próbowałem wiele razy (co najmniej 10) i nadal mam ten sam błąd.

W tym artykule wymieniliśmy wszystkie możliwe rozwiązania, aby naprawić kod błędu Microsoft Teams 503 na komputerach z systemem Windows.

Jak naprawić kod błędu Microsoft Teams 503?

1. Zaloguj się do klienta WWW Microsoft Team

zaloguj się do internetowej wersji Napraw kod błędu Microsoft Teams 503

 1. Jeśli nie możesz się doczekać rozwiązania problemu z klientem stacjonarnym, możesz użyć klienta internetowego Microsoft Team, który oferuje wszystkie funkcje.
 2. W przeglądarce odwiedź https://teams.microsoft.com.
 3. Zaloguj się przy użyciu konta Microsoft. Upewnij się, że używasz adresu e-mail, na który otrzymałeś zaproszenie na spotkanie.
 4. Możesz używać klienta WWW Microsoft Teams do przyszłych spotkań, dopóki Microsoft nie rozwiąże problemu.

Pamiętaj, że możesz użyć do tego celu dowolnej przeglądarki, ale zalecamy wypróbowanie przeglądarki UR.

Ta przeglądarka jest oparta na silniku Chromium i jest prawie identyczna z Chrome, ale w przeciwieństwie do Chrome, nie jest powiązana z Google i nie wysyła danych do Google.

Ponadto ta przeglądarka ma wbudowaną ochronę prywatności, phishingu i złośliwego oprogramowania. Istnieje również blokada reklam i wbudowana sieć VPN dla dodatkowej warstwy bezpieczeństwa.

Skype dla firm Online zostanie zastąpiony przez Microsoft Teams w 2021 r

2. Sprawdź problemy z usługą

sprawdź, czy występują problemy z usługami Kod błędu Microsoft Teams 503

 1. jeśli nie możesz uzyskać dostępu do klienta sieci Web Microsoft Teams, spróbuj pobrać aplikację na smartfona. Zaloguj się przy użyciu aplikacji mobilnej i sprawdź, czy działa.
 2. Jeśli problem występuje nadal wszędzie, może to oznaczać problem z usługą Microsoft Teams.
 3. W takim przypadku skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft Teams lub otwórz zgłoszenie w celu dokładnego zrozumienia problemu.

3. Wyczyść Credential Manager

 1. Jeśli zalogowałeś się przy użyciu konta osobistego w Microsoft Teams zamiast konta służbowego, możesz otrzymać ten błąd.
 2. Aby rozwiązać ten problem, spróbuj wyczyścić Credential Manager dla wszelkich poświadczeń związanych z Microsoft Teams i spróbuj ponownie.
 3. naciśnij Klawisz Windows + R.
 4. Rodzaj kontrola i kliknij DOBRZE.
 5. W Panelu sterowania przejdź do Konta użytkowników> Menedżer poświadczeń.
 6. Kliknij Poświadczenia systemu Windows patka.
  menedżer poświadczeń Napraw kod błędu Microsoft Teams 503
 7. Przejrzyj listę wszystkich zapisanych poświadczeń i kliknij Usunąć za wszystko, co jest związane Zespoły Microsoft.
 8. Zamknij Menedżer poświadczeń i otwórz aplikację Microsoft Teams.
 9. Spróbuj zalogować się przy użyciu konta służbowego i sprawdź, czy nie ma ulepszeń.

Jeśli problem nadal występuje, spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować Microsoft Teams. To może rozwiązać wszelkie problemy z aplikacją.

Link do głównej publikacji